Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MERIDA

GDZIE NA WCZASY?

Polecane posty

Gość MERIDA

WITAM MAM PYTANIE DO ODWIEDZAJĄCYCH FORUM ,ŻEBY WYPOWIEDZIELI I DORADZILI GDZIE WYBIERAĆ SI ENA WCZASY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieczek
Witaj, polecam Łagów w Lubuskim. Piękne miejsca, jezioro, lasy, zamek, niedaleko konie, trochę agroturystyki, dla mężczyzn - niedalego jest międzyrzecki rejon umocniony - czyli podziemnie i naziemne fortyfikacje. Generalnie cisza, spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MERIDA
CZĘŚĆ ,A MOŻE BYS NAPISŁAA COS WIĘCEJ O TYM MIEJSCU ,WIESZ JAKIS OŚRODEK ,PENSJNAT,CENY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MERIDA
CZEŚĆ NAPISZ MI PROSZĘ COS O TEJ MIEJSCOWOŚCI ,POLEĆ JAKIIS PENSJONAT ,JAKIE CENY TAM SĄ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy, co wolisz, góry, morze, czy jeziora? Ja polecam góry, a szczególnie moją ukochaną :-) Bukowinę Tatrzańską :-D Cisza, spokój, piękne widoki na wysokie Tatry polskie i słowackie. Do Zakopanego też blisko, idealne miejsce na górskie eskapady. No i przede wszystkim niedrogo, same noclegi ( pokój z łazienką) w granicach 15 -20,- zł od osoby, z wyżywieniem- śniadanie i obiadokolacja ok.45,- zł od osoby. Już się cieszę na samą myśl, bo będę tam w lipcu :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MERIDA
CZEŚCĆ GINGERS ,A MOŻE BYŚ MI PODAŁA JAKIEŚ KONKRETNE MIEJSCE ,JAKIŚ PENSJONAT ,KTÓRY JUZ SPRAWDZIŁAŚ.A NAD MORZEM MASZ COŚ SPRAWDZONEGO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam sromowce nizne w pieninach. cena pola namiotowego to ok. 30zl za tydzien dla dwoch osob bvez pradu. cena wynajecia pokoju to 30zl na dobr od osoby. pienke miejsce bylam w zeszlym roku i w poniedzialek znow tam jede :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonecznik78
Jesli chodzi o Pieniny, to polecam pole namiotowe (caravaningowe) w Niedzicy, trochę drożej niż w Sromowcach, ale za to pięknie, ogrodzone, za płotkiem Dunajec, widok na zalew i zamek w Niedzicy, do przejścia granicznego ze Słowacją - 500 m. Do dyspozycji kuchnia i łazienki - taki drewniany domek z bali - już w cenie Nazywa się to Polana Sosny, byłam tam i nawet są jakieś strony internetowe, musiabyś sobie poszukać. Naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 23
Jastrzebia Gora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alkkk
Szklarska Poręba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×