Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diamentos

Gdzie na wakacje 2009??

Polecane posty

Gość diamentos

Jest kryzys i dużo osób ogranicza plany wakacyjne. Pewnie trzeba będzie zrezygnować z drogiego wyjazdu, ale na przykład taka Portugalia jest chyba w zasięgu?? A WY gdzie byście chcieli - i gdzie macie możliwość i plany żeby wyjechać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leelya
My chcielismy leciec do Egiptu z Alfa i finansowo jakos szczegolnie nie czujemy zeby nas kryzys szczypal, bo cene maja przyzwoita. Raczej troche stracha teraz przez ostatnie wypadki smolotow i zamch w Kairze mamy. Czy sie uprzec i leciec na "wymarzone" czy "rozsadne-bezpieczne"? Portugalia jak dla nas za blisko ;) , nam trzeba totalnego szoku kulturowego, palmy, wielblady, turbany, cos w ten klimat :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z ukochanym lecę do Grecji, dokładnie do Paralii na Riwierę Olimpijską :) mam nadzieje,że będzie cudownie,ale też boje się lecieć samolotem... to będzie mój pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nikt nie wie
Portugalia jest dosyć droga, aEgipt często taniocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w tym roku majorka
, rok temu byly w-y kanaryjskie, egipt polecam tylko tym ktorzy nosa z hotelu nie wystawiaja, prawda jest taka ze jak wybierzecie sie na jakas wycieczke np na piramidy to jedziecie z obstawa, mi jakos przeszkadzalo to ze wkolo mam ludzi z karabinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananannnaaa
nie mam ukochanego:) jade do petersburga&moskwy&miast złotego pierscienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na podróż pośłubną w czerwcu
warto na kanary się wybrać??? i biuro jakie, bo podróż poślubną to raczej chcę mieć super.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caspia
A jak podobalo sie na Wyspach? Planujemy na Teneryfe na tydzien skoczyc, ale gdzies przewinela sie opinia, ze to malo czasu? Kolezanka jechala z promocji z Alfa i zrobila mi smaczek, ale to leniwiec basenowy i pewnie nie zobaczyla nawet polowy tego co jest na Teneryfie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto pogoda ok
ale upalnie nie bedzie, tydzien jest ok wystarczy zeby troche poleniuchowac i pozwiedzac, no chyba ze jedziecie tylko odpoczac i dopiero jak wam sie znudzi lezenie na piasku to gdzies wyskoczycie my bylismy z ITAKA i bylam bardzo zadowolaona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caspia
Wlasnie chcielibysmy, zobaczyc "wszystko" ;) . Do hotelu tylko wrocic na spanie. Jeszcze sie troche nad cena zastanawiamy - moze uda sie na i drugi tydzien, to i troche poleniuchujemy tez ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płatek śniegu...
a ja marzę o wyprawie na kretę... i sama nie zorganizuję, jestem totalnym beztalenciem jeśli o to chodzi... i kto mi to zorganizuje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caspia
Ja sie zastanawiam na Alfa, bo kolezanka mi polecila. Popatrz na ich stronke www, zadznown, poczytaj. Wystarczy podpis na umowie i wyjazd sam sie zorganizuje ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arika223
Ja moge olecic nasze poleksi góry. Pewnie nie kazdy lub,ale ale dla tych którzy lubią moge polecić pensjonat http://www.scaliano.com.pl/ tam jest spa i pewnie nie każdego na to stać, ale generalnie bardzo przyjemna rozrywka połączona z odnową bilogiczną, coś dla Pana prezesa z żoną,która lubi wydawać kase na takie atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wszyscy wybierają się gdzieś za granicę - a podobno jest kryzys... Ja zamierzam wybrać się na 4-5 dni do Krakowa pod koniec lipca. Mam już zarezerwowany pokój w hostelu Aston - tanio i blisko Rynku. A planuję odwiedzić kilka muzeów, zasmakować nocnego życia miasta, a jak pogoda pozwoli to wybrać się i do Kryspinowa popływać. Nie mogę się doczekać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka567
ja planuje wybrac sie gdzies w Sudety,mysle o Kudowie Zdrój b owidziałam tam bardzo ładna wille Scalinao. Tez nie drogo i o wysokim standardzie. Wyjezdzam juz niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety w tym roku siedzę w domu, praca, praca... ale mieszkam w Krakowie, więc się nie nudzę, poza tym wpadła do mnie grupa znajomych, zatrzymali się w hostelu Aston przy ul. Długiej, jakby ktoś miał chęć przespać się w Krakowie w przyzwoitych warunkach i nie wydać na to niebotycznej sumy to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miżmag
a gdzie nad morze???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer_one_two
Ja planuję z mężem tutaj,ktoś może coś doradzi: http://alfastar.pl/Turcja,kraj/kurort,Konakli/hotel,Seal+of+Star/#cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość accor
rezerwacji hoteli można dokonywać na accorhotels.com , między innymi wyżej wspomniany Etap w Toruniu! Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaak27
Kryzys, kryzys ... to dobra wymówka dla tych którzy nie chcą lecieć gdzieś dalej albo dla pracoholików! Większość z nas zdążyła już sobie uświadomić, że wakacje w kraju wcale nie wychodzą taniej, pomijając standardy panujące w naszych kurortach i pogodę która bardzo często zawodzi. Ja od lat korzystam z ofert last minute bp Itaka, gdzie wczasy są tanie i zawsze udane. W tym roku może Kenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×