Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość papuga_gadula

dobra cukiernia poszukiwana - tort na zamówienie

Polecane posty

Gość papuga_gadula

jak w temacie. potrzebuję namiary na sprawdzoną cukiernię, najlepiej w warszawie, ewentualnie okolicy. ważne żeby robili ładne i smaczne torty. zależy mi by na torcie znalazło się logo firmy, także doświadczenie w robieniu takich ozdób wskazane. będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clematis;
Cieślikowski - jest w Almie. W Marriocie jest cukiernia na parterze, nie pamietam jak się nazywa, ale robią/robili cuda i bardzo smaczne, niestety nie tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie czytaj jak nie chcesz ...
logo firmy na torcie, to tort już też musi być markowy, szpan na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
A zaglądałaś na stronę Camargo? Działają w Warszawie, z tego co widzę mają torty firmowe w ofercie, tylko pewnie trzeba im dosłać wzór logo. Mnie się podobają cuda jakie wyczyniają z tortami dla dzieci, cieszą oko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie wie
a ja wiem Bacarra jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia33
polecam sprawdzoną cukiernie http://ale-tort.pl/ - zobaczcie tylko w galerii jakie tworzą słodkie cuda, można i pocieszyć oko i posmakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurata te torty sa oblozone straszna iloscia farbowanego lukru, wiec tylko do patrzenia, bo okropne swiństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaJaś
podbijam, mimo ze niezbyt nowy post, ale wyskoczył mi jako pierwsazy gdy szukałam nowych cukierni, nie widzę z mojego miasta, więc tez polecę ja polecam z czystym sumieniem http://cukierniatortykatowice.pl/kontakt/. super tortym ciastam mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia321
oooo, Limoni, właśnie. Ktoś zna? słyszałam bardzo dobre opinie, podobno to już nie tylko przepyszne lody ale też ciasta. Gdyby ktoś coś to niech napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o kraków to ja polecam cukiernie gateau za niewieką cenę można zmówić piękny tort np z gwiezdnych wojen ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokolana
A ta Limoni o której tak wszyscy wyżej piszą to jest w róznych miastach np. w Chełmie? bo się nie spotkałam a opinie zachęcają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokrzywa123
Z tego co się orientuję bo zerknęłam na ich stronę internetową www.cukierniewarszawa.pl to punkty Limoni ma w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam u nich www.pjedynka.pl ale są z miejscowości Jastrzębie Zdrój, nie wiem czy Ciebie to satysfakcjonuje ale staram się jakoś pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćarlettaas
Wiedzą jak przygotować tort weselny żeby dobrze wyglądał i smakował w ciastkarni Iza. Ja u nich z mężem zamawiałam. Też na duży plus bym napisała fakt, że tort się ładnie trzymał. Wiadomo, że przy tych większych projektach to stabilność i to, żeby się bita śmietana gdzieś nie rozjechała i wszystko nie rozpadło jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arisss
Hej! Moim odkryciem ostatnich miesięcy jest ciastkarnia Iza – http://ciastkarniaiza.pl. Piekli mojej przyjaciółce tort weselny, a ostatnio dla mnie robili ciasta i tort na komunię córki. Co do smaku to bardzo jest wszystko zbalansowane, nie za słodkie, nie za kwaśne. Pod względem dekoracyjnym też nie mam się do czego przyczepić, wzięli pod uwagę moje sugestie w kwestii tortu i wyszedł im nawet lepiej niż się nastawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pieczenia tortu mogę zaproponować ciastkarnię Iza, oni są ze Stanisława Górnego, adres masz na ciastkarniaiza.pl. Bardzo artystycznie podchodzą do tematu, nie boją się trudnych zleceń, bo nasz tort weselny był dość nietypowy, znaleźliśmy zdjęcie w necie i upiekli nam taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeteria schodzi na psy.Reklama na reklamie i nikt tego nie usuwa. Co za g****o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dobrych składnikach piecze Iza, mają zakład koło Wadowic na stronie ciastkarniaiza.pl masz dokładny namiar do nich. Jak tylko dzieci mają urodziny to tutaj biorę tort, robią super zdobienia dedykowane, ostatnio synkowi ze spider manem tort zamawiałam a znowu córeczce z motywem myszki Miki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supifixer
Według mnie najlepiej zamówić tort w https://www.sweet-home.pl/. To cukiernia, która działa w Warszawie. Być może nie należy do najtańszych, ale z całą pewnością robią po pierwsze przepiekne torty, a po drugie są pyszne. Powinny smakwoać nawet osobom, które za tortami nie przepadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniały torcik na zamowienie wykonali dla mnie ostatnio http://www.klapec.pl/ . Zarowno pod względem estetycznym jak i smakowym był nie z tej ziemi! Był to prezent urodzinowy dla koleżanki, czuła się jak w siódmym niebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukiernia AK Otrębusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×