Odpowiedz na ten temat

Gdzie najlepiej wziąc niewielki kredyt?

• lajlalajlajlaj 2011.10.19 [04:39]
    Tzn tak uważam że nie wielki, dla mnie to sporo.
    Jestem studentką bez rodziny, mam rentę i sobie "na czarno" dorabiam więc nie mogę wpisac dochodów większych niż 900zł. Wzięłamw mbanku jakiś czas temu kredyt na 4tysiące bo przeciekał balkon w bloku i MUSIAŁAM z własnej kieszeni naprawić smutas.gif Strasznie wysokie oprocentowanie, miało być 9% a wyszło... 22%. Raz jest 18 a raz 22%, zmienia się co miesiąc co niestetgy w umowie jest.... Ale mam kontio w mbanku i wzięłam ten piep... kredyt bo był mi od ręki potrzebny.

Na przyszłość: gdzie dobrze wziąc kredyt na rok na tego rodzaju smieszną kwotę jak 2, 3 tysiące? O stałym oprocentowaniu? Aby rata nie była wyższa niż 200zł/msc...
  • Pompka 2011.10.19 [04:42]
    A ja polecam Bank Zborzowy tam jest prezesem Nikodym Dyzma
  • Pompka 2011.10.19 [04:51]
    Trudna sprwa cholera w polsce jest wysokie oprocentownie ja mieszkam za granicom ale takiego procentu u nas niema - straszne -
    to jest co zrobic musisz dorobic cos za gotuwke morze w jakim sklepie ?
  • lajlalajlajlaj 2011.10.19 [04:56]
    ee... chyba nikt nie wziął tego poważnie albo za późna pora... ale powiedzmy że potraktuję to poważnie.
    Nie mogę zarobić "legalnie" bo stracę prawa do renty, niestety. Nie chodzi o to, że mam za niskie dochody (bo jak na brak wykształcenia póki co i niewiele pracy to jest luksus ile ja dostaję) ale czasami są taie wydatki - operacja, remont...

Niestety oprocentowanie w wielu bankach jest o wiele niższe, niestety jednak internetowe porównywarki nie mówią prawdy, bo znalazłam dzisiaj banko PKO i ani nie chcą udzielić kredytu bez poświadczenia że pracuję ani też na takcih warunkach...

• Pompka 2011.10.19 [05:00]
    Ja mieszkam w USA i uwierz wszedzie zadajom jakiegos poswiadczenia ze pracujesz chyba ze masz swe konto o odpowieniej kwocie cos co pokrywa ci pobranom kwote
    Ja sugeruje sie tym co widze na internecie co sie u was dzieje
    taka jest prawda .
    Ten Bank zborzowy to pamietam z dawnych filmow rozumiesz - wybacz to tulko aby cie rozweselic ok
  • do pompa 2011.10.19 [05:22]
    morze pisze sie moze no chyba ze ci chodzi o baltyk lub inne
    gotuwce-gotówce
    az razi twoja pisownia
  • Ziom1255 2013.12.09 [23:19]
    Zależy jaka dokładniejsza ilość pieniędzy usmiech.gifwww.skarabeusz.biz.pl tutaj jest dość atrakcyjna oferta, musisz poszukać, ale w skarabeuszu chyba najlepsza jednak usmiech.gif
  • mariusz8885 2014.05.21 [17:11]
    Zgadzam się z przedmówcą. Zależy jaką kwotę chcesz pożyczyć. Jeśli niewielką to tak naprawdę może wystarzyć pożyczka. Dziś jest dużo instytucji parabankowych, które oferują szybkie pożyczki na naprawdę uczciwych, dobrych warunkach. Zapoznaj się z najnowszymi rankingami. Z pewnością pomoże Tobie to w dokonaniu słusznego wyboru. Możesz też przejrzeć wypowiedzi ludzi na branżowych forach takich jak: http://www.comperia.pl/forum. Często wypowiadają się tam eksperci.
  • andankos 2014.10.10 [15:02]
    Jeśli to ma być kredyt gotówkowy to przez doradcę, choćby Górnośląskie Towarzystwo Finansowe. Tak będzie znacznie łatwiej. Przede wszystkim wybierzecie ofertę ze wszystkich najlepszych jakie są aktualnie.
  • nartek333 2014.10.30 [14:01]
    W przypadku kredytów na duże sumy np. 400 tyś, to ja bym Ci polecał zdecydowanie firmę Kredyty To Tu...Oni pomagają kompleksowo w znajdywaniu ofert, oraz negocjują z bankiem warunki. Sprawdź sobie stronę www.kredytytotu.pl , tu szczególnie polecam zakładkę – certyfikaty. Są to ludzie z doświadczeniem i wieloma referencjami. Pozdrawiam serdecznie.
  • Iga Kontrasta 2014.12.05 [11:26]
    Oferujemy:
    Kredyty, pożyczki, chwilówki, doradca kredytowy, doradztwo finansowe, bankowość inwestycyjna, bankowość korporacyjna, usługi kredytowe, kredyty hipoteczne, Bony i obligacje skarbowe, Obligacje korporacyjne Finansowanie inwestycji Finansowanie firm Finansowanie dla Firm Finansowanie działalności gospodarczej Finansowanie firm Finansowanie samochodu leasing, kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, kredyt konsolidacyjny, kredyty inwestycyjne dla firm, ubezpieczenia, bez zaświadczeń.
    Skontaktuj się z nami: 534 810 900
    Iga Kontrasta
  • gość 2014.12.12 [17:16]
    Mniejsze pożyczki lepiej brać w necie, szczególnie, że teraz jest sporo ofert. Ja akurat brałam w Lendon i byłam zadowolona, bo minimum formalności i szybko kaska na koncie
  • gość 2014.12.22 [21:31]
    Ja jak brałam kredyt też zależało mi najbardziej na niskim oprocentowaniu. Wiadomo, bez sensu, żeby odsetki były wyższe niż całość kredytu, a wiadomo, ze niektóre bamki majaą takie oprocentowania… Mi się udało ogarnąć fajny kredyt dzieki https://offerunt.pl/. Sobie tam przy wypelnaiu formularza na ich stronie zaznaczylam, ze zalezy mi na niskim oprocentowaniu i jakos po dniu dostałam info, że mogę na swoim profilu sprawdzić oferty przygotowane przez doradców z moej okolicy. Idzie się w nich polapac, bo ujmują je w wykres na stronie, wiec w sumie od razu się wie, nad którymi się warto zastanowić, a które od razu odrzucić.
  • gość 2015.05.27 [23:53]
    moze lepiej przyszczędzić niż brac kredyt?
  • mikloszawa 2015.05.31 [13:05]
    No mi się na tej stronie podoba to, że właśnie nie trzeba podawac swoich danych. W bankach zawsze proszą po jakiś kontakt co jest denerwujące, bo potem dzwonią i próbują wcisnąć jakaś super oferte. A na offerunt podajesz tylko kod pocztowt i jest ok.
  • hatalos 2015.06.16 [13:44]
    Nie ma konkretnego banku, należy porównywać większe ilości ofert. U nas wszystko szło przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, po prostu doradca pokazał konkretne porównanie wielu ofert i to na tej podstawie podejmowaliśmy decyzję.
  • gość 2015.06.18 [16:48]
    kredyt na dowód osobisty decyzja w 15minut
    szeroki wybór instytucji finansowych
    wejdz na http://www.kredyt66.pl
    wypełnij wniosek a nasi konsultanci zadzwonią
    do ciebie i znajdą dla ciebie dogodną
    oferte serdecznie zapraszam
  • Yummy 2015.06.24 [12:44]
    Najlepiej chyba udać się do banku i popytać o warunki na jakich udzielają kredytów. jak kwota rzeczywiście nie jest wielka, to może lepiej wziąć pożyczkę w danym banku. Na różnych forach kredytowych są o tym tematy http://www.hipoteczny-kredyt.info/tania-pozyc zka-forum/805-tania-pozyczka-online-wasze-opinie.html
  • markosek 2015.06.25 [10:36]
    Przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe u nas wszystko było załatwiane - z powodzeniem. Lepiej jeśli to doradca porówna kredyty, bo wtedy powinien wam wykazać na dłoni, gdzie wychodzi najtaniej - a te różnice bywają mega wysokie.
  • Gangomiera 2015.09.10 [19:31]
    Raiffeisen ma niezłe warunki http://raiffeisenpolbank.com U innych spłacałbym pewnie ze dwa razy więcej, a w tym banku jakoś sprawnie te raty mi się płaciło. Przemyśl.
  • gość 2015.09.10 [22:16]
    http://qck.pl/9Tg
    Shortcredit dobiera ofertę "na miarę Twoich potrzeb", dbając, aby każdy z naszych Klientów otrzymał satysfakcjonującą propozycję pożyczki.
    Porównaj oferty i wybierz tą idealną dla Ciebie!!!
  • Monka808 2015.09.11 [12:16]
    Skorzystaj z pomocy doradcy, który Ci pomoże wybrać najbardziej korzystny kredyt - nawet jeśli chodzi o niewielką pożyczkę. Przynajmniej poradzisz się kogoś, kto zna się na rzeczy. Ja przy wszelkich finansowych sprawach konsultuję się z Łukaszem Mendochą, który jest doradcą finansowym w Lublinie, ale ja akurat kontaktuję się z nim telefonicznie.
  • gość 2015.10.04 [22:35]
    A we Wrocku?
  • shisha87m 2015.10.29 [20:04]
    helpunku!!! czy raiffowi można zaufać???
  • gość 2015.10.30 [15:34]
    Niewielki kredyt, to może chwilówka? Np tu http://www.chwilowki.info/chwilowki-przez-int ernet/
  • gość 2015.11.13 [16:23]
    może zamiast tego pożyczka, jest wiele firm, które dają szybko pieniądze, ja polecam ferratum bank, bez ceregieli dają pożyczki, wypełniasz wniosek w internecie i po chwili kasa jest już na koncie, mają też fajne warunki spłaty. ja u nich już nie raz brałam i jest ok. to duża i sprawdzona firma, bez żadnej ściemy.
  • Tuśkaaa9090 2015.12.16 [22:10]
    Również jestem studentką i dostałam kredyt w Wondze. Myślę, że całkiem dobre warunki. Sprawdź sobie ofertę w domu na spokojnie https://www.wonga.pl ale myślę, że warto i powinnaś dostać.
  • Monika808 2015.12.18 [09:05]
    We Wrocławiu to nie mam zielonego pojęcia. Tak czy inaczej możesz spróbować się skontaktować telefonicznie z tym moim doradcą. Kiedyś wspominał, że ma klientów z innych miast to obstawiam, że właśnie drogą telefoniczną luba mailową się konsultują.
  • Vanitas246 2016.01.11 [01:50]
    Przeglądałaś kredyty w Raiffeisenie? Chodzi mi o te http://raiffeisenpolbank.com/klienci-indywidu alni/kredyty/kredyt-na-miare-bez-odsetek U mnie spłata nastąpiła szybciutko, bardzo fajne rozwiązanie dla potrzebujących.
  • Viola378 2016.02.19 [19:17]
    Ta firma jest świetna:www.kredyt24.info
    warunki umowy przejrzyste, niskie odsetki i kasa w max 15 minut, brałam tu kredyt jak potrzebowałam na lapka usmiech.gif
  • gość 2016.02.28 [20:29]
    Ciekawe jakie te odsetki.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...