Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alura

Blog - internetowe pamiętniki.

Polecane posty

Witajcie! Nie wiedziałam dokładnie, do jakiej grupy tematów dodać ten. Mam nadzieję, że dobrze trafiłam. Założyłam ten temat, aby poznać wasze opinie na temat prowadzenia internetowych pamiętników i pamiętników jako takich. Co o nich sądzicie? Czy prowadzicie pamiętniki w sieci? A może piszecie pamiętnik w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wpadam czasem na tego
www.natalica.mylog.pl notek mało, ale życie tej dziewczyny cały czas wiruje mi przed oczami, nie komentuje, bo jej nie znam, ale myślę, że gdybym znał to wiedziałbym co powiedzieć, by jednak wiedziała, że świat jest inny blogi to w pewnym sensie jakiś tam śmietnik dla duszy, ludzie krzyczą w nich całą prawdę o sobie, czsami nie zdjąc sobie nawet z tego sprawy, inni szpanują wymyślonymi lub ubarwionymi historiami, bo przecież znajomi czytają i komentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama prowadzę bloga na serwisie Tenbit. Jego adres to: blog.tenbit.pl/alura [to tylko dla ciekawych]. W życiu prywatnym prowadzę normalny pamiętnik. Bloga piszę od pół roku, natomiast pamiętnik od dobrych 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama prowadzę bloga na serwisie Tenbit. Jego adres to: blog.tenbit.pl/alura [to tylko dla ciekawych]. W życiu prywatnym prowadzę normalny pamiętnik. Bloga piszę od pół roku, natomiast pamiętnik od dobrych 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katamaranka289
juz widzialam te linki gdzies tu na forum ale wkleje bo po prostu sa godne polecenia www.pierwsza-zona.blog.pl www.jamajka.blog.pl www.kotopodobna.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kantalupa
te blogi sa super mozna sie posmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silana
sa blogi po których zaraz widać, że sa pisane pod publiczkę. Można. Czemu nie? Jesli komus to potrzebne to pisze a po komentarzach widać też, że ludzie jej czytają. Ja wolę pamiętniki prosto z życia, bez poezji, bez naciagania. Śmieszne i smutne. Mój typ to http://mattkapolka.blox.pl/html oraz http://bdb.blox.pl/html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisze w domu pamiętnik w domu już jakieś 7 lat. Nie raz zastanawoiałam się nad pisaniem bloga ale jakoś nigdy nie mogłam się doi tego zabrać, zresztą nie wiem ja za bardzo Sama też zaglądam na kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hamerka
a na jakie zagladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopless
zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siergiej24
a mi sie podoba.. mozna pozyc troche zyciem innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulinka
Ja założyłam blog w najbardziej niesamowitym czasie mojego życia - gdy w moim ciele mieszkał mały człowiek. Chciałam podzielić się ze światem szczęściem, niepewnościami, itp. Oprócz tego zapisuję swoje życie także na papierze. Trwa to już ponad 10 lat i chyba nigdy z tego nie wyrosnę. Po latach ma się niezły ubaw czytając dawne zapiski. Są też chwile refleksji i wzrószenia czytając na przykład o dawnych znajomych lub o ludziach, których już tutaj nie ma.. :( Taki kartkowy pamiętnik to lekarstwo na duszę, ale ten w necie przebija go tym, że twoje pytania nie muszą pozostać bez odpoiwiedzi. :) www.little-nadia.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×