Odpowiedz na ten temat

Dezynsekcja Łódź

• mieszkanka Łodzi 2014.06.08 [11:21]
    Czy ktoś zna skuteczną firmę, która poradzi sobie z karaluchami w starej kamienicy?
  • GosiaMolenda 2014.06.09 [20:55]
    Jak ja Cię rozumiem, stara kamienica - "kaplica". To trzema od piwnicy po dach zadziałać i to wyłącznie profesjonalnie. U nas robiła to nasza łódzka firma Sanitex. Nie powiem czym wytruli czy odstraszyli karaluchy, faktem jest, że ich już nie ma. Podaję link do ich strony: http://www.sanitex-zd.pl
  • gość 2015.05.24 [13:59]
    Witam zainteresowanych u Mnie robiła firma Stop-insektom nie mam prusaków już 7 miesięcy podaje telefon 508-143-366
    zadowolony klient
  • Alinka G 2016.02.01 [06:28]
    U mnie na retkini w mieszkaniu były pluskwy i też zadzwoniłam po firmę sanitex i jest super! nawet nie musiałam wrzucać kanap.
    Polecam!!!!!
  • gość 2016.04.12 [13:11]
    Witam, tez mielismy problem ale z pluskwami, po jednej wizycie specjalisty w ciagu kilku dni wszystkie robaki zniknely. Podam link do nich: rekdezynsekcja.pl
  • gość 2016.07.31 [23:08]
    Ja znam świetną firmę zajmującą się dezynsekcją, ale z Czeladzi 0www.gwaraddd.pl. Są rzetelni i profesjonalni, mają dobry sprzęt i środki
  • Miłka32 2016.08.04 [15:30]
    W Łodzi oczywiście działa sporo firm, które się tym zajmują, jednak w takich kwestiach zdecydowanie najlepiej postawić na solidnych fachowców, dlatego ja mogę polecić tę firmę http://krajowy.biz/firma ,dezynsekcja-lodz-ddd-patrol-ozon-patrol , zajmują się nie tylko takimi usługami, jak dezynsekcja, ale także sprzedażą profesjonalnych środków do walki ze szkodnikami.
  • gość 2016.12.10 [11:16]
    Przestrzegam przed firma Vector w Łodzi. Są nieskuteczni, mężczyzna który przyjmuje zamówienia telefoniczne -niemiły, nic nie można się Dowiedzieć, łaskę robi ze odbiera telefon i rozmawia. Ponadto umawiają się i nigdy nie są na czas. Trzeba być emerytem Siedzącym w domu żeby korzystać z ich usług albo brać Dzień wolnego, bo Spóźniaja się nawet 5 h bez żadnej informacji i dla nich to jest normalne... Za Pierwszy oprysk biorą pieniądze, bez żadnego potwierdzenia zapłaty i gwarancji. Na oprysk w ramach reklamacji, który obiecują, nie zjawiają się, nie odbierają telefonów i olewaja człowieka. Żałuję wyboru tej firmy.
  • gość 2017.01.25 [14:02]
    Vector oszusci wyludzili pieniadze 270 zl pluskwy nadal sa 2 razy umawiamy czekalismy po 5 godzin,mam na dowod sms pan pisal 5 godz ze jadą. Ide na policje zglosic wyludzenie
  • gość 2017.02.27 [14:08]
    Zgadzam się w 100% !!!!! Ja zostałam oszukana w kwestii dezynsekcji prusaków. Wzięli kasę a prusaki dalej biegały a na oprysk reklamacyjny nie przyjechali, mimo że się umawiali. 5 h czekałam !!!! Nie odbierali telefonu i nigdy już nikt się nie odezwał. Również moja znajoma, która zamówiła wywóz mebli z mieszkania, została źle potraktowana - nie przyjechali wcale, oczywiście telefon firmy Vector też przestał nagle działać... Niech ktoś w końcu zrobi porządek z firmą Vector !!! Nie dajcie się zwieść pozytywnym komentarzom. Jestem oburzona zachowaniem tych ludzi !!!!!
  • Ania i Krzysztof Góreccy 2017.03.13 [19:51]
    U nas na Ch*jnach był Pan z firmy Arsen. W prawdzie za pierwszym razem nie udało się wyeliminować w 100 % pluskwy to muszę przyznać że po drugim oprysku nie było nawet jednej małej pluskiewki. I wiecie co Pan wziął za pierwszym razem 200 zł i za poprawkę nic nie brał : ] dodatkowo w ramach poprawki użył też maszyny wytwarzającej gorącą parę żeby się upewnić bo mamy dwójkę dzieci. Podaliśmy kontakt do rodziców i ta sama usługa została zrobiona w ramach profilaktyki za połowę ceny również u rodziców. Mamy spokój jakiś przez ponad 2 miesiące a ważne jest dla nas przede wszystkim zdrowie dzieci bo były każdego dnia w innych miejscach pogryzione. Byliśmy zdesperowani do tego poziomu że dzieci jeździły i spały u naszych rodziców. Dziękujemy bardzo i Polecamy Ania i Krzysztof
  • gość 2017.05.10 [12:32]
    Arsen sciemnia ze ma środki biologiczne, takie nie istnieją.Ładuja chemia a głupcy w to wierzą.
  • gość 2017.06.27 [03:23]
    Karaluchy to najgorsze to może się trafić. U mnie również się pojawiły i na złość nie chciały się wytępić. Dopiero kontakt z ekipą od dezynsekcji pozwolił wyjaśnić im kto tu rządzi. Warto zdecydować się na profesjonalną ekipę. U mnie udało się z http://bogel.pl/
  • Sylwia Lewińska 2017.07.13 [23:34]
    Mogę polecić Stop-insektom brak szkodników po wizycie już mi ranny się goją , mogę podać numer tel. 508-143-366
  • arekkkkkk 2017.07.17 [21:19]
    ODPLUSKWIANIE - STANOWCZO NIE POLECAM!!!
    Firma Vector - począwszy od chamskich rozmów telefonicznych, przez zerowe informacje dla klienta po fuszerkę.
    Zadzwoniłem - o wszystko trzeba było wypytywać, ciągnąć za język, dopytywać. Od siebie pracownicy nic. Przyszedł pracownik ww firmy (zero stroju ochronnego, żadnych masek podczas oprysku) bardzo skwaszona mina jak nie chciałem opuścić mieszkania (zostawić obcego człowieka samego???). Odpluskwianie przez zamgławianie. Przed żadnej informacji o środkach, które będą użyte, nic. Po zamgławianiu pan wziął pieniążki i wyszedł. Żadnych informacji jak zachowywać się po zabiegu (pranie rzeczy itp). Na stronie: U NAS NIE MUSISZ WYRZUCAĆ MEBLI!!!! Pan ledwo wszedł, zobaczył 3 pluskwy i "łóżko do wyrzucenia". Po wykonaniu usługi nie dostałem nic, paragonu, protokołu, faktury, jakiegokolwiek potwierdzenia, że ktoś u mnie był. Przy pytaniu o cenę na 40m2 uslyszalem o kwocie 300zl. Pan opryskał jedynie 2 pokoje, okolo 20m2.
    NIE, NIE JESTEM Z KONKURENCJI. Jestem bardzo niezadowolonym klientem, który był zmuszony skorzystać z drugiego oprysku wykonanego przez inną firme. Rzetelna obsługa, protokół z wymienionymi użytymi środkami i kwotą. Ponoc 13.07 został wysłany pocztą rachunek. Zobaczymy czy dotrze. Ja sprawy tak nie zostawię.
  • Uwaga na firmę Vector Usługi 2017.08.09 [18:54]
    Jeżeli ktokolwiek z was został oszukany lub czuje się że padł ofiarą wyludzenia przez firmę Vector Usługi to zbieram osoby do pozwu zbiorowego. Już zostało zgłoszone wyludzenie. Jeszcze tylko na urząd skarbowy. Firma nie wystawiła żadnego protokołu, nie dała żadnej gwarancji a człowiek który dokonał oprysku użył samej wody i nie kazał opuszczać mieszkania podczas oprysku. UWAGA firma "pracuje" pod domeną pozmarlych.pl. ł
  • gość 2017.08.09 [22:29]
    Witam. Jak najbardziej jestem za pozwem za wyłudzenia. Prosze o kontakt - staniszewska.wiola(małpa)gmail.com
  • mirka1234 2017.08.12 [10:51]
    Hejka, jak czytam te wszystkie komentarze to widać że coś tu jest nie tak. Jedni piszą na drugich co popadnie. Więc tak u mnie był gość z vectora, wykonał zabieg i po paru godzinach wróciłam do mieszkania. Wiec działa wszystko jak należy. Pisanie że leją wodą mnie smieszy, chyba że woda pluskwy zabijausmiech.gif .Polecam dalej
  • ElfCzarodziej12345 2017.08.12 [21:47]
    Vector to kłamcy i oszuści. Wpierw umówieni byliśmy na piątek na 12.00. Potem Pan Łukasz zadzwonił i poprosił na zmianę na sobotę na 8.00 (dzisiaj). Wieczorem telefon w piątek że jednak 10.00. Potem znowu przełożenie na 17.00 i 19.00. Pan się nie stawił, przestał odbierać telefony i zaczął odrzucać ode mnie połączenia. Gdy zadzwoniłam z drugiego telefonu to odebrał, był zaskoczony, miał podesłać numer kolegi, który rzekomo miał wykonać oczyszczanie, oczywiście nie podesłał i zaczął przestał odbierać połączenia z drugiego telefonu. Pomijam fakt, że za pierwszym razem podał imię innego kolegi niż za drugim razem, który miał wykonać usługę. Krętacze, opinie o tym, że są niewiarygodni to niestety prawda. Nie wiem czy Panowie zabalowali w długi weekend i nie chcieli ryzykować jadąc do mnie, ale takie zachowanie jest niepoważne. Cieszę się, że nie dojechali, gdyż udało mi się już załatwić inną firmę. Panowie z Vectora - żenada, zapewne ten komentarz usuniecie, natomiast z innych stron już go tak łatwo się nie pozbędziecie. Wstyd. Wisienką na torcie jest fakt, iż żeby wystawić im opinie na ich stronie, komentarz musi być zaakceptowany - teraz już przynajmniej wiem skąd mają tylko same pozytywne opinie.
  • gość 2017.08.30 [23:10]
    Mieszkając w Warszawie, korzystałam z usług firmy http://www.ddd-ratunek.pl/ - byli super skuteczni. Niestety w Łodzi nie mam sprawdzonego namiaru, mam za to problem z pluskwami w wynajmowanym mieszkaniu... :/
  • Malwina 50 2017.09.02 [21:09]
    Wczoraj miałam właśnie przeprowadzaną akcje usuwania pluskiew metodą wymrażania suchym lodem przez firmę Vector .Bardzo fajna sprawa bo nie musiałam wychodzić z domu wcale.Panowie weszli do domu z taką dużą butla i pistoletem , przebrali się w specjalne uniformy i zaczęli robić.Efekt był natychmiastowyusmiech.gif już pierwsza noc była spokojna.Nastepnego dnia nie mieliśmy już nowych pogryzien.Po tygodniu też nic .Wszystko jasno i klarownie nam wytłumaczyli.Kontakt z firmą i prace jaką mi zrobili oceniam bardzo dobrze.Super chłopakioczko.gif
  • wiola530 2017.09.02 [21:33]
    Malwina 50:
    Dodano wypowiedź dzisiaj ok. godziny 9. Napisałaś, że miałaś wymrażanie wczoraj a po tygodniu zero ugryzień. PO TYGODNIU??? Zagięłaś czasoprzestrzeń? Masz wehikuł czasu?
    To jest, proszę Państwa, cała firma vector. Fałszywe opinie, które nawet nie trzymają się kupy... Co mówi samo za siebie.
    Poniżej wypowiedź p. Malwiny (oczywiście mam screena)
    "Malwina 50 dziś [21:09]
    Wczoraj miałam właśnie przeprowadzaną akcje usuwania pluskiew metodą wymrażania suchym lodem przez firmę Vector .Bardzo fajna sprawa bo nie musiałam wychodzić z domu wcale.Panowie weszli do domu z taką dużą butla i pistoletem , przebrali się w specjalne uniformy i zaczęli robić.Efekt był natychmiastowyusmiech.gif już pierwsza noc była spokojna.Nastepnego dnia nie mieliśmy już nowych pogryzien.Po tygodniu też nic .Wszystko jasno i klarownie nam wytłumaczyli.Kontakt z firmą i prace jaką mi zrobili oceniam bardzo dobrze.Super chłopakioczko"
  • Niezadowolona klientka 2017.09.05 [04:55]
    Vector nie polecam. Wczoraj byłam umówiona na Odpluskwianie mieszkania. Czekałam od godziny 13 i nikt się nie zjawił!!! Jedna wielka żenada. Pan Łukasz odebrał 3 telefony ode mnie a potem cisza. Czuje się oszukana.
  • anka321 2017.09.05 [19:29]
    Ja miałam doczynienia z firmą Arsen z Łodzi, Pan z wielkim brzuchem przyjechał do mnie z takim odkurzaczem, tak wyglądało to coś. Nie dość że gbur, to nawet nie wiedział nic na temat pluskiew, tylko bąkał coś pod nosem. Zero informacji dla klienta. To jeszcze nic, po tym zabiegu miałam więcej pluskiew. Przyjechał na poprawkę bezpłatnie ale ta poprawka to nic nie dała. I powiem wam tak, te firmy wszystkie z łodzi o kant dup... można potłuc.Nie polecam Arsen
  • Firma Arsen 2017.09.06 [13:56]
    Anka321 (Szanowna Konkurencja) rozumiem że rynek rządzi się swoimi prawami, ale trzeba mieć szacunek do człowieka.
    Bezpodstawne obelgi na temat naszej firmy, nie tylko są wyrazem braku wychowania z Waszej strony, ale także pokazuje to iż Wasza firma, inaczej nie jest w stanie dobrze egzystować.
    Nasi pracownicy są komunikatywni, czego dowodem są długie rozmowy z klientami, gdzie wszystko jest dokładnie i rzeczowo wyjaśnione. Nie życzymy sobie także obrazy naszych pracowników.
    Jeżeli nadal będą wystawiane bezpodstawne oskarżenia na naszą lub inne firmy, sprawę dokończymy na drodze sądowej.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...