Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuza45

czek

Polecane posty

Gość zuza45

pracowalam w anglii, juz obecnie jestem w kraju spowrotem, dostalam od urzedu skarbowego czek ze zrotem podatku, gdzie go w polsce moge zrealizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza45
ale ja jestem za glupia, zeby tego pszukac i nie umiem czytac. wiec moze ktos odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Państwa, Jestem konsultantem firmy EuroCredit, do której należy projekt Euro-Czek.pl instytucji, która przyspiesza rozliczanie czeków skarbowych wydawanych za granicą. 70% klientów odzyskujących podatek z Wielkiej Brytanii robi to samodzielnie, tamtejszy, jak i inne urzędy skarbowe rozliczają nadpłacony podatek w postaci czeków. Niestety w Polsce czeki nie występują w naturalnym obrocie tak jak w Europie Zachodniej. I tym samym nie ma odpowiedniej atrakcyjnej oferty banków na realizację czeków ( oferta jest droga, dłuższy proces). Termin realizacji trwa 5-12 tygodni. Nasza firma zrealizowała już ponad 1800 podobnych czeków na łączną kwotę ponad 3mln zł, a termin ich realizacji trwa 5-7 dni. Jeżeli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania z tego zakresu służę rada i pomocą Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>pracowalam w anglii, juz obecnie jestem w kraju spowrotem, dostalam od urzedu skarbowego czek ze zrotem podatku, gdzie go w polsce moge zrealizowac?>>> Witam,, na terenie Polski takie usługi świadczą banki i ine niebankowe instytucje, jak Euro-czek.pl pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>Na czeku powinny się znajdować informacje gdzie go można zrealizować. Witam, na czeku nie widnieją żadne z tych informacji, wystawca czeku - w tym pzypadku zagraniczny urząd skarbowy nie determinuje gdzie czek ma być zrealizowany, to zależy od właściciela czeku pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAsssssss
Forum - strona główna Blad Za mało czasu upłynęło od twojej ostatniej wypowiedzi. Minimum to 1 minuta. Wróć do poprzedniej strony, odczekaj 60 sekund i wyślij wiadomość jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza45
i ile taka usluga kosztuje? czy duzo wiecej niz w banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>i ile taka usluga kosztuje? czy duzo wiecej niz w banku?>>> Witam, jeśli chodzi o wysokość prowizji jaką pobiera euro-czek.pl to opłata jest stała i niezależna od wartości czeku i raju z jakiego pochodzi, i jest to 39zł, w przypadku banków opłata za taką usługę to niejednokrotnie wartość % od wartości czeku, co w przypadku dużych sum daje znacznie wyższą prowizję w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>tak naprawde to wszedzie Witam, muszę się z Panem nie zgodzić, czeków skarbowych nie zrealizuje Pan wszędzie, wiele banków nie chcę podejmować się tego typu działalnosci z uwagi na małe dochody z tego tytułu i dlugą procedurę tylko kilka banków realizuje czeki skarbowe, i m.in euro-czek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza45
a za samo przekazanie pieniedzy nie pobierana jest zadna dodatkowa opłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przekazanie pieniędzy z czeku może mieć miejsce poprzez przelew bankowy, lub przekaz pocztowy, tylko w przypadku przekazu koszt jego pokrywa klient, przelew bankowy nie generuje dodatkowych kosztów. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otello
iteresuje mnie kwestia bezpieczenstwa realizacji uslug jakie mam gwarancje na wyplate pieniedzy / nie stracenie czeku / bezpieczenstwo transakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czeki są imienne, do realizacji tylko dla wskazanej osoby, nawiązując umowę z euro-czek.pl zlecają Państwo realizację czeku naszej firmie. Osoby trzecie nie mogą zrealizować Państwa czeku. Umowa zawarta między stronami jest gwarantem realizacji usługi, i akceptacją jej regulaminu. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza45
mowi pan caly czas ze tanio, ale skad jest taka roznica w czasie w pracy waszej firmy a banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, różnica można powiedzieć polega na podejściu do tematu, a przede wszystkim do zagadnienia weryfikacji czeku. Obie instytucje poddają czeki weryfikacji, jednakże różnica polega na czasie oczekiwania klienta na realizację czeku i tu jest duża przewaga na korzyść klienta dla euro-czek.pl Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, euro-czek.pl otrzymał korzystną dla klientów wiadomość. Narodowy Bank Irlandii nie pobiera już opłaty dodatkowej za realizację czeków skarbowych (wystawionych w Irlandii) realizowanych poza strefą euro. Tym samym osoby realizujące irlandzkie czeki skarbowe nie będą narażeni na konieczność dokonania opłaty dla Narodowego Banku Irlandii, zaoszczędzając ok 20-25. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toklam
czemu Tylko o irlandzkich czekach sie mowi, ? to z innych krajow nie bylo ekstra oplaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otello
jaki jest kurs przeliczenia waluty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkis
posiadam czek ze zwrotem podatku z usa, gdzie moge go szybko zrealizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkis
w jakim terminie moze byc zrealizowany czek? i czy dochodzi tu jakas dodatkowa oplata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena.aa
Wysłałam dokumenty do euro-czek 20.05 listem poleconym priorytetowym. Po tygodniu trochę zaczęłam się obawiać, bo nie dostałam ani maila zawiadamiającego o przyjęciu czeku do realizacji ani też nie otrzymałam jednej podpisanej umowy. Wczoraj zadzwoniłam dowiedzieć się co tam z moim czekiem - obsługa była bardzo miła, Pani powiedziała że otrzymali ode mnie dokumenty 25 maja i że ok 6 czerwca mogę się spodziewać pieniążków na koncie. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy dzisiaj rano sprawdziłam stan konta a tam całkiem miła sumka za zwrot podatku :)) także nie licząc weekendów, pieniądze dotarły do mnie w 7 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>w jakim terminie moze byc zrealizowany czek? i czy dochodzi tu jakas dodatkowa oplata?>>> Witam, w euro-czek.pl czeki skarbowe są realizowane w terminie 5 dni od złożenia czeku do inkasa. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>Wysłałam dokumenty do euro-czek 20.05 listem poleconym priorytetowym. Po tygodniu trochę zaczęłam się obawiać, bo nie dostałam ani maila zawiadamiającego o przyjęciu czeku do realizacji ani też nie otrzymałam jednej podpisanej umowy. Wczoraj zadzwoniłam dowiedzieć się co tam z moim czekiem - obsługa była bardzo miła, Pani powiedziała że otrzymali ode mnie dokumenty 25 maja i że ok 6 czerwca mogę się spodziewać pieniążków na koncie. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy dzisiaj rano sprawdziłam stan konta a tam całkiem miła sumka za zwrot podatku także nie licząc weekendów, pieniądze dotarły do mnie w 7 dni >>>> Witam, miło mi słyszeć, że Pani jako klientka euro-czek.pl jest w pełni zadowolona ze świadczonych przez nas usług, a tym bardziej, że zechciała Pani przedstawić swoją opinię na forum ogólnym. Co do samego terminu realizacji czeku, to euro-czek.pl niestety nie ma możliwości wpłynąć na jakość usług świadczonych przez kurierów czy pocztę. A w momencie otrzymania czeku i sprawdzenia poprawności dokumentów, rozpoczynamy procedurę, i średnio ok. 5 dni trwa złożenie czeku do inkasa, a następnie po max. 5 dniach pieniądze z realizacji czeku są wypłacane klientowi. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toreks
jakie sa mozliwosci - drogi - wyplaty srodkow z czeku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×