Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość letty

bóle menstruacyjne a tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość letty

hej, mam problem z bólami menstruacyjnymi do tego stopnia że czasami pomagają tylko zastrzyki, próbowałam wszystkiego czasami pomagają tylko proszki czasami czopki doodbytnie a czasami tylko zastrzyk przy tym mam biegunkę i nie raz wymioty. ból jest nie do opisania. byłam u ginekologa i zapisała mi tabletki antykoncepcyjne (naraya) ale mam duże wątpliwości. czy aby na pewno to pomoże czy wręcz przeciwnie zaszkodzi? czy nie przytyje? czy nie będe miała problemu z późniejszym zajściem w ciąże.. poradźcie, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj matulu
po jaką cholerę poszłaś do ginekologa skoro nie zadałaś mu tych pytań? I na jakiej zasadzie uważasz, że ludzie z forum wiedzą lepiej niż lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letty
zapytałam, ale chciałam abyście podzieliły się swoimi doświadczeniami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja .....
powiem Ci z własnego doświadczenia mi tabletki antykoncepcyjne nie zaszkodziły w żadnym wypadku okresy mam praktycznie bezbolesne no czasem odczuwam taki leciutki ból ale nawet tabletki przeciwbólowej nie biorę.....miesiączka mi się ślicznie wyregulowała mam zawsze co do dnia co bardzo ułatwia życie....nie przytyłam dzieci mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja .....
dodam jeszcze że każdy organizm jest inny i może inaczej reagować na tabletki kwestia odpowiedniego dobrania przez lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghkj
Ja też miałam okresy nieregularne od 34-50 dni i tak bolesne, że mdlałam. Po tabletkach mam co do godziny i nie biorę nawet tabletek przeciwbólowych. Nie przytyłam. Dzieci nie mam i jeszcze nie próbowałam mieć, więc na to pytanie Ci nie odpowiem. A swoją drogą to aż strach być lekarzem w tym kraju, skoro pacjenci i tak wolą polegać na opiniach ludzi z forum, a nie specjalistów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agati1

Witam. Pisze w sprawie okropnych bóli miesiączkowych. Może ktoś miał podobnie jak ja. Od paru lat z miesiąca na miesiąc ból zwiększał się po trochu, zazwyczaj brałam tabletkę przeciwbólową lub dwie, i po problemie, od paru miesięcy ból był coraz gorszy przy czym obfite krwawienia.  Zaczełam brać po 10 tabletek dziennie na ból, lecz mimo to nadal go czułam i kończyło się już na pogotowiu, gdzie nawet tam zastrzyki nie bardzo radziły sobie z bólem. Lekarze nade mną rozkładali ręce. Udałam się wiec do 5 ginekologa bo już się nie dało wytrzymać tego na dłuższą metę. Ginekolog jako jedyna zleciła badania pod kątem endometriozy lecz wyniki są prawidłowe, nie ma podejrzeń tej choroby. Wiec skończyło się na tabletkach anty. Niestety pierwszy okres po pierwszym opakowaniu był najgorszy jaki do tej pory miałam ! Ból kilkakrotnie mocniejszy od poprzednich, przy tym ogromne skrzepy, nadal obfite krwawienia. W najgorszych chwilach nadal łykam ale już 30 tabletek na ból i żadna nie pomaga. Ból niemiłosiernie rośnie aż drętwieją mi ręce z bólu. Czy mam uwierzyć ze taka moja uroda i dalej łykać tyle przeciwbólowych skoro nie ma podejrzeń choroby ? Istnieje jakiś sposób żeby mi coś pomógło choć trochę ? Mial ktoś podobnie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×