Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hellishbloodystorm

da grasso=NAJLEPSZA PIZZA

Polecane posty

Gość o taaaaaaak
uwielbiam da grasso!!!!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziku
oj fajna:) i duży wybór wegetariańskich, niektóre smaczniejsze od mięsnych. A jakie ossstre :) Świetne cisto, dużo sosó. Ceny przywoite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini_Mini22
ja lubie serowa z da grasso 4 sery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój typ: salami+papryka, prosto i smacznie. i duuuuużo białego sosu. A Wy jesteście z opcji czerwonej czy białej?(jeśli chodzi o sosy DaGrasso, rzecz jasna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini_Mini22
ja z tym bialym wole nie przesadzaj bo potem smierdzi :D czesto zamawiam pol pizzy takiej a pol innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini_Mini22---> e tam, zaraz śmierdzi, ślicznie pachnie czosneczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini_Mini22
a nie wiesz moze czy warto kupic tam cos z owocami morza? bo takiej pizzy jeszcze nie jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no oo
jadlam wlasnie z tunczykiem i szynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
Pizza dobra tylko strasznie dlugo sie czeka na dostawe i to jest hujowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupniok i żymlok
pizza jak pizza. jadałam lepsze. już nie zamawiam u nich po tym jak dwa razy dostałam zimną pizze na którą czekałam 1,5 godziny!!! teraz zamawiam tylko z osiedlowej pizzerii - taniej, szybciej i smaczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wITAJCIE! WCZORAJ WLASNIE ZAMOWILAM PIZZE Z DA GRASSO ZJADLAM TO BYLA PYSZNA ALE DZIS RANO WSTAŁAM STRASZNIE ZLE SIE CZULAM I ZBIERA MNIE NA WYMIOTY I MAM BIEGUNKĘ STRASZNIE ZLE SIE CZUJE, NIEWIEM CZY COS DODALI CZY AKURAT TRAFILAM NA JAKAS NIETRAFNA PIZZE.:(:( nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizze z dagrasso są dobre, bo ciasto jest dobre, i są mają duże dobre (czosnkowy mniam!), ale szpinakową jakem zamówiła ostatnio to szpinak w bryłkach, jeszcze nie rozmrożony!!! dostałam! skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgnhder
da grassoo? :o w ldozi najlepsza wedlug mnie ejst w "dwie dlonie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo_88
Jeśli chodzi o pizzę w Łodzi to zdecydowanie Fiero na bałutach. Ich Quattro (czyli typowo mięsna) jest tak sycąca że zjem 2 kawałki i mam dosyć. Poza tym uwielbiam ich bo na facebooku co chwilę jest jakiś konkurs w którym można wygrać kupony na pizzę i już raz mi się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manica króla
Eee... u nas w Katowicach raczej zdecydowanie rządzi Party Pizza - mają najsmaczniejszą pizzę. Kiedyś faktycznie de grasso królowało, ale teraz? To bardzo szybko się zmienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuulkaa
jeżeli będzie w Poznaniu i dopadnie Was głód to koniecznie zajrzyjcie do http://www.piattobianco.pl/ - podają pyyyszną pizze w bardzo przyjemnym wnętrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat da grasso nie lubię. Zazwyczaj wchodzę na alepizza.com , gdzie mam spis wszystkich pizzerii w mieście i eksperymentuję z różnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat da grasso nie lubię. Zazwyczaj wchodzę na http://www.alepizza.com/ , gdzie mam spis wszystkich pizzerii w mieście i eksperymentuję z różnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×