Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

coffee late

Czy po licem o profilu humanistycznym można iśc na studia medyczne lub na farmak

Polecane posty

Gość jest takie sparwdzone
lepiej na biol=chem. Albo przynajmniej maturę z tych przedmiotów na rozszerzonym zdawac. Bo co z tego, że nawet by przyjeli, skoro nic nie bedziesz wiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko tlumacze ci, ze musisz sie uczyc sama do matury rozszerzonej z chem, bio i fiz na medycyne. a tam ida najlepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiedzmy ze na bio chem isc nie mogę... a chce byc lekarzem lub cos zwiazane z podobnym zawodem. a jakie dobrze płatne zawody mogę miec po skonczeniu LO o profilu humanistycznym ?. jakie studia po tym LO zeby duzo zarabiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne!! możesz naprawdę, na studiach liczą się wyniki z matury... na skończoną szkołę tak naprawdę się nie patrzy i mówi Ci to stuentka. ;) Skończyłam liceum o profilu angielsko-informatycznym a studiuję mechanikę na politechnice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można, tylko, że będziesz musiała zdać przedmioty na maturze, które są wymagane na dany kierunek studiów. I musisz się sama do nich przygotować, bo masz je na poziomie podstawowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchaj możesz chodzić do klasy humanistycznej nie ma problemu ale jeśli chcesz iśc na medycynę to musisz zdawac na maturze biologię, chemię i może jeszcze fizykę, po prostu w domu będziesz musiała uczyc sie do matury bo na medycyne właśnie idą osoby które zdają maturę z tych przedmiotów o profil chem-biol to chodzi tylko o to że będą lepiej przygotowani do matury z tych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzehoo
Ja skończyłem LO o profilu humanistycznym. Ale maturę zdawałem z matematyki. Potem studiowałem elektronikę na politechnice i teraz jestem elektronik i pracuję w zawodzie. Taki zero-jedynkowy humanista :-) Ale tak można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×