Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podger12

GALERIA NA PICASSIE!

Polecane posty

Gość podger12

Chcę podłączyć galerię znajomych, ale po prawej stroni gdzie kiedyś był link jest tylko " obserwujesz użytkownika" i mogę tylko zatrzymać obserwację bądź obserwuj użytkownika. I poniżej widac innych podłączone galerie. W jaki sposob podłaczyc galerie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woli00
podbijam, też jestem ciekawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelek jeden
No te obserwuj to chyba jest wlasnie podlączenie galerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woli00
obserwowanie to obserwowanie, widzisz kto ze znajomych doda jakies zdjecie.. pomozcie jak podłaczyc te galerie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelek jeden
No ja mam w swoich podłączonych galeriach, galerie mojej koleżanki, którą własnie dodałam poprzez 'obserwowanie'. A czym różni się to podłaczenie od obserowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woli00
wejdz w swoja galerię, na górze masz 'Wyświetl: Galeria publiczna|Galeria niepubliczna' kliknij w gal. publiczną i wtedy zobaczysz po prawej stronie czy aby napewno jestes podłaczony z kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelek jeden
no tak, tak wlasnie zrobiłam i mam podłączoną tylko moją koleżanke. Ja ją obserwuje a ona mnie i pamietam,ze tam trzeba bylo przy tym obserwowaniu zatwierdzić,czy chce aby bylo widoczne,ze ja obserwuje i tyle. Mam tez jedna osobe ktora obserwuje i ona mnie tez,ale odhaczylam to,zeby ja bylo widac w podlaczonych galeriach i tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelek jeden
A teraz weszlam w 'obserwowani', odhaczylam by nie pokazywalo linku do galerii mojej kolezanki i juz nie mam zadnych podlaczonych galerii :) Zamotane to wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woli00
Fakt, masz rację:) weszłam w obserwowani i zaznaczyłam krzyzykiem ' pokaż link w mojej galerii' i widze teraz ich galerie jako podlaczone:) dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelek jeden
No prosze :) Ciesze sie,ze pomoglam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelek jeden
Mada, a co teraz jest 'na topie'?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×