Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kamilcia23

Dobra knajpa z jedzeniem w Warszawie

Polecane posty

Gość kamilcia23

Witam Macie jakieś ulubione restauracje/knajpy z jedzeniem w Warszawie które raz na jakiś czas odwiedzacie ? jaki lokal byście polecili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowarzywa
na hozej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makemea88
raz na dwa tygodnie chodze/zamawiam na tel z orient corner :D ceny i jakosc -> 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosodrzewinQa
no ja tez dolaczam do poprzednikow - orient corner jak dla mnie the best ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie naleśnikarnie Manekin na marszałkowskiej, koło metra świetokrzyska ;) tanio jak na ta lokaliacje, duze porcje i pyszne jedzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elinor
Szczerze polecam Restaurację 99 na al. Jana Pawła II, miałam okazję zjeść tam genialnego tatara z tuńczyka i pasztetową z drobiowych wątróbek, która smakowała jak Foie gras. Korzystając z tego, że kuchnia jest otwarta na salę, pochwaliłam kucharza i wypytałam jak są robi te dania... hm... ostatecznie okazało się, że najlepiej będzie po prostu zamówić mały catering i w ten sprytny sposób wzbogacić menu mojego domowego przyjęcia zaręczynowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kilka lubianych miejsc w Warszawie, ale najczęściej wpadam do blue city, bo tam mam duży wybór restauracji z jedzeniem z różnych stron świata :) Za każdym razem biorę coś innego, np buritos albo quesadillas w Tacamole, kebaba, pide albo falafela w Tandir Kebab, ostatnio zasmakowałam też owocach morza w North Fish. Polecam warto się wybrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22nika28
My ostatnio jak byliśmy w Warszawie wybraliśmy się do Konstancina aby mały pooddychał troszkę lepszym powietrzem i tam trafiliśmy na Gospodę Zalewajke http://www.gospodazalewajka.pl/nowe-menu-2/ Jedzonko polskie i pyszne, mężowi strasznie smakowała golonka i mówił że dobrze doprawiona. Synek zjadł pomidorówkę i była bardzo smaczna, bo sama zawsze sprawdzam zanim maluch spróbuje. Ja jadłam sałatkę i była tak sycąca, że miałam duży problem aby ją zjeść. Ceny wg mnie tak jak w innych warszawskich lokalach, obsługa miła i sala taka fajna wiejska :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam chodzę do turków i wietnamców jeść - nikt smaczniej w tym mieście nie gotuje. Schowajcie się wszystkie "eleganckie" restauracje, przy kebabie albo kurczaku na ostro z budki za 13zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllwiaa
Też szukam fajnego miejsca... nie jest łatwo dobrze zjeść w stolicy i jeszcze za rozsądną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silwia
zalezy na co... np jak chce sobie zrobic romantyczny wieczor z chlopakiem to zwykle dostawa świeżutkiego sushi z orient corner, jesli chcemy sie najesc to tez inaczej ;) ale orient corner daje rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto jest wyskoczyć pod Warszawę :) Nad Jeziorem Zegrzyńskim zaledwie 30 km od stolicy znajduje się bardzo fajne centrum rekreacyjne - ośrodek jest cały w stylu country, można tam zjeść najsmaczniejsze żeberka barbecue w zasadzie w całej okolicy. Cały na dużym terenie, zielono ( tutaj obejrzycie sobie zdjęcia miejsca: http://www.promenadacountry.pl/ ). Naprawdę warto jest się tam wybrać , nawet na kilka dni ponieawz miejsce świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np. lubie polskie jedzenie i wiem, ze zawsze zjem je tutaj http://www.salon-kulinarny.pl/ jak dla mnie mega, tanio i smacznie. Menu codzienne inne i to jest najlepsze! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np. lubie polskie jedzenie i wiem, ze zawsze zjem je tutaj www.salon-kulinarny.pl/ jak dla mnie mega, tanio i smacznie. Menu codzienne inne i to jest najlepsze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodywilk
sushi zawsze jest spoko, wiec stawialbym na ortient corner ;)) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania matlik
Ul. Widok 8, blisko metra - tam jest taki klimatyczny lokal o nazwie Stara Kamienica. Mają codziennie świeże pesto - uwielbiam, a przede wszystkim ceny są przyziemne. Polecam również spróbowanie u nich kaczki. Wszystko super przyprawione, świetne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SOWA I PRZYJACIELE ostatnio jest na topie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jedzenie w Warszawie jest w Rozdrożu. Polskie, duże obiady plus wódeczka i człowiek jest w niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gesler
no ja żadko jadam na mieście zazwyczaj jak wychodzimy ze znajomymi. Polecam restaurację Kameralną na foksala, mają "domowe" jedzonko typu śledzik i własny browar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romekatomek
zdecydowanie polecam ORIENT CORNER (na warszawskim Bemowie) :) sushi nie z tej ziemi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotramapietra
swiezo przetestowany 4 YOU SET z Orient Corner wymiata!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweł pawrocki
Świetny lokal jest na Białołęce - mam na myśli Starą Kamienicę. Chodzę tam od pół roku na lunch codziennie, po prostu pracuję zaraz obok. Nigdy wcześniej w Wawie nie dostawałem takiego jedzenia za takie pieniądze. Największy plus to smak, ale też ilościowo super, bo zawsze do syta. Jak na razie jeszcze żadną potrawą mnie nie zawiedli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często jadam tu www.salon-kulinarny.pl najlepsze sa dla mnie zupy, bo na nie najczesciej mam ochote, ostatnio skusilam sie na drugie danie i bylo rownie pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka3131
Smaczne jedzonko mają na przykład w Zapiecku. I nie mówię tu tylko o pierogach ale placku po węgiersku, naleśnikach czy tradycyjnym bigosie. Poza tym w lokalach jest spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaolcz
polecam knajpkę sushi&noodle -> ORIENT CORNER na bemowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frontus
byłam niedawno w orient - moge polecic:) knajpka kameralna, z klimatem, całkiem dobre sushi, ceny przystepne jak na tego typu dania:) czyli na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim faworytem jest Antich' na kabatach, najlepsze makarony w mieście i pyszna kawa. Miejsce trochę ukryte w osiedlu i gdyby nie mój chłopak pewnie bym się o nim nie dowiedziała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta121
Jadłaś w makarony w http://chicagospizza.pl/. Jak nie to zachęcam to spróbowania. Przepyszne. uwielbiam ich carbonare i penne z szpinakiem. Tylko jak przyjdziesz za późno musisz się liczyć z tym, że trzeba będzie poczekać dłużej na stolik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×