Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lena108

Gdzie nad morze???

Polecane posty

Gość lena108

Witam! Chciałam zapytać czy możecie polecić jakieś fajne miejsca nad morzem, w miarę tanie. W opisach kwater zawsze wszystko pięknie opisne a potem...porażka. Z góry wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Mielno jesli lubisz nocne zycie a jesli spokoj to Ustronie Morskie tam sie nic nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewal u edyty fajnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wszedzie w sezon jest drogo nad morzem. Na mazurach zreszta tez :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i wszedzie jest drogo nad morzem:P ale Mielno jest mega drogie:) Fajny klimat,sami młodzi ludzie:)tylko,że ceny oszałamiające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszcz wwww
Ustka jest nie ciekawa, nie polecam, a najgorszą miejscowocią w jakiej byłęm nad Polskim morzem to Kołobrzeg..( porażka na całej linii, nie ma dobrego zaplecza gastronomicznego, nic sie tam nie dzieje bo sami emeryci i kombatanci :O ) Plaża to jakiś żart, w niektóych miejscach od tej wydmy do morza to ze trzy metry jest W Miare tanio ( jeżeli wogóle można powiedzieć że nad morzem jest tanio bo ceny są wszedzie podobne) jest w Swinoujściu, łatwo znaleść nocleg nawet w sezonie bez rezerwacji ( tak tam byłem dwa razy), Najczyściejsza plaża jaką widziałem nad Polskim morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszcz wwww
Tak ? a co jest przesadzone ? Byłem w tamtym roku i cieszyem sie ze wynajeliśmy tyklo na kilka dni bo nie mogłem wytrzymac, chyba nie powiesz ze plaża jest tam fajna ? bo chyba gorszej nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plaza normalna:)A zaplecze gastonomiczne to duzo gorsze w Miedzyzdrojach:O Malo otwartych pyntkow i kolejki,ze masakra:( Mysla chyba,ze ludzie na urlopie maja duzo czasu i moga w sumie postac ponad godzine w kolejce po kebab:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli nad morze
to polecam tylko i wyłącznie półwysep.Czyste piękne brzegi.Jeżeli chcesz ciut taniej to szukaj w Kuźnicy a stamtąd śmigasz sobie do cudnej Jastarni, Helu, Juraty i gdzie tylko chcesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabyt
a ja polecam Dziwnów , dla mnie super , bylam tez w Karwi i tam mi sie nie podobało , nie polecam tez Jastrzębiej Góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiiiiiii
Ja byłam we Władysławowie - w sumie w porządku tylko ciasno i drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaaaa
ja serdecznie polecam miejsce gdzie jezdze od lat, okolice sarbinowa, dom stoi prawie na plaży w pobliżu nie ma osrodków, idealne połozenie, plaża niezaludniona jakbys chciala zerknac to podaje strone http://www.przymorzu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
ja polecam Dąbki, w tamtym roku byłam na obozie z Ok-tours i bardzo miło wspominam ten wyjazd..jest położone między morzem a jeziorem Bukowo i wygląda po prostu magicznie..jak narazie to moja ulubiona nadmorska miejscowość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co szukaaa
ja polecam DARŁOWO. tam jest tanio. polecam także hotel "pod gwiazdami"...jest tam superrrrrrrrrrrrrrrr i tanio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieloneczka
polecam Jantar i Mikoszewo dla miłośników bursztynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście nigdy w Dąbkach nie byłam, ale moja bratanica rok temu z obozu stamtąd wróciła zachwycona, więc zakładam, że miejsce samo w sobie musi mieć swój urok :) panic - w tym roku też się wybierasz? moja Gabrysia drugi raz z ok-tours jedzie jakoś w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj na stronkach, na których się ogłaszają hotele. Wejdź sobie na nocuj.com.pl i tam wyszukaj odpowiednią miejscówkę. Od razu możesz sobie przeczytać opinie innych osób, które juz tam były w tym hotelu, domku, hostelu. Wiec będziesz mieć nie tylko ładną prezentację, ale i opinie o tym miejscu. Będziesz wiedzieć czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaa25252525
w 3 miescie jest fajnie ...plaża w gdyni jest interesująca ... imprezki w sopocie są super ... no i te zabytki w Gdańsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Mówicie, że imprezy w Sopocie sa super? Bo ja sie zastanawiam do którego z miast Trójmiasta jechać. W Gdańsku byłam, ale tam tylko mozna na jakiś duży festiwal pojechać, w Gdyni tylko nocowałam u znajomej, a w Sopocie mnie nie było... Może warto tam pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdkdnuejakkaaa
Wszystko fajnie tylko pogoda do końca sierpnia ma byc nieciekawa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
No własnie wiem, że pogoda jest pod psem.. Moja mama jest teraz w Koszalinie i mówi, że dramat... Nie wiem w końcu czy się wybrać czy nie. Poza tym mam teraz kocioł w głowie czy jednak Trójmiasto czy Mielno... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosienka i Czarek
Polecam Solis w Sarbinowie - duzo taniej a rzut beretem od mielna www.solis.net.pl - domki i pensjonat - cisza i spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dla mnie piękne są okolice Władysławowa i Jastrzębiej Góry :) Bardzo często miałam okazję jeździć w tamte okolice i chyba jestem już do nich przywiązana ;) Fajnie też jeśli mieszka się w ładnym hotelu / hostelu - bo wtedy można skorzystać jeszcze z jego dodatkowych udogodnień, np. basen czy spa. Tutaj jest właśnie jedno takie spa http://www.primaveraspa.pl/spa.html - jeśli chce się miło spędzić urlop i dodatkowo skorzystać z masaży itp. to jest fajny pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bergamotka35
Jedź do Białogóry, pięknie, cicho i spokojnie, i wejdź na www.pogrosiku.eu, odkryłam wczoraj, ze można tam nie płacic za produkty, trzeba tylko wykupić specjalna ofertę, cóz lepiej późno niż wcale, ale perfumki i depilator juz są w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy jaki lubisz wypoczynek. Jeżeli chętnie spędzasz czas aktywnie - polecam półwysem, Dąbki. Jeżeli zależy Ci na życiu nocnym, to najwięcej imprez jest w Sopocie. Jeżeli chcesz spokojnie wypocząć wybierz jakąś mniejszą miejscowość albo Kołobrzeg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja_12
Ja jeżdżę do Władysławowa... w Pensjonacie Urszula na Gdańskiej warunki super i wcale nie tak drogo. Polecam. Obok restauracja i sklepy blisko.Kuchnia do dyspozycji. Można zrobić grilla nawet jak pada deszcz. Na Hel można jechać rowerem... super wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloha100
DO Ustki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bene
Władysławowo, Ustronie Morskie a przede wszystkim Mielno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×