Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agulec

CHIRURG PLASTYCZNY-Warszawa

Polecane posty

Gość Agulec

Robiła sobie któras z Was operacje plastyczna piersi?Chodzi o powiększenie.MOżecie doradzić jakiegoś chirurga dobrego w Warszawie?Miałyscie jakies obawy przed operacją, jesli tak to jakie i czy były słuszne?Słyszałyście coś o dr Szczyt?Dziękuje z góry za odpowiedzi!Pozdrowionka 4all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulec
Haha, dzięki za odpowiedż, ale jestem już po! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna mimo wszystko
Agulec odezwij sie jak możesz!!! Prosze bo jestem przed operacja i błagam o informacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniax
ja też chcę się czegoś dowiedzieć!!! czy boli i jak rozkładają sie koszta... Słyszałam,że 10 tyś. trzeba szykować. No i jeśli któraś z was już jest "PO" to chciałabym dowiedzieć się jak efekt końcowy (jak w dotyku?),czy jesteście zadowolone, a no i oczywiście ile czasu to wszystko trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompek
a ja mam pytanie kto zna dobrego chirurga ....? ale nie chodzi o piersi tylko o reke....... niemoją , mojej siostry ;d hehehe oparzyła sie głupia zelaskjem kilka lat temu i ma blizne na dłoni między kcikiem a palcem wskazującym od zewnetrznej strony dłoni ....i ma ograniczona swobode ruchu kcikiem gdysz uniemozliwia jej to gróba blizna. dlatego chciala by cos z tym zrobic . prosze o pomoc :) z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
Nie miałam robionych piersi u dr Szczyta, ale miałam u niego przeprowadzony inny zabieg. Osobiście polecam. Personel sympatyczny, dobra obsługa, ogólnie wszystko na odpowiednim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natirati
prosze o pomoc, ile kosztuje operacja powiekszenia piersi u dr Szczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia30
Zyx , mam do Ciebie pytanie: gdzie mogę znaleźć kontakt do dr Szczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natirati
ja szukałam wiadomości na google, tam wpisałam nazwisko i samo sie znalazło, jest tam adres i telefon jego kliniki. pozdrawiam i czekam na wiadomość o koszcie operacji powiekszania piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze dr Sankowski
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko
Bosz ale wy macie problemy:/ zobaczymy jak bedziecie wyglądac na starosć? makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jakie zabiegi Ci chodzi? Bo jeden lekarz specjalizuje się w drobniejszych zabiegach na twarz takich jak wstrzyknięcia botoksu czy kwasu hialuronowego. Drugi lekarz bedzie się specjalizował w zabiegach powazniejszych operacyjnych takich jak przykładowo powiekszanie piersi....

Jeśli chcesz wybrać się na botoks czy na przyklad na powiekszanie ust, polecam tę klinikę w Warszawie

https://ursynow-ame.pl/

Fachowo i profesjonalnie.Powiększałam tam usta i jestem bardzo zadowolona z zabiegu chociaz miała do niego watpliwości. Wszystko wygląda bardzo naturalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucilee

Jaką metodą powiększalaś usta? ja planuje sobie powiększyć usta ale ta naturalna metoda Lip Lift u Osucha, juz niedługo mam konsultację i zobaczymy co i jak. Znajoma moja też operowała, no powiem szczerze efekt super, i na prawdę naturalnie to wygląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×