Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana stanem swojej skory

Czy jest jakaś kosmetyczka bądź os.pokrewna ? Która znałaby się na rzeczy

Polecane posty

Gość zalamana stanem swojej skory

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parliamocichiaro...
tak...o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana stanem swojej skory
chodzi dokladnie o przebarwienia nie wiem akurat dlaczego w tym miejscu :(Juz mam je kilka lat. Pod oczami mam ciemne plamy ale to juz inna sprawa bo prawie kazdy ma i jakos tak uwagi sie na to nie zwraca.A ja mam w kacikach ust i tak pod spodem jakby wokół, tyle ze nie tworzy to "wąsa" bo u góry pod nosem skóra jest czysta. Najpierw starałam sie to szorować, myslałam ze brudne czy coś.. lecz nie znikało. Zaczęłam robić maseczki wybielające te kupne i też robione w domu, nic nie dawało wiec poszlam do dermatologa-powiedziała ze to mogą byc hormony, poszlam na badanie okazalo sie ze w normie wiec nie od tego. Dała mi masc acne derm, nic nie pomogło. Nie wiem co robic. Na razie na drogie zabiegi mnie nie stac poza tym jest lato i slonce by moglo miec zly wplyw na skore.. Ogolnie nie mam z nia wiekszych problemow. Czasem jakas krostka wyskoczy ale tak to jest taka nawet. Zawsze uzywam pudru nawet po to zeby wyrzucic smieci, to moj straszny kompleks. Pudru nie cierpię a musze i to z korektorem itd. Wiem ze niszcze sobie skore ale przeciez tylko wokol ust nie posmaruje bo to bedzie smiesznie wygladalo. Co mam robic? Czy na plazy moglabym sie opalic i czy wyrownalby sie kolor skory? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana stanem swojej skory
halo? czy moglby mi ktos pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana stanem swojej skory
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana stanem swojej skory
dlaczego nikt nie chce odpowiedziec:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colorado
może to głupie ale próbowałaś to wybielić sokiem z cytryny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×