Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaulinaZKrakowa

Co po szkole średniej?

Polecane posty

Gość PaulinaZKrakowa

Witam, w tym roku idę do II klasy liceum i czeka mnie ciężki okres nauki. Wybrałam profil biol-chem, bo z tego idzie mi najlepiej w porównaniu z innymi przedmiotami :') . I właśnie sobie niefortunnie zdałam sprawę, że muszę wybrać już kierunek studiów, a że się kompletnie na tym nie znam, to proszę o radę, tu taki jakby opis tego, co by się przydało do wyboru studiów: Moje główne dobre cechy: pomocna, koleżeńska, cierpliwa Moje główne negatywne cechy: niezdarna, mało sprawna fizycznie, kiepska z polskiego :') Szukam takiego kierunku studiów, po którym łatwo byłoby mi znaleźć pracę, w ktorej pensja wynosiła by min 1800zł brutto( na start ) i czego nie musiałabym długo studiować. Kierunek wcale nie musi być związany z biol-chemem! Po prostu chce skorzystać z każdej możliwości, która dałaby mi dobrze płatny zawód. Nie chodzi mi o to aby zarabiać kokosy, tylko by wynająć mieszkanie i żyć samodzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z praca to i po studiach ciezko jest bez doswiadczenia i znajomosci idz na biologie kryminalnaciekawy kierunek dpbrze oplacalny bo praca w policji obejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałaś o fizjoterapii? jeśli jesteś cierpliwa, to ten kierunek może jest dla ciebie. ;) ja też jestem po biol-chemie i studiuję właśnie fizjoterapię w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. świetna atmosfera, rzeczowi wykładowcy i bardzo dużo godzin praktyk - dlatego mogę ten kierunek i uczelnię śmiało polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja studiuje kosmetologie w http://www.medyk.edu.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Ale tak naprawde wszystko zalezy od Twoich zainteresowan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można wybrać jakiś kierunek w szkole policealnej.Ja poszukuje chętnych do bezpłatnej szkoły opiekunka dziecięca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie Ty chcesz sie utrzymac za 1800 brutto w Polsce, zakladajac wynajem mieszkania i samodzielne utrzymanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wydaje mi się, że osoby, które wybrały technikum mimo wszystko mają dużo lepszy start na rynku pracy. Nawet jeśli kontynuuje się naukę dobrze mieć już jakiś zawód, chociażby dorabiając w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie :) Ja moze nie skonczylam normalnego technikum ale jestem absolwentka szkoly policealnej na kiernku technik uslug kosm. w NOVA CE i nie narzekam na brak pracy, a co najwazniejsze robie to co lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co? ;p tylko szkola policealna bo latwo to pogodzic z codziennym zyciem!! ja ucze sie w NOVA Centrum Edukaycjne i to byl najlepszy wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×