Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawerka

Gdzie jest ciepło w grudniu?

Polecane posty

Marzy mi się, żeby spędzić w tym roku Wigilię gdzieś, gdzie jest ciepło. Zwykle wyjeżdżamy na narty, ale chciałabym przeżyć coś nowego i nie borykać się po raz wtóry z problemem-do czyich rodzicow jedziemy w tym roku? Mąż uparł się na Egipt,ale słyszałam, że w grudniu tylko 4 godziny słońca tam są. Myślałam o Wyspach Kanaryjskich,ale mój mąż mówi, że tam zapewne jest tak sa Czy ktoś był i mógłby polecić jakiś w miarę ciepły kraj na grudzień (tylko bez egzotyków w stylu Dominikana czy Seszele,bo nie stać mnie;). Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chodzi o Europę
To wyspy Kanaryjskie, Madera wiadomo, że o tej porze roku mniej będzie godzin słonecznych ale w fajnym miejscu i o zmroku jest super :) Byłam na Teneryfie (marzec) i Maderze (maj) nie była to zima ale polecam obydwie wyspy piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my wlasnie bylismy na Fuerteventurze na poczatku kwietnia,bylo fajnie-wiadomo,bez nachalnych upalow,ale opaleni wrocilismy. Jestem tylko ciekawa,czy nie bedziemy musieli ciagle w swetrach chodzic,bo polezalabym w wigilie na lezaku ;) Mój maz twierdzi, ze nie ma takiej opcji,wiec chce znalezc osoby,ktore byly w grudniu gdzies,gdzie jest cieplo bo wiem, ze sa takie miejsca,musza byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z fetą
A ja polecam np. Indie - o tej porze roku ejst koło 22-23 stopni tam [a więc ciepło a da się żyć!!] i jest tam dosyć tanio nawet w hotelach 5 gwiazdkowych - spędziłam za 3,5tys/ os [wszystkie przeloty i hotel] super tydzień pławiąc się w basenie, zwiedzając i okupując bar hotelowy :) Więcej mi wyszło za kilka dni w Mikołajkach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam na poczatku grudnia
w Tunezji i Egipcie, jak dla mnie akurat - cos n=ja nasz czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addsaa
Poludniowa afryka, tam akurat jest lato w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egipt. Bbhhhh
To dobra opcja na grudzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jblkjfds
Indien, Gran Canarie, Sydafrika. Thailand, Cypern, Namibia............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia

ja polecam Maderę, szczególnie wraz z przewodnikiem z madeira dreams- będzie na 100% niezwykłym przeżyciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciepło na pewno jest na Seszelach lub Malediwach. Z tym że drogo:classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×