Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelkakosiak

dom weselny Astoria opinie

Polecane posty

Gość ewelkakosiak

Cześć! Pod koniec roku planujemy z narzeczonym wziąć ślub. Mieszkamy w Warszawie i rozglądamy się za lokalem, w którym urządzimy wesele. Chyba najbardziej interesuje nas oferta domu weselnego Astoria pod Warszawą- może korzystaliście z ich usług? Ofertę mają całkiem fajną, wstępnie rozeznaliśmy się w cenach i menu, ale chciałabym poznać opinie osób, które wesele ( lub inną imprezę) w astorii mają już za sobą :) Z góry dzieki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhu35
Pytasz o to miejsce: http://domweselnyastoria.pl/ ? wyprawiałam tam w zeszłym roku córce komunię. Dla mnie fajna miejscówka- sala przestronna, zrobili nam ładny wystroj. Mozesz sobie dopasowac menu, chociaz my zdecydowalismy sie na standardowy jadlospis i bylo pysznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarzę Astorię, byłam tam jakiś czas temu na weselu. Powiem ci, że mile wspominam imprezę, bo mimo ze gosci bylo wielu to wszyscy bez problemu miescilismy sie na parkiecie, wiec jest przestronnie, komfortowo. Wszytsko bylo bardzo ladnie przystrojone, no i dania- pierwsza klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donna56
wedlug mnie miejsce godne polecenia, bo naprawdę mają profesjonalna obslugę i sa mili dla klientow- podpowiadają co warto wybrac, na co decydują sie inni klienci, co jest w modzie, jakie dania najbardziej smakują innym itd. ja pierwszy raz organizowalam impreze 'u kogos' wiec nie do konca wiedzialam co i jak, ale wlasciciele byli wyrozumiali i pomogli mi wybrac menu, wystroj. dzieki nim wyszlo super. polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkakosiak
dzieki za wasze podpowiedzi- niedawno skontaktowalismy sie z Astorią i wstepnie planujemy wesele u nich :) jak do tej pory wspolpraca fajnie sie uklada- wnętrze bardzo nam odpowiada, a wlasciciele pomagają dograc szczegoly i są skorzy do pomocy :) wlasnie takiego czegos szukalismy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Astoria- idealne miejsce na rodzinną uroczystość. organizowałam tam komunie synowi, a niedawno brat zarezerwowal tam termin na swoje wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W maju organizowałam w Astorii komunię dla córki. Powiem szczerze, że lokal jest bardzo zadbany, z przyjemnym wnętrzem, można udekorować wedle uznania. Na duży plus zasluguje personel, ktory służy pomocą, doradza, podpowiada co i jak- dla mnie to było bardzo przydatne, bo po raz pierwszy organizowałam taką dośc dużą uroczystość rodzinną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princesa

ja miałam u nich w sierpniu w tym roku wesele 🙂 było bajecznie! Odwalili kawał dobrej roboty jeśli chodzi o organizację ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×