Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilawolska

Easy phrases opinie

Polecane posty

Poszukuję opinii na temat Easy Phrases. Z tego co wiem, to są jakieś fiszki z praktycznymi zdaniami do nauki. Nie mam pojęcia czy to jest skuteczne, ale szukam kogoś, kto coś na ten temat wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te easy phrases to nie jest ten wynalazek jakiegoś tam mangusa car coś tam? :D Jeśli tak to se odpuść. Zaoszczędzisz nerwów. Czytałam po forach, że to jest nieporozumienie. Dostajesz coś co można samodzielnie zrobić w godzinę. Poza tym fiszki można kupić za 20 zł, albo napisać sobie samemu w oparciu o gotowe zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się uczyłęm z fiszek kupionych w empiku, ale sporo zapomniałem. Polecam naukę metodą socjalizatorską. Ostatnio opowiadali o tym w telewizji śniadaniowej. Podobno każdy może nauczyć się tak języka, stary, młody, humanista i umysł ścisły: http://enlinado.pl/ogolna/angielski-metoda-socjalizatorska/ poświęć 5 minut na tekst, a zmienisz całkiem postrzeganie o nauce angielskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Szukałem informacji o enlinado i znalazłem ten wpis w internecie. Uczę się dopiero od 3 dni, ale pierwsze wrażenia pozytywne, bo lubię taki rodzaj prowadzenia lekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby nauczyć sie angielskiego, moim zdaniem, trzeba przede wszystkim mieć z kim rozmawiac, a chodzi głównie o ludzi z Anglii i USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem kiedyś jakieś informacje na temat tego Easy Phrases, ale ludzie wydawali się być neizadowoleni. To było na forum angielskiego. Wiem, że ludzie chętnie piszą negatywne rzeczy i czasem robią to specjalnie, ale jak jest tego za dużo to daje do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak poznać ludzi do rozmowy? Skąd ich znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są do tego specjalne strony z wymianami językowymi. W Enlinado można znaleźć kilka ładnie opisanych. Polecam Ci przetestować kurs. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest easy phrases w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, to jakieś fiszki. Mi z fiszków nie szła nauka, tylko rozmowa. Teraz świetnie dogadam się po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukajcie ludzi do rozmowy, najlepiej z ameryki albo anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak? Ja się nei wybieram do anglii ani ameryki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdzie tych ludzi szukać?! Nikt nie chce ze mną rozmawiać, przecież przypadkowych nie będę wyłapywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są od tego odpowiednie strony i grupy językowe, np na FB. Wchodzisz na taką grupę i piszesz ogłoszenie, że uczysz się angielskiego i możesz zaoferować np. lekcje po polsku, albo wymianę językową, albo rozmowy - cokolwiek. Dziewczyny uważajcie na propozycje matrymonialne, bo niestety jest ich sporo. W enlinado jest lekcja która krok po kroku tłumaczy jak z tymi ludźmi gadać i czego unikać. Bezpieczeństwo to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego może na początek nie umawiamy się na kawę w knajpie za miastem z nieznajomym Grekiem, który tak pięknie pisze wiadomości :) Lepij z nim pogadać chociaż z rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja głównie gadam przez skype. Bardzo wiele ciekawych znajomości nawiązałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skype jest spoko, masz kamerkę, głośnik, pisanie, można naprawdę się świetnie dogadać, bo jak czegoś nie wiesz, to prosisz o chwilę i zaraz sprawdzasz tłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też w taki sposób nauczyłam się angielskiego, właśnie przez skajpa i facebooka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chyba nie samodzielnie, tylko rozmawiając z kimś, mam rację? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malikkj

Polecam ENLINADO - bardzo fajny kurs do angielskiego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIUS

To zwykle oszustwo! w dwa tygodnie ,to mozesz sie pare razy napic i pare razy wytrzezwiec ,nic poza tym.

NIE WIERZYSZ ,to sprobuj dodac komentarz na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojciech smutny

straszne nieporozumienie.kupiłem teraz za 87pln do angielskiego. > kod > strona > logowanie ... i porażka ):

"Kiedy masz już konto oraz aktywny kurs, możesz rozpocząć naukę. Po wybraniu interesującego Cię języka oraz poziomu, zobaczysz ekran z listą lekcji. Każda z nich zawiera kategorie: fiszki, “wybierz obrazki” oraz test, który stanie się dostępny dopiero po poznaniu odpowiedniej liczby słów z fiszek. Polecamy najpierw zapoznać się ze słowami z pierwszej kategorii. Każda fiszka jest kartą ze słowem w języku którego się uczysz, którą możesz obrócić za pomocą przycisku w prawym, górnym rogu. Po odwróceniu karty przyciski pod nią staną się aktywne - musisz zdecydować czy znałeś, nie znałeś, bądź nie byłeś pewny tłumaczenia. Po wybraniu jednej z opcji, karta zostaje zmieniona na kolejną. Jedna lekcja składa się ze stu fiszek. W górnym prawym rogu ekranu możesz obserować swój postęp. Ćwiczenie kończy się wraz z przejrzeniem wszystkich słów. Ćwiczenie możesz powtarzać wiele razy, za każdym razem zostanie dla Ciebie przygotowany zupełnie nowy zestaw słów. Polecamy przerabiać lekcje wielokrotnie aż do odkrycia wszystkich słów w naszym systemie nauki."    >>>>>>  próbuję pisać do Nich...   pl-contact@smart-phrases-app.com....  o zwrot 87 pln. jak informują:"jeśli w 2tygodnie nie skumasz oddajemy kasę "  z tego co widzę nie załapię i w rok tą metodą. Trzeba mieć mnóstwo czasu i ślęczeć przed komputerem online !    . ):  ale ból/myślałem,że jakaś rewelka,że wreszcie się nauczę trochę mówić po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel

Jeżeli dalej uczysz się języka angielskiego, to ja polecam Ci naukę w domu z kursem ENLINADO. Znajoma polecila mi naukę z tym kursem i nie żałuje. Po obejrzeniu darmowej lekcji na enlinado. pl wiedziałem, że taka metoda nauki u mnie się sprawdzi. Teraz mam kilku znajomych z Wielkiej Brytanii oczywiście poznanych przez internet, ale dzęki nauce z tym kursem otworzyłem się na rozmowę z innymi wcześniej nie chciałem odpowiadać nawet jak ktoś zapytał o drogę. 

Mamy to szczescie teraz, że możemy uczyć się języka w domu i to skutecznie, dlatego warto z tego korzystać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×