Odpowiedz na ten temat

dom weselny Astoria opinie

• ewelkakosiak 2017.03.28 [22:36]
    Cześć! Pod koniec roku planujemy z narzeczonym wziąć ślub. Mieszkamy w Warszawie i rozglądamy się za lokalem, w którym urządzimy wesele. Chyba najbardziej interesuje nas oferta domu weselnego Astoria pod Warszawą- może korzystaliście z ich usług? Ofertę mają całkiem fajną, wstępnie rozeznaliśmy się w cenach i menu, ale chciałabym poznać opinie osób, które wesele ( lub inną imprezę) w astorii mają już za sobą usmiech.gif Z góry dzieki za pomoc!
  • juhu35 2017.03.31 [12:17]
    Pytasz o to miejsce: http://domweselnyastoria.pl/ ? wyprawiałam tam w zeszłym roku córce komunię. Dla mnie fajna miejscówka- sala przestronna, zrobili nam ładny wystroj. Mozesz sobie dopasowac menu, chociaz my zdecydowalismy sie na standardowy jadlospis i bylo pysznie.
  • gość 2017.04.06 [19:02]
    Kojarzę Astorię, byłam tam jakiś czas temu na weselu. Powiem ci, że mile wspominam imprezę, bo mimo ze gosci bylo wielu to wszyscy bez problemu miescilismy sie na parkiecie, wiec jest przestronnie, komfortowo. Wszytsko bylo bardzo ladnie przystrojone, no i dania- pierwsza klasa usmiech.gif
  • donna56 2017.04.18 [00:13]
    wedlug mnie miejsce godne polecenia, bo naprawdę mają profesjonalna obslugę i sa mili dla klientow- podpowiadają co warto wybrac, na co decydują sie inni klienci, co jest w modzie, jakie dania najbardziej smakują innym itd. ja pierwszy raz organizowalam impreze 'u kogos' wiec nie do konca wiedzialam co i jak, ale wlasciciele byli wyrozumiali i pomogli mi wybrac menu, wystroj. dzieki nim wyszlo super. polecam oczko.gif
  • ewelkakosiak 2017.04.20 [22:56]
    dzieki za wasze podpowiedzi- niedawno skontaktowalismy sie z Astorią i wstepnie planujemy wesele u nich usmiech.gif jak do tej pory wspolpraca fajnie sie uklada- wnętrze bardzo nam odpowiada, a wlasciciele pomagają dograc szczegoly i są skorzy do pomocy usmiech.gif wlasnie takiego czegos szukalismy!
  • gość 2017.05.21 [19:50]
    Astoria- idealne miejsce na rodzinną uroczystość. organizowałam tam komunie synowi, a niedawno brat zarezerwowal tam termin na swoje wesele usmiech.gif
  • gość 2017.07.31 [23:51]
    W maju organizowałam w Astorii komunię dla córki. Powiem szczerze, że lokal jest bardzo zadbany, z przyjemnym wnętrzem, można udekorować wedle uznania. Na duży plus zasluguje personel, ktory służy pomocą, doradza, podpowiada co i jak- dla mnie to było bardzo przydatne, bo po raz pierwszy organizowałam taką dośc dużą uroczystość rodzinną.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...