Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Wonga sprawdza bazy BIK i KRD i zatrudnienie???

Polecane posty

Gość gość

Czy Wonga sprawdza bazy BIK i KRD i zatrudnienie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie hyba nie sprawdzali bo brałam przez inernet i dostałam w 10 minut kase na konto więc chyba nawet nie mieli czasu sprawdzić :D a wniosek tutaj wysłałam http://kamiwet.pl/pozyczka-w-wonga-2/ - bardzo szybko kasa doszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czytałem ż wszystkie firmy spawdzają bazy bik i krd ale nie zawsze jak ma się tam wpis to nie dadza pozyczki - zależy od tego jak duże zaległości i gdzie sie je ma - warto wysłac wniosek, decyzje ma sie praktycznie od razu i będzie wiadomo cy sprawdza bik czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja milem jakiś wpis w bik a kredyt w banku dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak w ogóle opłacają się pożyczki w wonga? ktoś ma jakieś opinie na ten temat? warto brac tam pozyczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wonga ma tanie pożyczki - koszt pierwszej tylko 10 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wonga się oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie pożyczki w ogólnie nie sprawdzają zatrudnienia i baz BIK i KRD? Czy ktoś może je wymienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle takie pożyczki to jak sprawdzają zatrudnienie? Dzwonią do pracodawcy czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no zwykle wymagają zaświadczenia o zarobkach to max - do pracodawcy żądna pożyczka chyba nie dzwoni a na pewno nie Wonga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Wonga dostałem pożyczkę i faktyczny koszt to tylko 10 złotych POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie dostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jako przedstawiciel wonga.com pragnę zachęcić wszystkich zainteresowanych pożyczką do zapoznania się właśnie z naszą ofertą. Pożyczając w wonga.com zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja mam wpis w BIK za spóźnienie w spłacie karty kredytowej sprzed roku spłaconej i mi pożyczki wonga nie udzieliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×