Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Krista26.5

GDZIE NAJLEPIEJ UBEZPIECZYĆ SAMOCHÓD ABY UBEZPIECZENIE BYŁO W PEŁNI WIARYGODNE

Polecane posty

Tak jak w temacie. Na początku kwietnia kończy się mi ubezpieczenie samochodu. Szukam dobrego wiarygodnego towarzystwa ubezpieczeniowego. Mam bardzo złe doświadczenia z Proamą i Linkiem. Myślałam o Hestii i Liberty ale kolega pracujący w drogówce odradził mi te firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokarotka
Mi ubezpieczenie pomogli wybrać w podczas kupowania samochodu. Na początku myslałam o LINK4, ale w rozmowie z konsultantem w sprzedamgo.pl (pośrednik w kupnie auta) przedstawiłam czego oczekuje i wyszło na to, że najkorzystniejsze jest dla mnie Generali. Nie jest najtańsze, ale ja jestem bardzo zadowolona. Czasami podstawowa cena ubezpieczenia jest bardzo zachęcająca, ale dodatkowe opcje kosztują dość dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymek38
dobrym kalkulatorem jest serwis www.okurka.pl - na stronie dostępnych jest porównanie 37 pakietów od w sumie czternastu ubezpieczycieli takich jak You Can Drive, Aviva, Liberty, Allianz, Compensa, Generali, HDI, Benefia24, MTU, Link4, AXA, Proama, Link4. Oferty sprawdzone i pewne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymik
to okurka to fajny serwis - a ile na nim przydatnych porad i informacji na blogu! warto zaglądać bo na prawdę szybko można zrobić rekonesans polis dostępnych na rynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabrini
Nie patrzyłam, kieruję się raczej opiniami znajomych. Swoje auto ubezpieczam w Generali i dobrze na tym wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamamoto
nie ma w pelni wiarygodnych ubezpieczen tak jak nie ma w pelni wiarygodnych bankow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zairrra
Nam najlepiej wyszło w Generali gdzie mamy zapewnione 110% sumy ubezpieczenia wypłacane w przypadku całkowitego zniszczenia lub kradzieży pojazdu. Takiej polisy właśnie szukaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ubezpieczam w Compensie. To sprawdzony ubezpieczyciel. Przy likwidowaniu szkody nie robili żadnych problemów. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obecnie szukam najlepszego dla mnie ubezpieczenia z ludźmi z taniapolisa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Od dawna ubezpieczam samochód w Compensie w zakresie OC + AC mini. najwazniejsza byla dla mnie pewnosc ze w razie wypadku ktos mi pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczek952
Cześć ... Kilka miesięcy temu też miałem ten sam problem . Obecnie ciężko znaleść dobrego ubezpieczyciela, jest tego za dużo na obecnym rynku. Kolega polecił mi http://bigbaltona.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenia-pojazdow/ . Pomyślałem że skorzystam z ich oferty kolega jest u nich 4 rok nie narzekał, powiem więcej był zadowolony . Przedstawili mi bardzo dobrą ofertę . Warto się z nimi skontaktować nic nie stracisz ew możesz tylko zyskać i zaoszczędzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzno
Osobiście polecam Generali i Allianz bo miałam już przyjemność współpracowania z tymi firmami. Spytaj czy w SilesiaUbezpieczenia.pl proponują ubezpieczenia samochodowe, bo ja ubezpieczałam tam tylko mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz zdecydować się w wyborze oferty ubezpieczenia? Skontaktuj się z nami - Help-finanse.pl. Wiemy jak ważne jest posiadanie ubezpieczenia. Od lat zajmujemy się doradztwem dla firm i osób fizycznych. Nasze oferty polis: -ubezpieczenia na życie - typowo ochronne, -ubezpieczenia posagowe - zabezpieczenie i gromadzimy pieniądze na edukację dzieci, -ubezpieczenia na życie związane z funduszem inwestycyjnym - zagwarantuje z jednej strony wypłatę świadczenia, z drugiej zaś gromadzenie oszczędności na naszym koncie, -ubezpieczenia rentowe - ubezpieczenie oszczędnościowe jest długoterminową inwestycją, która zagwarantuje nam dodatkowe środki na emeryturze. Oferujemy również dodatkowe pakiety: -ubezpieczenia medyczne, -ubezpieczenia wypadkowe i chorobowe, -leczenie szpitalne -ciężkie choroby -złamanie kości -trwałe inwalidztwo Napisz do nas, jesteśmy dla Ciebie! http://www.help-finanse.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebix44
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem przy wyborze najtańszej polisy ubezpieczenia samochodowego jest pomoc doradcza firmy Market Ubezpieczeń. Świadczy ona usługi w zakresie wyszukiwania najkorzystniejszych wariantów spośród aktualnych ofert ubezpieczeniowych. Łódzki adres jej siedziby znajdziesz na firmowej stronie marketubezpieczen.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakirr
A korzystałeś już z usług firmy Market Ubezpieczeń? Fachowcy wyszukują indywidualnie najkorzystniejszego wariantu polisy ubezpieczeniowej spośród aktualnych ofert niemalże wszystkich działających na terenie Polski ubezpieczycieli. Z tego co się orientuję w Krakowie również mają swoją siedzibę. Więcej dowiesz się na firmowym serwisie pod adresem marketubezpieczen.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zall
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem przy wyborze najtańszej polisy ubezpieczenia samochodowego jest pomoc doradcza firmy Market Ubezpieczeń. Świadczy ona usługi w zakresie wyszukiwania najkorzystniejszych wariantów spośród aktualnych ofert ubezpieczeniowych. Łódzki adres jej siedziby znajdziesz na firmowej stronie marketubezpieczen.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to się wydaje że najlepiej podejść do jakiejś multiagencji jak Cuk, gdzie mają więcej polis różnych ubezpieczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Compensa? Miałam styczność z tą firmą i muszę przyznać, że nie było źle. Nie mogę im zarzucić niekompetencji albo i jeszcze czegoś gorszego. Widać że zależy im na opinii klientów, bo bardzo indywidualnie do każdego podchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka890
ja się ubezpieczam w generali, tzn samochody dwa. Maja dobre znizki, jak pupujesz oc i ac tez rabaty. No i jak miałam stłuczke zero problemów z wypłatą odszkodowania. i nic nie zanizone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie mnie czeka pierwszy zakup Oc...muszę zobaczyć jak działa ten kalkulator cuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brtr
Na pewno w wyborze najtańszego wariantu ubezpieczenia zarówno OC jak I AC pomoże ci fachowiec z firmy Market Ubezpieczeń. Łódzki adres siedziby firmy znajdziesz odwiedzając strony jej serwisu marketubezpieczen.eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elikowa758
Przed podjęciem takiej decyzji chyba najlepiej skorzystać z porównywarek. Na https://superpolisa.pl/ można zestawić sobie oferty i od razu za pośrednictwem tej strony wykupić. Czasem uda się, na pewno, sporo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedny mieszko
elikowa to nie jest porownywarka, tylko jakas pomylka.. wejdz sobie w internet kliknij mfind i podziwiaj jak funkcjonuje prawdziwa porownywarka ubezpieczen ;0 cisnienie tylko ludziom podnosicie, jelopy linkujace do konca swiata i jeden dzien dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zdania że trzeba sprawdzać na wszystkich, a nie tylko na tych polecanych, bo u mnie akurat najkorzystniej wyszło kupić przez cuk. A tych porównywarek to trochę jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×