Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Deweloper Proins Kraków

Polecane posty

Gość gość

Witajcie! Czy ktoś miał do czynienia z deweloperem Proins z Krakowa? Szukamy mieszkania z mężem. Przeglądałam opinie na internecie i są nawet dobre. Proszę o Wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj! Pomagałam bratu w umowach,a potem w wykończeniu mieszkania własnie u tego dewelopera. Wywiązali się z zapisów, jedyne jaja były z bankiem przy kredycie, ale to inna sprawa :) Jako częsty bywalec mogę powiedzieć, że osiedle wygląda ok i jest bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Deweloper wywiązuje się z terminów, a to jest przecież rzadko spotykane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzych222
Kupujemy z żoną mieszkanie na os. Szklane Domy. Póki co bez zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rowniez zastanawiam się nad tą inwestycją (Szklane Domy), Jak przebiegały wasze negocjacje - duzo udalo sie zejsc z pierwotnej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy ktoś z Państwa zakupił już mieszkanie na os. Szklane Domy i sfinalizował umowę. Nie przerażają Was opłaty za mieszkanie, które zostały wstępnie oszacowane przez dewelopera. W Internecie jest kilka opinii, że Proins narzuca wybór zarządcy nieruchomości co może znacznie podnosić koszty utrzymania mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalną obsługę mają na Lubomirskiego w agencji Sadurscy (strona z ich ofertami: www.krakow.sadurscy.pl). Byłem u nich parę dni temu, bo szukam mieszkania do kupienia w Krakowie i już jestem po kilku oględzinach lokali. Ogólnie mogę powiedzieć, że mają wyselekcjonowane oferty i całkiem szeroką bazę, także bez większego problemu znaleźli mi lokale na Ruczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim kupisz lub wynajmiesz mieszkanie warto sprawdzić jego księgi wieczyste. Dotyczy to zarówno zakupu od dewelopera jak i na rynku wtórnym. Sprawdź czy kupujesz od jedynego właściciela a nie współwłaściciela. Sprawdź hipoteki, w tym również te przymusowe ( za podatki, składki ZUS) o których deweloper czy inny sprzedający nie koniecznie musi wiedzieć. A może mieszkanie jest zastawem w jakimś banku. Dokładnie przejrzyj czy nie ma ustanowionej służebności itp. Możesz to wszystko zrobić anonimowo, przez Internet. Wystarczy że znasz adres nieruchomości lub tylko numer działki. Podaję adres wyszukiwarki: http://www.sprawdzamsiebie.strefa.pl/ksiega-wieczysta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna777
Trzeba dobrze sprawdzac deweleoperow. Ja z mezem kupilam mieszkanie w pradnik park od gama-m. Od razu mowie- nie czytac opinii w internecie tylko isc samemu, pogadac z nimi, popytac mieszkancow itd. My jestesmy bardzo zadowoleni z mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PieńkowskaJ
Ja się spotkałam tylko z Super Krak. Bardzo polecam, kupiłąm od nich piękne mieszkanie, poza tym wszystko super zorganizowane, dopięte na ostatni guzik. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba uważać, dużo deweloperów oszukuje, wiem coś o tym :// Ale my zaryzykowalismy troche i stwierdzilismy, ze sprawdzimy dewelopera Super Krak. Koniec koncow kupilismy od niego mieszkanie i jestesmy na prawde pod duzym wrazeniem, wszystko przebieglo bez zadnych problemow. Do tego mieszkanie pieknie wykonczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tego dewelopera. Sama kupiłam mieszkanie na Przewozie. Już od samego początku szukali oszczędności. Zamiast szklanych balkonów, które były na wizualizacjach dostaliśmy zwykłe metalowe barierki, to samo z elewacją która miała być z kamienia a nic takiego finalnie nie dostaliśmy. Teraz po dwóch latach mieszkania w inwestycji wychodzi wiele usterek: błędy konstrukcyjne narożnych mieszkań nad którymi są tarasy i woda spływa do mieszkań poniżej, wilgoć w garażach podziemnych i komórkach lokatorskich - kolejna wada konstrukcyjna. Ostatnio wyszło, że mamy źle osadzone okna (duże straty ciepła, pleśń pojawiająca sie w niektórych mieszkaniach) i badania termowizyjne to potwierdziły. Zapowiada się walka z deweloperem. Zastanawiam sie co jeszcze nas czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deweloper stawia w terminie, ale opcje reklamacyjne ciągnę z deweloperem ponad 4 lata mimo, że w protokole odbioru mieszkania były takie zapisy. Sprawa była nawet u rzecznika. Sprawdzajcie czy balkony są dobrze wykonane, bo na jednej inwestycji (Sławka) przez źle wykonane balkony woda lała się po ścianach i po oknach kondygnacji niższych i u niektórych dostawała się do mieszkań. teraz podobno wykańczają balkony, ale upewniajcie się. Pan Baran od reklamacji nie odbiera telefonów, najlepiej zmieniać numery telefonów wtedy odbiera lub chodzić osobiście do biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×