Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

eLingiwista Kraków

Polecane posty

Gość gość

Hej, co sądzicie o tej szkole? Ktoś z was zdecydował się na kurs językowy online? Jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ta szkoła to innowacyjność w edukacji językowej! bez problemu podciągnęłam swój angielski mogłam uczyć się w domu,poza domem, wystarczył tylko internet wg mnie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka cena za kurs języka angielskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy, bo jest pakiet miesięczny (złoty, srebrny, brązowy) i dlatego ceny są różne, wejdź na ich stronę i sobie porównaj, co byłoby dla ciebei najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne jest w ogóle to, że w czasie kursu wszelkie tłumaczenia, cokolwiek dzieje sie na wirtualnej tablicy , która jest w sumie fajnym narzedziem w czasie kursu ich indywidualne podejście do kursanta robi swoje, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, też mi się to podoba, jest tak nowocześnie nowoczesne metody nauczania o wiele bardziej do mnie przemawiają niż te klasyczne metody to już poszło w niepamięc, a w elinwgista można nauczyć się języka obcego w sposób przyjemny i łatwo wchodzący do głowy na podstawie ciekawych materiałów edukacyjnych kładą nacisk na różne aspekty, tj : mówienie,słuchanie, czytanie, mówienie i pisanie. , polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja na przykład odkąd poznałam elingwista, to nie wyobrażam sobie powrócić do tradycyjnej nauki języka obcego... :) mało kto proponuje tak nowoczesne metody poznawania języka , więc ta szkoła jest wybawieniem naprawdę dla wielu osób, którzy nie mają czasu na pojawianie się na zajęciach tradycyjnych, którzy nie mogą wychodzić z domu, są niepełnosprawni, czy też zwyczajnie w świecie nie mają ochoty na nie chodzić e lingwista, to dobry wybór, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, nauka online jaką oni proponują jest ciekawym i oszczędnym rozwiązaniem można tym samym połączyć wiele obowiązków z nauką języka obcego mało szkół oferuje naukę przez skype ;) a elingwista prócz tego zapewnia wysoki poziom nauczania metoda komunikacyjna pozwala rozwinąć mówienie, słuchanie, czytanie oraz pisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, nigdy wcześniej nauka języka obcego nie była dla mnie taka przyjemna i taka komfortowa wszystkie inne szkoły zachęcają do nauki standardowej, a eLingwista wychodzi naprzeciw współczesnym oczekiwaniom i oferuje naukę online, która daje większe możliwości oby jeszcze nie raz na zaskoczyli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo widzicie chodzi o to, że nikomu w dzisiejszych czasach nie chce się chodzić specjalnie na lekcje.. lepiej przez internet uważam, że taka otwartość elingwisty jest super ludzie chcą się uczyć jeśli mogą wybierać gdzie i kiedy polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ciekawa jak to będzie ;) jutro będę miała pierwszą lekcję i nie mogę się doczekać słyszałam wiele pozytywnych rzeczy na temat tej szkoły ;) mam nadzieję, że i ja również będę zadowolona i że pozwoli mi to rozwinąć skrzydła za rok chciałabym wybrać się Londynu i tam zrealizować swoje marzenia mam nadzieje, że się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam już pierwszą lekcję za sobą super kontakt przez skype wszystko jakoś tak łatwiej, przyjemniej się wydaje uważam, że są to bardzo dobrze przygotowani lektorzy, którzy pomagają, wspierają pierwszą lekcję odbyłem sobie w domu, ale wiem dokładnie, że mogę być gdziekolwiek, by móc uczyć się języka obcego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×