Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dodalaam nowy temat.help

brak urządzeń miksujących. problem mam!! pomocy!!!

Polecane posty

Gość dodalaam nowy temat.help

nie mam glosu w kompie. nie znam sie na tym kompletnie,nic nie rozumiem z tematow na roznych forach zwiazanych z moim problemem. pomoze ktos??? czy to przez to ze nie mam glosy wlacza mi sie w allplayerze ze brak kodeka jakiegos tam?!!! prosze o pomoc. chcialam film obejrzec a tu dzwieku ni ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodalaam nowy temat.help
hlep:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodalaam nowy temat.help
czy to prawda ze musze odinstalowac sterowniki i jakies nowe zainstalowac?? i jakies driveki na plytke nagrac czy cos, o co chodzi,bo ja nie kumam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodalaam nowy temat.help
informatyka to czarna magia dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a glos ci dziala np jak sluchasz muzyki w winampie? bo jak nie to wez jeszcze raz sterowniki do karty dzwiekowej zainstaluj, jezeli ci dziala to nie masz kodeka, sciagnij sobie cos takiego jak AC3filter, powinno pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodalaam nowy temat.help
w ogole glos mi nie dziala,nic a nic. wpanelu sterowania w zakladce dzwieki i urzadzenia audio jest napisane:brak urządzen audio. czyli musze odinstalowac sterowniki i jeszcze raz je zainstalowac?? a jak ja sie na tym nie znam i cos spieprze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz chyba odinstalowac, wez je tylko zainstaluj, to nic trudnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodalaam nowy temat.help
zadam glupie pytanie: jak je znow zainstalowac?? tzn nie odinstalowywywac starych tylko 1 na drugie?? jezuuu taka ciemota ze mnie ze szok ;) czyli mam tylko tego ac3filtera zainstalowac czy co innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ac3 filter to jest kodek, jak nie ma glosow w filmach, a zeby zainstalowac sterowniki do karty dzwiekowej musisz wiedziec jaka masz...powinnas miec gdzies je na plycie ktora dostalas razem z kompem, albo z neta sciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a glos ci wczesniej dzialal? albo moze robilas formata i sterowniki nie zostaly zainstalowane...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodalaam nowy temat.help
wiem tyle ze: Pole Wartość ID płyty głównej 03/14/2001-8363-686B-K7VZAC-00 Pole Wartość Nazwa płyty głównej ECS K7VZA Opis urządzenia Typ VIA AC'97 Audio Controller PCI yyyyy o to chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodalaam nowy temat.help
glos dzialal!! i to jeszcze 3 godziny temu,potem juz nie dzialal. czy ja moglam cos zepsuc, bo kasowalam filmy z dysku i moze cos kurka wodna skasowalam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodalaam nowy temat.help
a którą wersję bo są 2?? VIA PCI Audio (AC'97) Zestaw sterowników: MVP4.ZIP Wersja 2.10c (MVP4) VIA PCI Audio (AC'97) Zestaw sterowników: VT8233.ZIP Wersja 1.30A (VT8233) ?? ktoras jest lepsza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodalaam nowy temat.help
ktore mam wypakowac i gdzie?? sorki ze tak pytam,ale ja naprawde na takich rzeczach sie nie znam.nic a nic. napisane sa foldery: dos linux itp mam wybrac ten z moim oprogramowaniem?? jezeli mam windowsa 200 to sciagnac win200 i gdzie wypakowac i co potem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodalaam nowy temat.help
kurka helpe me ktos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodalaam nowy temat.help
mam problem nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodalaam nowy temat.help
czekam,czekam:) mam zamiar dzis obejrzec film i nie ma na to rady :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, sciagnelam ta paczke i juz wiem o jakie foldery ci chodzilo :P jak amsz win2000 to przeciagnij ten katalog na pulpit i sprobuj cos z tym zrobic, jak sie nie da, to kliknij na setup.exe ktory jest w paczce a jaki film chcesz ogladac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodalaam nowy temat.help
bezsenność w seattle :) mam chętkę na ten filmik :) no i mam jeszcze borata do oglądnięcia i 4 wesela i pogrzeb wiec szykuje sie filmowa noc :D sprawdze czy cos to da:) mam nadzieje ze tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak? dziala? musze sie przyznac ze bezsennosci nigdy nie ogladalam:/ a borata mam, ale tez nie widzialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodalaam nowy temat.help
działa:D:D wszystko działa:D po stokroc dziekuje:) jeszcze piatek trwa,nie zmarnuje go i obejrze filmy :) ja tez bezsennosci nie ogladalam ale to klasyka :D dziekuje dziekuje dziekuje dziekuje X100 :) jestes wielka :D spadam ogladac filmy, caluuuuski dobra kobito!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shon
Help mam problem chciałem usunac Skeyp i chyba przypadkiem usune łem cos innego i teraz jak biore panel srerowania dziew i urzadzenia mowa i urzadzenia audio potem dzwiek i urzadzenia audio i jak biore głos i przy mikrofonie głonośc to wyskakuje brak urzadzeń miksujacych oco chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shin
Mi też coś takiego się dzieje ! Pomocy ! ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×