Odpowiedz na ten temat

Gdzie jest w krakowie jakaś dobra restauracja?

• gość 2017.08.14 [01:01]
    a jakiś kebab?
  • gość 2017.08.14 [01:02]
    szukam dobrego kebabausmiech.gif bo zaginęło gdzieś poprzednie pytanie
  • Ameti 2017.08.14 [01:29]
    Dobre jedzenie dają na pewno w restauracji pod Baranem http://podbaranem.com moim zdaniem jeśli o Kraków chodzi - to jedna z najlepszych miejscówek usmiech.gif
  • gość 2017.08.21 [10:41]
    Moją ulubioną pizzerią jest już dłuższy czas Maxipizza -
    www.maxipizza.pl/krakow . Nie żałują dodatków, ciasto jest świeże wyrabiane codziennie i to się przekłada na smak już całej pizzy po wypieczeniu. Dużo rodzajów mają, są wegetariańskie, są też z mięsem, co kto lubi. Ja najbardziej lubię z salami.
  • Masia86 2017.08.25 [17:23]
    Witam, byłam przejazdem w Krakowie w drodze do Zakopanego natknęliśmy się na restaurację restauracji Gąska przy ulicy Limanowskiego podajże. Zauroczył mnie klimat swojski klimat oraz przepysznie przyrządzona gęś - naprawdę cudo. Wybierzcie się.
  • Katarzyna Lwo 2017.08.27 [15:34]
    Polecam Bar Mane Tapas, Dolne Młyny! Fantastyczne miejsce i miła atmosfera. Super muzyka z lat 90-tych. Smaczne jedzenie. Mają tu najlepsze tapasy jakie w życiu jadłam! Polecam!
  • Tygii83 2017.09.06 [11:47]
    Ja będąc w Krakowie odwiedziłam rejstaracje Tapas fajna muzyka jesli ktos lubi lata 90 można napić się piwa a jak ktos lubi winko doskonałe wina rzemieslnicze. bardzo podobał mi się wystrój. jest to jedyne miejsce gdzie można zjeść po północy.
  • paulinkaz84 2017.09.13 [08:14]
    Polecam restaurację Gąska na Limanowskiego. Chyba jedyna restauracja w Krakowie gdzie podają gęsinę. Gotują bardzo smacznie i domowo a klimat jest na prawdę przemiły.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...