Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazureczek

Gdzie w Nowym Sączu zjem dobrze i w miarę tanio

Polecane posty

Gość Mazureczek

Pierwszy raz tam jadę i potzrebuje informacji dotyczących jakiejs fajnej jadłodajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika000
Na pewno nie zatrujesz się w Mekongu. Wręcz przeciwnie zjesz tam smacznie. Byłam parę razy w różnych miejscach bo mają też w Krakowie lokal i zawsze jest pyszne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Mekongu i tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek33
Polecam aplikację http://gastronavi.com.pl. Ma bardzo rozbudowaną bazę restauracji i w każdym mieście na pewno pokaże najlepsze miejsce, w którym można smacznie zjeść. Program pokazuje dania dnia. Składanie zamówień za pomocą telefonu to też fajna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę dobrych restauracji by się w Nowym Sączu znalazło. Lubię na pewno Buon Gusto, ze względu na bardzo dobre pizze i pasty. Prawdziwa włoska kuchnia w polskich górach – super. Warto też u nich zamawiać z dowozem, bo szybko temat ogarniają, pizza dociera jeszcze ciepła, a wręcz gorąca. Pełne menu jest na www.buon-gusto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Polecam Buon Gusto i ich włoską kuchnię. Makarony mają w różnych wariantach, są klasyczne z pomidorami, ale jak ktoś chce ze szpinakiem to też znajdzie. Miła obsługa, fajny aranż lokalu – miejsca na randkę, ale też na rodzinny obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre mam zdanie o jedzeniu w Buon Gusto, a akurat jestem z tych ludzi co zwracają dużą uwagę na to co jedzą i w jakich okolicznościach. Jak widzę brudno na stolikach w knajpie to od razu się odwracam i wychodzę. Tutaj jest w porządku – czysto, pachnie jedzeniem, obsługa życzliwa i pomocna, a jedzenie wyjątkowo dobrze doprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×