Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość junuj

gdzie jechac nad polskim morze?

Polecane posty

Gość junuj

pliz o odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingponka jak japonka
ja myslalam nad tym by jechac na kolobrzeg podobno ladnie. Slyszalam ze w gdyni duzo zabawy ale ze brudno strasznie. Wladyslawowo tez jakos tlocznie czy cos. Niech ktos cos doradzi bo chce juz zarezerwowac jakis pokoik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junuj
To co proponujesz? Zakopane? :) Tam nie mam nic przeciw by jechac... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tak w ubiegłym roku byłam w Niechorzu niby w najcieplejszych dniach w roku,samo słonko a i tak zmarzłam po zachodzie słonka pizga jak diabli,nie kapałam sie wcale bo woda zimna i brudna z jakimiś meduzami:P fuj no a lokum co z tego że niby o wysokim standardzie blisko morza skoro drogo jak szlak i smierdziało psem a pająki były wszelakiego rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junuj
no ja tez slyszalam ze w Gdyni brudno, ale to zalezy chyba od ludzi czy maja wymagania czy cos... Ja tam niewiem, nigdy nie bylam to sie wypowiadac nie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingponka jak japonka
Hehe naprawde to czemu tyle ofert mam zapisanych? Kolezanka dzwonila 2 dni temu i ma w lipcu na 16 dni wynajete nad morzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junuj
No mozliwe ze to plota albo poprostu na wakcjach jest tyle zwiedzajacych wiec... Ale slyszalam ze tam ladnie jest jak skurczybyk i masa imprez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junuj
a jaka plaza w gdyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junuj
Hehe :) Zdecydowalam w sumie ze jade do Zakopnage z ukochanym na 6 dni w lipcu :) Wlasnie zarezerwowalam tanie pokoje :) A w Miedzyzdroje jak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingponka jak japonka
no moze w Gdyni jest akurat zajete bo duzo turystów :) chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna wandeczka
Ja polecam Łebę. Jest prześlicznie, te ruchome wydmy i widok z góry - niezapomniane wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, wszystkie zarezerwowane :P Dzwoniłam wczoraj i udało mi się zamówić 2 pokoje dwuosobowe od 11 do 18 lipca. Tym razem jadę do Mrzeżyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Łebe...jezdze tam od 5 lat co roku.jestem zakochana w tym miescie.Idealne i dla mlodych ludzi i dla emerytow i rodzin z dziecmi.Duzo miejsc do wypoczynku, duzo dyskotek, klubów, w tym kilka na plazy.Plaza bardzo duza i czysta.No i wydmy...Chyba kazdy Polak raz w zyciu musi zobaczyc wydmy....jak na pustyni....kwatery super w cenie ok.50zl. osobodoba.Łeba jest malym miasteczkiem wiec wszedzie bliziutko.Od warszawy to ok.450km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna wandeczka
w darłówku jest całkiem spoko w jaroslawcu trochę mniej mi sie podobało, bo zamiast piasku sa kamyczki na plazy i w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna wandeczka
A tak w ogole - wiecie jak to jest z psami? Są dozwolone na plaży? Czy są jakieś strefy? Nie zamierzam rozwalac sie z psem wsród tlumu, niestrzeżona dzika plaza jak najbardziej mnie zadowala, tylko nie wiem, czy w ogóle jest to dozwolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junuj
zielonego pojecia nie mam jak to z psami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna wandeczka
Jak dzwonicie, a własciciele nic nie mają, to popytajcie ich, czy moze jakas ich znajoma osoba by cos miała. Bardzo czesto jest tak, że nie ma miejsca, ale "u sąsiadki cos sie znajdzie". Nigdy nie ma tak, ze dosłownie wszystko jest porezerwowane. Za każdym razem, jak wysiadam nad morzem z pociagu - podchodzi jeden za drugim i pytaja, czy sie noclegu nie szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołobrzeg:D:D Polecam. Mieszkam tu od 9 lat i jest cudownie. Mogę polecić nawet kilka przystepnych noclegów jeśli chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junuj
hehe dlatego jeden znaomy pojechal w ciemno :D smialam troszke z niego :P Ale jechal z rodzina wiec wynajal apartament za jakies 200 zl za noc :P TO mi przypomina Warszawe na lotnisku tylko tam pyataja czy taksówki ktos nie potrzebuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kołobrzezanka
Mrzezyno-mala miescinka w odleglosci ok.20 km od Kołobrzegu Zero atrakcji,jakas sezonowa dysoteka Same kolonie,rodziny z dzieciaczkami.Malo mlodych ludzi poniewaz brak atrakcji Kolobrzeg-2 dysoteki:D.Jedna hotelowa-przewazaja goscie niemieccy,dziadkowie z wypadajacymi szczekami,naciagary.Strasznie drogo-bo disco hotelowe.Piwo z 10zl lub nawe wiecej(dawno nie bylam) druga Mosqito.Szumna nazwa,wystroj fajny ale bawia sie dzieci 17,18 lat.Takie technodisco Jak macie pytania to chetnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
Zapraszam do Jezierzan 2km od Jarosławca.To miejsce dla szukających spokoju po całorocznym "zabieganiu".J. Wicko-30m,AQWa PARK 2km.Do Jarosławca prowadzi piękny deptek i ścieżka rowerowa. Plaża poszezona i bez kamieni!!Wynajmuję 2 domki holenderskie 5os i 7os. Cena naprawdę okazyjna! Tel. 0 507 079 216. Świeża rybka prosto z naszego kutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jar-39
Zapraszam na stronę www.umarkarybaka-jezierzany.superturystyka.pl. OKAZJA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechorzanka
witam, moi rodzice wynajmują pokoje w NIECHORZU. Piękna miejscowość letniskowa, kazdy znajdzie coś dla siebie- rozrywka dla młodych ludzi, którzy chca poimprezowac, ale tez dla rodzin z dziećmi. Miły odpoczynek dla ludzi starszych. Prowadzimy pokoje gościnne, pokoj z łazienką, tv i lodówką 40 zł za osobe za dobę, pokój z łazienka wspólną 35zl za os/ doba. Mamy piekny duży ogród gdzie moza pogrilowac, grać w piłke, plac zabaw, mozna bezpiecznie postawić samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechorzanka
adres internetowy dla zainteresowanych: www.naryniecka.republika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×