Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marionetkowa1909

Gdzie kupić dobre dodatki do samochodu??

Polecane posty

Gość marionetkowa1909

hej szukam jakiś dodatków, które można by dokupić do samochodu. Jakieś naklejki, może fotele, jakieś felgi itd. wiecie o co chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wubes39
Mąż chwali ten sklep: http://www.racingstreet.pl kupował tam coś kiedyś jakieś światełka do samochodu czy coś podobnego nie wiem nie interesuje mnie to szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemmagda
Mogę polecić Ci sklep: http://www.felgi.pl/ Zamawialiśmy tam w ostatnim czasie z mężem felgi na zimę i byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi sklepu. Doradzili nam chętnie jaki produkt najlepiej wybrać. Wysyłka jest również szybka i sprawna. Widać, że pracują tam eksperci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kupuj chińskich felg. miałem więcej nie chcę. kup orginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Jakieś felgi, fotele :) człowieku:) to nie są rzeczy które idziesz i kupujesz ot tak! Rożne gadżety to są wg mnie zapachy, dyndające misie itp. uchwyty, może jakaś elektronika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodze sie z przedmowca, tutaj bardziej chyba chodzi nam o drobne dodatki ,ktore urozmaicaja nasze autko....ma ktos jeszcze jakies pomysly ? - jestem totalnym gadzeciarzem ....:] i ciagle mi mialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a naklejki do aut ?? to jeszcze na czasie czy juz obciach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naklejki,jak dla mnie odpadaja.... a co myslicie o specjalnych ramkach do tablicy rejestracyjne z wlasnym logo? Znalazłem firme,która wykonuje takie usługi http://www.ramki3d.pl/ - warto ? w sumie jeśli ktos przywiazuje wage do takich dodatkow, to czemu nie ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie masz auto? Ja jezdze samochodem dostawczym i zastanawiam się nad zakupem spoilera do takiego samochodu , mniej więcej chodzi mi o cos takiego http://raf-spoilery.pl/galeria/fiat-ducato - czy tego typu dodatek wspomaga jakoś auto? Czy jest to tylko widoczna ‘dekoracja’ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zajrzeć na http://www.secar.pl/ - jest sporo gadżetów elektronicznych: zestawy głośnomówiące, nawigacja, radia. Można wzbogacić wnętrze samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lereko
Popatrz ogólnie po ogłoszeniach na portalach ogłoszeniowych jak np. top-ogloszenia. Wiele osób sprzedaje ciekawe dodatki do auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfum do auta to jeszcze nie kupowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczek952
Jako takiego sklepu nie mam niestety wszystko kupuję stacjonarnie :D w Warszawie lecz mam fajną stronę internetową www.motospace.pl . jest to portal motoryzacyjny z testami samochodów może Cie zaciekawić jeżeli jesteś pasjonatem motoryzacji albo osobą która chce kupić samochód a nie wie na jaki się zdecydować to ta strona jest idealna dla cb !. mimo tego można zanelsc tutaj wiele ciekawych artykułów przydanych w życiu codziennym . Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek1212
części samochodowe kupuje tutaj kapral-car.pl firma działa na terenie woj kujawsko-pomorskiego oraz częściowo wielkopolskiego. Świetne ceny i bardzo miła obsługa która pomoże w każdej sytuacji. Sredecznie polecam jako stały klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jakie masz autko - nowe, stare? Klasyk czy nie? I czego szukasz - czy tuning czy po prostu jakieś fajne elementy. Ja np. mam lagune w wersji baccara - bardzo rzadko spotykane auto, zwłaszcza w takiej wersji kolorystycznej i jeszcze na dodatek ja mam auto w kolorze "głebia bałtyku" - coś między morskim a granatowym z brokatem. Ja wszystkie części samochodowe kupuję tutaj: http://www.kapral-car.pl/sprzedaz-czesci-samochodowych.html na miejscu, ale mam z Bydgoszczy blisko. Zawsze jak zajadę coś się do mojej laluni znajdzie:) Warto mieć taki zaufany auto szrot w okolicy, zwłaszcza jak masz kilku letni, kilkunastuletni samochód bo lepiej na szrotach kupować części niż nie wiadomo gdzie przez internet. JEdziesz, oni ci wyciągają z auta lub już mają i widzisz co kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grillek
nie mam jakoś zaufania do sklepów internetowych... nie znam żadnych sprawdzonych, znajomi kupują części na miejscu, ale są piekielnie drogie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratek_77
a ja mam, kupuję w Domino24, pan Musiałowski jest w stu procentach uczciwym sprzedającym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość credit
Halo Aplikuj na szybki i wygodny kredyt na spłatę rachunków i rozpocząć nowy finansowania swoich projektów na niskie oprocentowanie w wysokości 3%. Należy skontaktować się z nami poprzez: credithome@blumail.org z kwoty kredytu potrzebnego jako naszego minimalnej oferty kredytu wynosi 1.000,00 do dowolnego wyboru kwoty kredytu. Mam certyfikat, zarejestrowany i legit pożyczkodawcy. Możesz skontaktować się ze mną dzisiaj, jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu tego kredytu o kontakt na więcej informacji na temat procesu kredytowego, proces jak w warunkach pożyczki i jak pożyczki zostaną przeniesione do Ciebie. Potrzebuję twojej szybkiej reakcji, jeśli jesteś zainteresowany. WNIOSEK KREDYTOWY (1) imiona i nazwiska: (2) Kwota potrzebna jako pożyczki: (3) Numer telefonu: (4) Czas trwania: (5) Kraj: (6) Stan / Prowincja: (7) Miesięczny dochód: (8) Stan cywilny: (9) Czy stosowane przed: (10) Pożyczka Cel: UWAGA: Wszystkie Odpowiedzi powinny być przekazywane do: credithome@blumail.org do szybkiego przetwarzania. Dziękujemy, Pan Mhay burailla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaprofi
Mogę śmiało polecić www.twojeczesci24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Sadowski
Polecam www.twojeczesci24.pl bardzo duży wybór, tanie markowe części, kupuję od jakiegoś czasu i polecam innym szkoda przepłacać. Towar przy każdym zakupie miałem na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz tu www.spojlery.com.pl maja naprawde przekozackie spojlery, ja kupilem do swojego dostawczaka i nie zaluje, dobry wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goshia28
a może domino24? ja tam zawsze zamawiam i jestem zadowolona bardzo z tych czesci ktore mi przysylaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kocham blendy www.domino24.eu/r,28,blendy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poszukujesz samochodowego uchwytu na telefon to zapraszam cię na www.pancernik.eu w ofercie znajdziesz szeroką gamę uchwytów od czołowych producentów, do powierzchni zwykłej jak i chropowatej. Serdecznie zapraszam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na http://www.secar.pl/ - mają fajną elektronikę samochodową. Kupowałem u nich radio samochodowe i videorejestrator. Cenowo fajnie, produkty łatwe w użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola324
mój chłopak też kupuje w domino24.eu z tego co wiem jest zadowolony, bo ceny sa spoko i jakość dobra. mozesz tam sprobowac znalezc to czego potrzebujesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×