Odpowiedz na ten temat

Ferie zimowe nad morzem

• M 42 2010.11.16 [21:14]
    Czy warto spędzić ferie zimowe nad morzem?
  • erynia 2010.11.18 [15:22]
    Ponoć to całkiem dobry pomysł - po pierwsze można się nawdychać sporej dawki jodu, po drugie ceny są niższe niż w sezonie letnim, a po trzecie nie ma takiego tłoku w nadmorskich kurortach. A jak kogoś najdzie ochota, to może nawet spróbować kąpieli w morzu - mówią, że o tej porze roku to bardzo zdrowe oczko.gif
  • be_oneself 2010.11.18 [16:02]
    No pewnie, że w zimie warto sobie taki wyjazd sprawićusmiech.gif . Ja planuję na sylwestra ze znajomymi skorzystać z oferty Primavera Conference & Spa, gdzie oferowane są profesjonalne zajęcia rehabilitacyjne i odchudzające, więc jak pojedziemy na kilka dni to nie tylko dobrze poimprezujemy, ale też odpoczniemyusmiech.gif

• pappap 2010.11.18 [17:01]
    za ile takie spa?
  • be_oneself 2010.11.19 [10:27]
    Wszystkie informacje na ten temat znajdziesz na oficjalnej stronie hotelu Primavera -www.primaveraspa.pl. I co myślisz, że skorzystasz?usmiech.gif

• roladinia 2010.11.20 [18:33]
    morze może skuć mróz lodem ,wtedy na łyżwach do szweciji lub norwegii

• miodowocynamonowo 2010.11.21 [22:47]
    zima nad Bałtykiem to fajna sprawa, zwłaszcza jeśli unika się dzikich tłumów. uwierzcie, że taki Kołobrzeg w środku zimy zupełnie pustoszeje! raj na ziemi usmiech.gif a o primavera spa słyszałam, fajne miejsce dla rodzin z dziećmi!
  • amelia19 2010.11.25 [07:20]
    Zależy nad jakim morzem, bo jeśli mowa o ciepłych krajach to pomysł jest jak najbardziej trafiony. Szczególnie egipt jest zachwalany, na przykład okolice sharm el sheikh. W itace trwają zimowe porządki, więc jest teraz szansa rezerwacji po niższej cenie.
  • sonia2011 2011.03.01 [11:03]
    Ja uważam, że polskie morze jest świetne o każdej porze roku. Przepiękne widoki i trasy do spacerowania. Nie tylko latyem można się świetnie bawić i wypocząć. Moje koleżanki z pracy były na kilka dni w spa w Jastrzębiej Górze, jakoś wlasnie ostatnio. Wróciły bardzo zadowolone i wypoczęte.

• emokiller 2011.03.02 [15:08]
    Już lepiej pojechać do jakiegoś SPA czy w góry usmiech.gif . Nad morzem nie ma za bardzo co robić jak jest zimno, zwłaszcza w małej miejscowości. Góry jednak rulez!

• jackie_86_ 2011.08.28 [18:07]
    Bardzo serdecznie polecam ośrodek wypoczynkowy Przystań w Grzybowie ( 5 km. od Kołobrzegu ) [http://www.osrodek-przystan.pl ]. Znakomita kuchnia i piękne miejsca oraz przyjemna obsługa! Bardzo blisko morza. Naprawdę warto tam zajrzećusmiech.gif
  • r6tyegv3yub56ugb65 2011.08.30 [20:38]
    kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif
    kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif
    kwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifusta.gifusta.gifusta.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifusta.gifusta.gifusta.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gif
    kwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gif
    kwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifusta.gifusta.gifusta.gifusta.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gif
    kwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gif
    kwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifusta.gifusta.gifusta.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifusta.gifusta.gifusta.gifusta.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gif
    kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gif
    kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifusta.gifusta.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif

• coolista80 2012.01.03 [20:12]
    Chętnie przejechałabym się nad morze, nawet o tej porze roku. Widzę, ze wskazujecie na SPA w Jastrzębiej Górze - powiedzcie coś więcej na temat zabiegów jakie tam oferują. Czy są tam w pobliżu jakieś atrakcje, które możecie jeszcze polecić, nie wiem, np. jakieś muzea itp?
  • krakowskimtargiem 2012.01.07 [02:03]
    Coolista80 najlepiej chyba zajrzeć na stronę internetową (primaveraspa.pl) znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, o muzeach nic mi nie wiadomo, ale na miejscu nudzić się nie będziesz z tego co widzę. Moją uwagę przykuły głównie wczasy odchudzające..
  • Megann84 2012.01.17 [10:36]
    Ferie zimowe nad morzem jak najbardziej polecam, tym bardziej, że wolę wyjeżdzac w okresie małego nawału ludzi, poza sezonem. Jak wiadomo sezon zimowy bardziej sprzyja wyjazdom w góry wiec nadmorskie miejsca są mniej oblegane czyli w sam raz dla mnie usmiech.gif Nie jezdze na zadnym snieznym wynalazku wiec latem w góry na piesze wedrowki a zimą morze jest fajną alternatywą.
    W zeszlym roku byłam na takim wyjezdzie w czasie ferii nad morzem i chyba w tym roku to powtórze, z tą róznicą ze wybiorę się do osrodka który posiada SPA bo marzy mi sie błogie lenistwo i chętnie poddam się zabiegom i masazom usmiech.gif Wybrałam na ten wyjazd osrodek Geovita w Dąbkach, czytałam wiele pochlebnych opinii i liczę na udany wypoczynek.
  • Start.Zakopane.pl 2012.03.02 [15:49]
    Jeżeli chodzi o ferie zimowe,to jak najbardziej warto spędzić je w górach,najlepiej tatrach. Co prawda już się skończyły,ale stoki dalej działają i jest nieco taniej. serdecznie zapraszam
    www.Start.zakopane.pl
  • gość 2014.10.29 [09:08]
    Poczytaj sobie artykuł http://www.zdrowepomysly.pl/srodowisko/morze- zima/ zawierający zalety jeżdżenia nad morze zimą oczko.gif . Według mnie naprawdę warto jechać nad morze zimą. Nadmorskie klimaty fajne są latem ale również i zimą jest tam bardzo ładnie i ciekawie. przede wszystkim jest tam bardzo zdrowe powietrze, które zimą jest jeszcze bardziej intensywne
  • gość 2014.10.29 [09:18]
    ah te wakacje polskie i to planowanie tu tu na kafe tematy to zawsze bezadzieja i forsy nigdy i tak sie nie ma wiec moze namiot przy drodze postawcie i przestancie ludzi zadreczac beznadziejnymi pytaniami
    333www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY
  • gość 2015.01.12 [09:27]
    Moim zdaniem wypoczynek zimą nad morzem to całkiem fajna sprawa jest. Zwłaszcza, jak jest taka fajna pogoda, jak teraz. Ja przeważnie odpoczywam w Kołobrzegu – jest tu sporo atrakcji, np. rejsy morskie na Bornholm z http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/ - dla każdego coś miłego.
  • gość 2015.01.17 [23:29]
    Pewnie, jod, święty spokój i widoki morza - bezcenne. Ja z dzieciakami uciekam co roku do Koleczkowa koło Gdyni. Tam mam folwark Dajak: http://www.dajak.pl/kontakt/ , w którym świetnie wypoczywamy. Warunki super.
  • gość 2015.01.19 [21:18]
    kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif Najlepiej wybrać się do Olsztyna na ferie. Jest tam świetny hotel - Przystań. kwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gifkwiatek.gif
  • sexegagsand1970wovjr 2015.01.20 [19:54]
    Moim zdaniem wypoczynek zimą nad morzem to całkiem fajna sprawa jest. Zwłaszcza, jak jest taka fajna pogoda, jak teraz. Ja przeważnie odpoczywam w Kołobrzegu – jest tu sporo atrakcji, np. rejsy morskie na Bornholm z http://www.kolobrzeg-wedkarstwo.pl/ - dla każdego coś miłego.
    Jasne http://min.do/w
  • pola_sz 2015.02.03 [21:35]
    w Jastrzębiej Górze to nawet jak nie ma pogody nie ma miejsca na nudę. W zeszłym roku byliśmy w primaverze to większość czasu spędziliśmy w Parku Wodnym i Spa&Wellness gdzie jest mnóstwo gabinetów zabiegowych. Dostęp do Parku, basenów, jacuzzi jest nielimitowany, a nasze dzieci nauczyły się nawet tańczyć. Ferie nad morzem były bardzo udane. W tym roku również tam jedziemy.
  • TreleMorele1987 2015.02.08 [18:15]
    No wcześniej proponowana Primavera Jastrzębia Góra to wg. mnie bardzo dobry pomysł usmiech.gif ośrodek jest świetnie przygotowany dla rodzin z dziećmi - wyróżnionych jako Hotel Przyjazny Rodzinie. Oferta dla dzieci jest bardzo bogata i ciekawa.
  • karandae232 2015.02.09 [12:31]
    Ferie zimowe to doskonała okazja żeby zapomnieć na trochę o szkole i pracy. Polecam ośrodek w Jastrzębiej Górze nad morzem Primavera . Ferie nad morzem mogą być naprawdę ciekawe. W ośrodku jest nielimitowany dostęp do parku wodnego , spa , noclegi w komfortowych pokojach z wyżywieniem z formie bufetu szwedzkiego . Specyficzny mikroklimat korzystnie wpłynie na twoje zdrowie! Wszelkie informacje znajdują się na stronie ośrodka .
  • gość 2015.02.09 [12:52]
    no fajne takie ferie sa no super no
    333www.youtube.com/watch?v=lEOYQzjmKVs
  • gość 2015.11.10 [16:09]
    czemu nie, ja bylam w zeslzym roku na super feriach w Darłowie a konkretnie w hotelu Lidiaoczko.gif bylam z mezem z coreczkami, korzystaliśmy sobie ze Spa, chodziliśmy na specery nad morze, na wycieczki do pobliskich miejscowości, był to wyjazd udany i duzo duzo tanszy niż te w gorach oczywiście
  • walerka321 2015.11.27 [10:52]
    dla mnie to fajna odmiana od gór usmiech.gif a też jest co robić, morze w zimie też ma swój urok usmiech.gif ja byłam tak z moimi chłopakami, mieszkaliśmy w hotelu lubicz więc jak ja sobie np szłam do spa to małych wysyłałam na lekcje pływania, na prawdę było co robićusmiech.gif
  • zuzka9991 2015.12.08 [19:11]
    Moim zdaniem ferie nad morzem to świetny pomysł! Sama myślę o rodzinnym wypadzie nad Bałtyk w lutym. Znalazłam bardzo atrakcyjną ofertę ferii w Jastrzębiej Górze - http://www.lasiesta.pl/pakiety-pobytowe/ferie -zimowe-2016 i chyba zrobię rezerwację dla rodzinki. Do plaży z hotelu jest blisko, sporo się tam dzieje... myślę, że dzieciaki będą zadowolone.
  • kasia890 2015.12.30 [18:03]
    Myślę , że jak ktoś jest fanem morza to pomysł super. Akurat ja wolę góry. Dlatego lecimy do Francji by spędzic czas na nartach i przy okazji przywitać nowy rok. Też nam się , że tak powiem "fartło" bo wizzair loty wydało na stronie https://www.fru.pl/tanie-loty/WizzAir-W6/ bardzo atrakcyjne ceny biletów , także nawet w kieszeni trochę więcej pieniążków zostanie.
  • takakijanka 2016.01.04 [11:31]
    Wbrew pozorom nie jest to taki głupi pomysł.Szczególnie dla tych, którzy nie przepadają za sportami zimowymi ( sama na przykład nigdy dobrze nie czułam się na nartach...). Polecam wybierać te większe miejscowości. Tam cały rok toczy sie życie. Poza tym wyjazd zimą ma wiele plusów bo jest tańszy. Można sporo zaoszczędzić. Ze swojej strony mogę polecić to miejsce:
    http://www.dhapartamenty.pl/ - na stronie można sobie zarezerwować w dobrej cenie wygodne mieszkania w Gdańsku. Od jakiegoś czasu preferujemy z mężem właśnie tę formę noclegu z uwagi na to,ze jest to tańsze oraz wygodniejsze ( większa przestrzeń oraz kuchnia....).
    Brrr

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...