Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Carrie22

Czy są tu jacyś warszawiacy?

Polecane posty

Gość Carrie22

POMOCY Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie na Pradze można pujść na śniadanie (niekoniecznie pierwsze) ? Są tam wogóle jakieś niezadresione knajpy??? Chociaż jeden adres plizzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baata
Po pierwsze primo, to Praga to nie jest Warszawa, Warszawa jest po lewej stronie Wisły, stąd jako rodowita Warszawianka, nie mgoę ci nic doradzić. Mogę tylko zasugerowac miejsce uniwersalne, to znaczy z knajpek w Carrefourze Wileńska, np. Seven Heaven. Baata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipi
Baata> jako rodowita Warszawianka powinnaś wiedzieć po prawej stronie Wisły też jest warszawa. Tak jest w dokumentach i .... nie liczy się dla mnie co ty uważasz za Warszawę tylko to co jest gdzieś zapisane. Dziwi mnie że jako rodowita Warszawianka zniżyłaś się do takiego poziomu by pojechać do Carrefour-u na Wileńskiej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baata - ale dałaś ciała ... twa szpagatowa inteligencja wylazla ja słoma z butow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dresiarstwo
na pradze sie szerzy fuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z lewej strony Wisły
..też jest Warszawa, no co Wy? Pewnie że tak! Mieszkałam po tamtej stronie, teraz też mieszkam, choć na Południowej ... :) A żeby coś zjeść....hmmmm....... szczerze powiedziawszy - nie bardzo wiem ;P Jedyne gdzie zdażyło mi się raz o porannej porze "stołować" to było KFC na Targowej, ew już później przebierałam i wybierałam na piętrze "barowym" w Wileńska Centrum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.z.p.
nie, tu sami miastowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam
prawie zawsze jak wracam późno z Pragi to jakieś menelstwo/dresiarstwo się do mnie przyczepi, a na pewno pojawi się zasięgu wzroku; najwięcej bójek i to takich bezładnych można zobaczyć na Pradze, więc jak któś lubi emocje z tym związane to polecam... ;) Są regiony Pragi, które w niczym Warszawy nie przypominają, mentalność miejscowej ludności też jest obca tej cywilizowanej części Warszawy... Ale nie jest zupełnie beznadziejnie są nowe ucywilizowane regiony, gdzie można żyć (chyba) spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiak
Wstyd mi za Was... Może po prostu spróbujecie odpowiedzieć na zadane pytanie? Carrie22, sprecyzuj o jaką okolicę Ci chodzi - bo nie przypuszczam żeby Ci się chciało jechać np. z Ronda Starzyńskiego na Zieleniecką na śniadanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie \"WARSZAWIACY\" z was, ale mentalnosc wiochy macie. Jedynie \"WARSZAWIAK\" z sensem odpowiedzial. Poznaniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ..e tam ..menelstwo ( czytaj ..huliganstwo ) to raczej obecnie wystepuje wszedzie i nie zalezy to od dzielnicy Warszawy ..Jesli mowisz o nastarszej czesci Pragi Polnoc czyli o \"trojkacie bermudzkim od Stalowej do Zabkowskiej\"..to jest to czesc miasta gdzie mieszkaja rodowici warszawiacy ! Baata ...jak nie jestes z Warszawy to po co zabierasz glos ..!!! (nie wciskaj ze jestes) ..nie pisalabys inaczej takich glooopot !:) Carrie ..warszawiak ma racje ..Praga ..to nie tylko rejon Dworca Wileńskiego !!! To dwie duze dzielnice Północ i Poludnie ..wiec podaj bliżej ..w jakim rejonie szukasz Baru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chicagowiak
Moj syn mowi, ze wzdluz Wisly powinno wybudowac sie MUR oddzielajacy ....Prage od Warszawy..... Buaaaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprawdziwsi warszawiacy
mieszkaja właśnie w najstarszych częściach miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WARSZAWIANKA
a na Ząbkowskiej 11 jest Łysys Pingwin, chyba tam można tak lekka przkąsić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ul.Siedlecka
Chce kupic mieszkanie przy ul.Siedleckiej - gdyz moja babcia tam mieszkala , mozecie dac namiary -gdzie szukac? babcia1900@tlen.pl Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś mieszkałam na sielcach koło łazienek.. tam to dopiero burdy były! a teraz się przeprowadziłam na prage i jest naprawdę fajnie :):):) a zobaczymy jak ten twój synek dorosnie i przyjdzie mu niestety na pradze mieszkać.. co wtedy powie :] bo moze tam tylko znaleść odpowiednie mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochani w Warszawie
ale nie w pradze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
A wiecie gdzie są rogatki warszawskie ?? A moze URSYNOW to moze prawdziwa Warszawa, tak ?? :D Nazjeżdzalo się tam mnostwo "miastowych" i teraz na PRAGIE to oni nie jeżdzą..... Menelstwo jest wszedzie i na Pradze i na Woli... jeden czort. Jesli znacie jedyni Carrefoura na Wilenskiej to faktycznie - mozecie miec mylne wyobrazenie o Warszawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
-- chicagowiak ... zlituj się - ja WOLE mieszkac na Zabkowskiej niż w Chicago !!!!! Tam to dopiero JEDEN WIELKI SYF !!!! Rowery bez kół stoją pod najlepszym hotelem, murzyni sie tluką na srodku ulicy, bezdomna murzynka niszczy klombik a potem sika pod Dunkin DOnats....a policja 100 m dalej stoi jakby nigdy nic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
otwarto nowy Pub na Pl. Szembeka.... U Edka czy jakos tak... pisali o nim ostatnio w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chicagowiak -napisal bzdury , ale ty kayka jeszcze wieksze. mimo to pozdrawiam wszystkich warszawiakow . Nie mozna kochac tylko Pragi lub Srodmiesia - dlaczego? -prosta odpowiedz - tak jak w zyciu -jednemu sie podoba Kaska drugiemu Maryska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
bzdury ?? A ktore ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odp- cytuje: \"Tam to dopiero JEDEN WIELKI SYF !!!! Rowery bez kół stoją pod najlepszym hotelem, murzyni sie tluką na srodku ulicy, bezdomna murzynka niszczy klombik a potem sika pod Dunkin DOnats....a policja 100 m dalej stoi jakby nigdy nic.....\" jestem w usa od 4 lat i niczego takiego nie widzialam - warszawiacy pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
a myslisz ze ja to z palca wyssalam ? Nie zwiedzilam calych stanow ale za Chicago bardzo dziękuję. Poza tym - każda sroczka swoj ogonek chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziad swoje a czort swoje - Masz racje ze Zabkowska -po remoncie jest bardzo ladna . Niczego nie chwale tylko mowie co widze a czego nie - Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że niby ty dziad a ja czort :)) ? Pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko łobsrane
a ja mieszkam na Kasprzaka;) IMID chodźcie do mnie na sniadania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×