Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość g0s1a82

Gdzie pojechać na wakacje??

Polecane posty

Gość g0s1a82

W tym roku na urlop chcę pojechać zagranice,jaki kraj jest warty polecenia i hotel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy czego oczekujesz po tych wakacjach... chcesz leżeć na plaży czy zwiedzać? jaką masz kwotę do wydania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona_ona
Ja w tym roku namówiłam męża na wakacje w Tunezji... znaleźliśmy dość fajną ofertę cenową z biurem podróży. A Wy myślicie o wyjeżdzie z biurem, czy na własną rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senpo
Ja polecam wyjazd na Sycylię. Na promocji można kupić bardzo tanie bilety na samolot. Ceny są tam niskie. Widoki przepiękne. Polecam wycieczki na jakieś wyspy blisko Afryki np. Favignama. Największym plusem jest to, ze zawsze są tam wielkie upały i na pewno wypoczniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha_23
@ Senpo - podróżujesz na własną rękę? Nie masz obaw, czy jesteś po prostu wolnym duchem, który nie chce być ograniczany przez biuro? Tak pytam z ciekawości, bo też się zastanawiam, czy jechać na organizowany wyjazd, czy ot tak sobie. A myślę o Egipcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman Sobieszczański-Pasztęski
Grozny, hotel Blue Bunkier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maysia
ja wybieram sie do tunezji.. znalazlam fajne biuro podrozy. jedziemy z mężem na dwa tygodnie.. planujemy lezakowac i zwiedzac pol na pol.. miejmy nadzieje ze bedzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha_23
@kainka234 - to jakies nowe biuro? Bo nie słychac o nich za wiele, ale jak tak szukałam tego swojego Egiptu, to zaciekawiły mnie ich oferty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainka234
@aisha_23 tak to nowe biuro chyba ma rok ale są w jakims układzie z raibow tours więc nie trzeba sie bac.. w zeszluym roku znajomi byli z nimi i nie narzekają.. ja swoja droga chciałam jechac sama bez biura - zawsze wiecej sie zwiedzi przy takim układzie.. ale jakos przez ostatnie wydarzenia w afryce poludniowej bałam się jechac bez opieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacje wakacje wakacje
swietnym pomyslem (przynajmniej dla mnie) sa greckie wyspy - kazda inna, na penwo znajdziesz cos dla siebie. ze swoich dowiadczen moge polecic hotel lindos beach na zakynthos i Latino bay na rodos. grecja jest swietna i (co dla mnie istotne) ma cudownnie smaczną kuchnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczkaaaa
ja tam nie ufam takim nieznanym biurom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie również skłaniam się ku tym sprawdzonym przez znajomym, to stanbowi dla mnie priorytet przy wyborze biura podrózy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka123 pamietam taki czas intensywnego wertowania ofert biur i szukania recenzji na ich temat w liceum, wtedy już padło na Itakę to był wyjazd do Egiptu. Słowem wieki temu, czas i spozyte procentynieco zamazują mi klarowność wspomnień, ale są pozytywne to najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LittleMot
Czy to musi być koniecznie wyjazd zagranicę? Czasami równie dobrze (i za mniejsze pieniądze) można wypocząć w Polsce. Jak szukasz kameralnego miejsca, w którym możesz leniwie spędzić czas, a jednocześnie masz ochotę na odrobinę rozkoszy spa, to zastanów się nad wycieczką do Głęboczka Wielkiego - tamtejszy hotel słynie z bardzo dobrego spa. I pięknych krajobrazów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zie_Lona
No jak to gdzie :) Wchodzisz na stronę Unity Line i jedziesz do Skandynawii. Wrażenia niezapomniane! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlciaTulcia
no własnie nie trzeba daleko jechac eby dobrze wypoczac i sie pobawic. słyszalyscie o Tatralandii na słowacji? rzut kamieniem od poludniowej granicy a zabawa taka jak ich malo! ja bym plecala taki wypoczynek a nie drożyzne w tropikach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja anna b.
mielismy tam jechac w tym roku, ale ostateczenie zdecydowalismy ze pojedziemy tam zima, a teraz podbilismy grecje - troche cieplejsze klimaty;) dzieciaki byly zachwycone, cale dnia plaza-woda, plaza-woda;) super plaze sa na kos, my bylismy zaraz obok mastichari (maramri palace), meeeeega pieknie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po takim beznadziejnym lecie w Polsce, jakie właśnie minęło, jeszcze macie ochotę spędzać wakacje w Polsce? dziwię się... ja już nigdy więcej nie planuję urlopu w kraju, szkoda czasu i pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjka1
marmari palace-fakt.tez tam byłam-mozna sie wyciszyc i porzadnie naladowac baterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prima_Madonna
g0s1a82, nic nie napisałaś o sobie (czym się interesujesz, co lubisz) ani jaki masz budżet na wyjazd więc trudno ci doradzić. Poszukaj może coś w necie: są różne wyszukiwarki biletów lotniczych i hoteli (np. www.whynotfly.pl). Możesz też poczytać o atrakcjach danego regionu. Ja zakochałam się dwa lata temu w Rzymie i wracam tam zawsze z wielką chęcią. Jeśli wybierasz się na urlop w październiku lub listopadzie to swietne rozwiązanie, bo nie jest już tak gorąco, jest mniej turystów i niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość historyjka
marmari palace jest w przepięknej i cichej okolicy.wróciliśmy stamtąd w tym roku mega wyciszeni a jednocześnie naładowani energią. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkakawka
polecam turcje poza sezonem - brak tłumów, pogoda łądna, nier ma upałó tylko przyjemne ciepełko. no i o wiele taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjngfn jbnvfjn kjfbn
witam my w listopadzie lecimy do hugardy , mamy nadzieje że żadnych zamieszek już w egipcie nie będzie , co sądzicie ? wycieczke wykupiliśmy wcześniej nie wiedzieliśmy o zamieszkach w egipcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz
Mój weekend spędziłem w podróży po Polsce. Tak w ramach odstresowania się po ciężkich wakacjach, spotkałem nawet Malwę w Poznaniu, która się zgubiła w Dębkach jakiś czas temu http://www.joemonste...p?f=18&t=535135 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez weekend w podróży po Polsce :) Odkryłam fajny serwis Nextur.pl gdzie stworzyłam sobie cały planu wycieczki po najciekawszych zakątkach naszego kraju. Można wybrac jedną z gotowych propozycji lub zaplanować od podstaw swoją własną wyprawę, co sprawia wiele frajdy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDZIWE WAKACJEEEE
jak na PRAWDZIWE WAKACJE to na Zakynthos do Gloria Maris k.Laganas. MISZCZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
Oj zgadzam się z Dorką odnośnie zeszłego lata.. Szczerze mówiąc zamierzam je sobie odbić w zimie w jakimś ciepłym miejscu i przeglądam oferty. Widzieliście jakieś ciekawe propozycje na ferie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa asia
ja również myślę, że pogoda w Polce jest tak kapryśna, że nie ma co ryzykować, lepiej wyjechać za granice i mieć pewność, że urlop się uda i nie będą to zmarnowane pieniądze, chyba że ktoś lubi spędzać urlop w płaszczu pod parasolem ;) Ja zawsze planuję wakacje dużo wcześniej, kupuje bilety lotnicze na http://www.bilety.aero/. Przez internet można też zarezerwować hotel. Jak się dobrze poszuka to taki wypad nie kosztuje więcej niż wakacje w Polsce, wbrew pozorom ceny w Polsce nie są wcale niskie i w sumie wychodzi podobna kwota, a mamy pewna pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×