Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammmr

co rodzicom , jaki wyjazd?

Polecane posty

Gość mammmr

temat moze wydaje sie dziwny ale serio moi rodzice wybieraja sie w podroz nie wiedza tylko, czy lepiej krete czy portugalie? na razie jest to w planach,pewnie pojada w 2010, ale ogolnie co byscie radzili starszym osobom? ja bylam w egipcie z alfastar ale sadze ze chociaz mi goraco pasowalo to im raczej nie, wiec co lepiej kreta czy portugalia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruuu5
Moi rodzice jadą niebawem na last minute do Grecji. Pogoda pewna, super odpoczynek i komfortowe warunki. Od lat już jeżdżą z jednym biurem i zdaje się że w tym roku też z tego nie zrezygnują. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
wg mnie Kreta jest sporo tańsza, a i wybrzeże chyba ładniejsze. Niestety wiele miejsc na polwyspie iberyjskim jest zabudowana wielkimi hotelami, jak dla mnie to żadna przyjemność jechać do blokowiska nad morzem. Grecja jest bardziej kameralna, ma pyszne jedzenie i masz ogromne szanse znależć AL w tej samej cenie co w Portugalii gorszy hotel z dwoma posiłkami. no i niech jadą maj-najpóźniej początek czerwca, albo jesienią - ceny niższe, mniej ludzi i temperatury znośniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodiik
portugalia ma ten klimat taki nie ma go na krecie ale to zalezy czego szukaja twoi rodzice, czy chca sie wyleniuchowac czy pozwiedzac, spacerowac? i polecam z biur tymch takich niezawodnych alfastar i eco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
Portugalia niestety charakteryzuje się klifowym wybrzeżem, więc trzeba być czujnym wybierając ofertę - bo często często ganiać po schodach na plażę - i to dość stromych. Dla starszych ludzi może to być męczące, bo ja w takich okolicznościach przyrody ledwo zipalam:) no i cenowo z Grecją przegrywa o łeb - ten sam standard i warunki kosztują co najmniej tysiaka więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fika21
Rodzicom to bym Egipt poleciła. Piramidy, zabytki, naprawdę super sprawa. No i jest tanio. Przynajmniej te last minute. Będą zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleja_m
fakt grecja wychodzi ciut taniej, bierz z dobrych biur jak te wymienione tutaj, nie wiem czy rodzicom mozna last minute kupic, moga sie w stresie pakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale czy Kreta
nie jest przypadkiem jedną wielką imprezownią pełną turystów? Skoro rodzice są starsi to może lepiej im wybrać jakąś spokojniejszą wyspę. A jeśli lubią zwiedzać to może jakąś wycieczkę łączoną, np. objazdówka po części kontynentalnej, a potem kilka dni leniuchowania nad morzem na jakiejś wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym wolala wyslac rodzicow
na Krete niz do Portugalii a juz do Egiptu to w ogole (no chyba, ze po prostu All Inclusive, bo inaczej mozna zdechnac. poza tym to zalezy tez od tego, czy Twoi rodzice lubia zwiedzac czy nie, czy wola sobie poleniuchowac ;) dodatkowo polecam wejscie na strone lotu, bo skoro nie potrzeba lotu 'na juz', to warto skorzystac z ich nowej promocji (promolot) - wyjatkowo niskie ceny na przeloty http://www.pasazer.com/in-4220-promolot,,nowa,,tania,taryfa,lotu.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak rodzice starsi to
szczerze polecam im majorke my bylismy pocz czerwca i w naszym hotelu 4* czulismy sie nie na miejscu 90%ludzi bylo po 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirek36
Jestem za Grecją, a jak rodzicie nie chcą upałów to wystarczy, że we wrześniu polecą! Pogoda jest już wtedy ustabilizowana, nie ma typowych upałów ale dalej jest bardzo ciepło i przyjemnie. Widziałem, że sporo fajnych ofert -w tym na Kretę- podaje na swojej stronie Itaka, nie tylko wczasy ale i ciekawe objazdówki mają więc jest w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadę w poślubną do Egiptu, ale będę tam drugi raz, tym razem z Alfy; starszym osobom upałów nie polecam; a nie moga byc jakieś kanary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samolotem...
Do stambulu z promolot...taniej wychodzi samolotem niż jakimś bułgarskim autokarem kiepskiej klasy. tyle, że trzeba rezerwowac min 45 dni przed wylotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slavina
A ja polecam Grecję, byłam w tym roku z Alfa Starem, takie biuro co siatkarzy chyba sponsoruje, no cudne wakacje. Mili rezydenci, piękny hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek z torfem
no tak, taryfa PROMOLOT LOTu bardzo atrakcyjnie wychodzi, wiadomo, zaoszczędzą na locie to mogę wydać kasę na inne przyjemności, ja myślę , że powinni polecieć gdzieś w Europę i trochę pozwiedzać, bo np we Włoszech, Grecji nie będzie już tak okropnie gorąco a będzie nadal ciepło , więc myślę , że to najlepsze rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlochy i cudny Rzym jezeli jeszcze nie byli:) oczywiscie maj a pozniej wrzesien,pazdziernuk.W tym roku bylam przelom lipca i sierpnia-temp.ponad 40C Zalezy tez czy chca zwiedzac czy leniuchowac na plazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×