Odpowiedz na ten temat

Gdzie w Krakowie dobrze zjeść?

• Jeweley 2016.06.01 [17:17]
    Jak ktoś lubi "tradycyjne" jedzenie to Babcia Malina jest super usmiech.gif
  • gość 2016.06.07 [11:10]
    Świetne jedzenie i to w całkiem sporych porcjach dają w indyjskiej restauracji Ganesh na Starym Mieście. Mimo że to centrum Krakowa, to na nawał turystów raczej tutaj nie trzeba będzie narzekać. Przytulny lokal zlokalizowany w zabytkowej piwnicy, z klimatycznym oświetleniem i hinduską dekoracją. Jest dużo miejsca, więc można nawet większą ekipą tu wpaść.
  • wiktoria741 2016.07.30 [18:35]
    Ja w Krakowie byłam ostatnio jakieś 8 lat temu... W sierpniu planuję się tam wybrać i też szukam miejsca w którym będę mogła dobrze zjesć. Póki co w oko wpadła mi restauracja włoska Kraków - http://tradycyja.pl/ i chyba tam zawitam. Menu wygląda smakowicie a ja jestem wielką fanką włoskiej kuchni.
  • gość 2016.09.22 [10:45]
    Jak lubisz dobrze i tanio zjeść to polecam Ci HaHa Bar&Grill – ja praktycznie zawsze wcinam tam Tortille z buncem, pomidorami i pesto z rukoli. Cenowo wygrywają lokalnie z większością podobnych knajp. Ocena w mediach społecznościowych ostatnio, kiedy sprawdzałem to 4.8/5, więc bardzo wysoko. Znam ich od dawna. Sprawdzony grill w Krakowie za rozsądne pieniądze. Sporo osób chodzi, a to też o czymś świadczy.
  • Olka_polka1 2016.10.13 [09:44]
    Ja ostatnio dobrze zjadłam w Karczmie Pod Blachą, a z resztą za każdym razem można tam dobrze i solidne pojeść usmiech.gif Ja sobie bardzo cenię tą Karczmę za lokalizację, znajduje się niedaleko Błoni, a ja tam akurat bywam dosyć często. Ale lokalizacją to mnie nie przekupią, a zrobili to naprawdę dobrym jedzeniem. Bardzo dobrą dziczyznę mają, polecam.
  • gość 2016.11.04 [16:40]
    W ramach eksperymentu poszedłem ostatnio do Ganesh ze znajomymi i jestem pozytywnie zaskoczony. Mówię o eksperymencie bo pierwszy raz jadłem cokolwiek z kuchni indyjskiej i muszę przyznać, że było bardzo dobre. Z takich rzeczy, które bym najbardziej polecał to placek indyjski z rodzynkami, na słodko...pychotka oczko.gif Co nowego w ofercie to można sprawdzić sobie na ich fejsie
  • gość 2016.11.21 [12:01]
    Smacznie i do syta można zjeść w indyjskiej restauracji Ganesh. To ostatnio moje kulinarne odkrycie w Krakowie. Nie dość że w kuchni trzymają poziom, to jeszcze sam wystrój lokalu mi się bardzo podoba. Fajnie widać na zdjęciach na ich stronce jak to wszystko się prezentuje. Super połączenie klasyki krakowskich, starych murów z egzotyką Indii. Można też tutaj zamówić jedzenie z dowozem, co mi się parę razy zdarzyło i też polecam. Sprawnie doręczają, ładnie opakowane, jeszcze ciepłe.
  • gość 2016.11.29 [18:09]
    uwielbiam w Krakowie restaurację Trzej Kucharze, smacznie, elegancko, nawet niedrogo usmiech.gif
  • gość 2016.12.01 [14:42]
    Generalnie w Nowym Sączu raczej zbyt wiele dobrych restauracji nie ma. A przynajmniej takie jest moje zdanie. Z takich lepszych to bym ewentualnie polecała Buon Gusto na Węgierskiej. Dokładny adres można na ich portalu sprawdzić -www.buon-gusto.pl Jedna z lepszych restauracji włoskich w jakich w ogóle byłam, nawet w Krakowie gdzie przez jakiś czas mieszkałam nie jadłam tak smacznych Tagliateli.
  • neos 2016.12.01 [15:13]
    jest mnóstwo knajp w których można dobrze zjeść, polecam przejść się po Kazimierzu...tak jest bardzo dużo fajnych i klimatycznych miejsc z pysznym jedzeniem
  • gość 2016.12.13 [14:19]
    Nigdy nie byłem w restauracji Ganesh, ale catering nam stąd zamawiają i naprawdę muszę przyznać, że jedzenie jest dobre. Raczej jestem tradycjonalistą w sprawach kulinarnych, ale te ich indyjskie lunche są dobre, smakują mi. Na pewno się kiedyś do nich do lokalu przejdę.
  • gość 2016.12.28 [23:16]
    Jak dla mnie ogólnie w restauracjach w Krakowie jest drogo. Najbardziej lubię wpadać niedaleko do Głogoczowa do Zajazdu Biesiadawww.biesiada.com.pl. Mają tam przepyszne jedzenie w duchu tradycji Małopolski. Dużym plusem jest też to że są warunki przyjazne dzieciom jak przewijaki czy krzesełka do karmienia. No i ładny wystrój bo cały w drewnie.
  • gość 2017.01.11 [11:07]
    Mogę polecić lokal Maxipizza – www.maxipizza.pl/krakow Fajne miejsce z przyjazną obsługą. Robią też zamówienia na dowóz i muszę przyznać, że dobrze im to wychodzi. Jeszcze nie miałem z nimi problemów typu żeby pizza dotarła zimna i grubo po niewczasie. Szybko dowożą, nawet w mniej niż pół godziny można już się spodziewać kuriera przy drzwiach.
  • gość 2017.01.25 [14:55]
    Posmakowało mi jedzenie w restauracji Ganesh. Pierwszy raz jadłem coś z kuchni indyjskiej i powiem, że dobre. Akurat zdecydowałem się na kurczaka z curry w zestawie Coconut i naprawdę pyszne (resztę menu można sprawdzić na ganesh.pl). Sam lokal fajnie prowadzony, świetnie zaaranżowany. Podoba mi się ten mix – polskiej starej kamienicy z hinduskimi ozdobami.
  • cycynatela 2017.01.28 [16:17]
    moim ostatnim odkryciem jest Zalewajka na Kazimierzu - domowo, pysznie, ceny bardzo przyzwoite.
    Natomiast włosko - i jak dotychczas dobrze - Nolio na ul. Krakowskiej w Domu Norymberskim.
    A w klimacie streedfood - azjatycki - Tak Yak tandori - Starowiślna lub Curry up na Krakowskiej - najpyszniejsze chicken butter jakie jadłam na świecie usmiech.gif
  • gość 2017.02.01 [14:07]
    Czasem mi się zdarza coś zjeść w restauracji Ganesh, nie wiem czy ktoś ich kojarzy? Mają lokal w piwnicy na ul. Św Tomasza. Byłem akurat w środę to mieli fajną promocję na koktajle – minus 15 procent, zawsze coś. Kucharze są z Indii i faktycznie jedzenie jest specyficzne, oryginalne, ale za to dobre i widać, że robione na świeżo, bez odgrzewania.
  • Tomkanar 2017.02.17 [20:50]
    My w zeszły weekend byliśmy z żona z okazji rocznicy w restauracji Złota Pipa usmiech.gif , fakt może brzmi trochę śmiesznie smiech.gif ale restauracja jest świetna! Podają wręcz fantastyczną pieczona golonkę w piwie (była tak dobra, że nawet moja żona zjadła całą!), a do tego panuje tam genialna atmosfera, której nie doświadczyłem nigdy wcześniej w żadnej restauracji. Polecam sprawdzić sobie ich menu dokładnie na stronie http://restauracja-pipa.pl/pl
  • gość 2017.03.03 [14:59]
    Świetne jedzenie i to w całkiem sporych porcjach dają w indyjskiej restauracji Ganesh na Starym Mieście. Mimo że to centrum Krakowa, to na nawał turystów raczej tutaj nie trzeba będzie narzekać. Przytulny lokal zlokalizowany w zabytkowej piwnicy, z klimatycznym oświetleniem i hinduską dekoracją. Jest dużo miejsca, więc można nawet większą ekipą tu wpaść.
  • gość 2017.03.09 [16:05]
    Tutaj masz menu indyjskie www.indianfood.pl Chyba jeden z najbardziej znanych lokali z żarciem indyjskim w Krakowie. Dużo młodych ludzi chodzi. Znam dwie osoby, które za ich pośrednictwem utrzymują dietę wegańską i jakoś nie widzę, żeby brakowało tym ludziom energii usmiech.gif Ceny tak dopasowane, że można i codziennie jeść przy ograniczonym budżecie.
  • gość 2017.03.17 [11:50]
    Mogę polecić lokal Maxipizza – www.maxipizza.pl/krakow Fajne miejsce z przyjazną obsługą. Robią też zamówienia na dowóz i muszę przyznać, że dobrze im to wychodzi. Jeszcze nie miałem z nimi problemów typu żeby pizza dotarła zimna i grubo po niewczasie. Szybko dowożą, nawet w mniej niż pół godziny można już się spodziewać kuriera przy drzwiach.
  • gość 2017.03.21 [18:03]
    Czerwone korale na Rynku mają fajną knajpkę i stosunkowo dobre ceny w porównaniu do jakości. Natomiast ogólnie na terenie Krakowa to polecam jeszcze restaurację gdzie mają i dobre jedzonko jak i standardowe pizze - http://www.krakowskiemetro.pl/
  • gość 2017.04.10 [11:49]
    Co do Starego Miasta to tutaj tych restauracji na naprawdę fajnym poziomie to jest bardzo dużo. Ja to mam różne etapy i fazy na różne restaurację. Teraz dość często jadam w Ptaszylu (prowadzą FB –
    www.facebook.com/ptaszylkrakow ). Świetne sałatki, dużo rzeczy w tradycyjnym żydowskim wydaniu, smaczne desery, miejsce idealne na każdy typ spotkania.
  • gość 2017.04.12 [13:59]
    Miłą obsługą i fajny klimat mają w Da Pietro. Mimo że restauracja jest w piwnicach to jest dość przestronnie i jasno co się rzadko w takich miejscach zdarza. Na stroniewww.dapietro.pl jest cennik, mapa dojazdu i kontakt żeby stolik zarezerwować. Ja się u nich oświadczałem swojej żonie, także miejsce ma dla mnie szczególne znaczenie.
  • arleta423 2017.04.12 [22:43]
    mnie smakuje w da marco. tam maja włoska kuchnię a ja bardzo lubie. teraz jak jest ciepło to jest fajny klimacik bo można zjesć na zewnątrz a to też spory plusik dla mnie
  • gość 2017.04.13 [10:11]
    Mam od jakiegoś czasu taki sezon na pizzę, bo jem jej dość dużo w różnych miejscach w Krakowie. Ostatnio zawędrowałem ze znajomymi na ul. Bratysławską do Maxipizza i wrażenia są bardzo fajne. Jedzenie pierwsza klasa, duża ilość dodatków, ciasto szybko, ale dokładnie wypieczone. Różne mają rodzaje pizz, generalnie dużo klasyki, bez jakiegoś wydziwiania. Menu można podejrzeć sobie na ich stronce www.maxipizza.pl/krakow
  • gość 2017.04.19 [14:36]
    Umówiłem się z koleżanką na ostre jedzenie w krakowskim HotChili. Chcieliśmy spróbować, w sumie dla zabawy maksymalnie ostrej potrawy. Niezłe przeżycie kulinarne, ale daliśmy radę zjeść. Kurczak smaczny. W kuchni Hindusi rodowici, więc dodatkowy plus.
  • gość 2017.04.21 [14:32]
    Moją ulubioną pizzerią jest już dłuższy czas Maxipizza -
    www.maxipizza.pl/krakow Nie żałują dodatków, ciasto jest świeże wyrabiane codziennie i to się przekłada na smak już całej pizzy po wypieczeniu. Dużo rodzajów mają, są wegetariańskie, są też z mięsem, co kto lubi. Ja najbardziej lubię z salami.
  • gość 2017.05.05 [15:11]
    Szybko dowożą pizzę z Maxipizza na Bratysławskiej. Warto u nich zamówić, na stroniewww.maxipizza.pl/krakow jest telefon do lokalu i ceny z menu. Poza tym, że dostarczają sprawnie to też sama pizza jest jedną z moich bardziej ulubionych. Jeszcze w jednym miejscu na stary mieście lubię pójść na pizzę i tutaj. Reszta z oferty Krakowa mi raczej słabo smakuje.
  • gość 2017.05.12 [13:49]
    Często zamawiam pierożki z kurczakiem na lunch z lokalu przy Pijarskiej 9. Korzystam z tego menu konkretnie www.indianfood.pl
  • gość 2017.05.30 [12:57]
    Często w weekend na obiedzie jesteśmy z rodzinką w Da Pietro. Sympatyczne miejsce z duszą i co najważniejsze z dobrym jedzeniem. Jest pizza, są makarony, dobre zupy i tradycyjne włoskie desery. Można się napić kawy, smacznego wina, także karta dość urozmaicona – dla każdego coś miłego. Prowadzą swoją stronę na
    www.dapietro.pl tu jest sporo zdjęć lokalu także można sobie podejrzeć jak to wszystko jest zaaranżowane.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...