Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oponyzimowe

Gdzie w Poznaniu najlepiej kupić opony?

Polecane posty

Gość oponyzimowe

Muszę kupić nowy komplet opon zimowych. Panowie i panie, polećcie mi jakieś dobre ASO, najlepiej z promocjami, pewnie ktoś z Was uż trafił na takowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaa
ja kupilam w Nowym Miescie. 4 opony Pirelli 380zł, ale dwie z felgami. jestem bardzo zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niky09
a podasz dokładny namiar? to w Poznaniu? zimówki muszę pilnie kupić bo śnieg spadnie jutro znając życie-no i jeszcze trzeba je zalożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonyberecik
Polecam Karlik Baranowo w Przeźmierowie, lepiej się pospiesz, bo kolejka moze być długa, a zima za pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojjannka
dokładam pozytyw dla Karlik Baranowo. Każde ASO Volvo ma dobre opinie, więc tutaj nie jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek4422
Idzie zima, trzeba uważać na drodze, nie ma żartów! Jeśli już przydarzy Ci się stłuczka nie z Twojej winy, a nie wyobrażasz sobie życia bez samochodu, który musisz oddać do naprawy, pamiętaj, że przysługuje Ci auto zastępcze w ramach polisy OC sprawcy!! Dostajesz auto bezgotówkowo, koszt pokrywa ubezpieczyciel! I nie jest to jakiś gruchot, jaki oferują warsztaty, tylko młode, dobrze wyposażone auto. Poczytaj tutaj, tylko skopiuj ręcznie cały link, bo nie wejdzie: www.wypozyczalnia-rentmi.pl/?samochod-zastepczy-z-oc-sprawcy-dla-kazdego!,23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pixelhunt
Ja też serwisuję auto w Karliku i tam kupiłem opony. Nie oddaję auta w ręce niedouczonych, domorosłych laików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze w ASO
najlepiej poszukać dobrej oferty, może w necie, może z polecenia, ale zmieniać warto w ASO, masz wtedy gwarancję jakości wykonanej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejhejjhej
Potwierdzam, że ASO. Poza tym, przed zimą wizyta w ASO powinna być obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemas
Chyba stawiam jednak na ASO, przynajmniej wiem, ze będą na pewno nowe i sprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petszpbojzz
Niekoniecznie, trzeba jednak poszperać czasem i znaleźć dobrą okazję cenową. Czasem jest to ASO, czasem allegro, czasem market.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majar
Polecam jednak zakup przez Internet. Wychodzi taniej. Jeżeli ktoś miałby się martwić przesyłką i jakością takiego zakupu, to sprawdzony wybór to www.autoopony.eu Zaopatruje się u nich już kilka lat. Tanio i solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam autoopony. od lat u nich kupuję i zawsze jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokonałem ostatnio zakupu na autoopony.eu i nie mam im nic do zarzucenia. wszystko przebiego szybko i sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić http://www.norauto.pl/ - kupowałem tam opony letnie i zimowe Dębica i jestem z nich zadowolony. Cenowo też jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojskowy
Ja kupiłem do siebie dosyć tanio na www.opony-samochodowe.com Mają swój serwis w okolicach osiedla warszawskiego... ulicy dokładnie nie pamieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie nie polecam kupować w sklepach stacjonarnych, lepiej poszperać trochę w sieci i zamówić coś przez internet, oszczędność dość spora, ja zamówiłem taniej o 65zł na każdej oponie :). Brałem komplet zimówek na http://centrumfelg.pl/ i dostałem jeszcze przesyłkę gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaAanna
Powiem Ci, że ameryki nie odkryłeś z tymi sklepami internetowymi. Nie od dziś wiadomo, że zamawiając przez siec jest dużo taniej. Sama zamawiałam za pośrednictwem motointegrator.pl z dostawą do punktu odbioru Inter Cars przy ulicy Przełęcz 25 w Poznaniu (i tam od razu zamontowali mi mi je do auta za niewielką dopłatą). Info dla tych którzy nie mogą tego zrobić na tygodniu - pracują też w soboty. Sam montaż nie trwał dłużej jak 20-30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam http://speedgum.com.pl/ , ostatnio zmieniałem opony na zimowe. Mają spory wybór i naprawdę dobre ceny, polecam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemi
Polecam sklep internetowy 4tyres.pl. Dostarczają kurierem na wskazany adres, rzeczowo i normalne zasady. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź czy nie masz gdzieś w pobliżu serwisu sieci Euromaster;) mają punkty w całej Polsce. Można kupić u nich tanio opony i wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdwe
Szukasz dobrych i tanich opon? Jak my wszyscy... Moim zdaniem najbliższy ideałowi jest sklep internetowy www.artmech.pl . Polecam ich mobilną wulkanizację, czyli zakładają opony w kilku polskich miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbcxvd
Nie znam za wielu sklepów internetowych z oponami, więc może nie będę do końca obiektywny. Sam mogę polecić www.oponypremium.pl. Plus jest taki, że w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, Łodzi i okolicach oferują mobilne usługi wulkanizacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz znajomego, który by ci polecił jakiś sprawdzony salon to myślę, że najlepszą opcją będzie przejrzenie sobie jakie masz firmy w swojej okolicy przez wyszukiwarke pkt.pl, na mapce ci pokaze gdzie się znajduje dany salon, sklep itp. Ja ostatnio szukalem miejsca, gdzie mi opony na zimowki wymienią. Przy okazji sprawdziłem czy dana firma nie ma jakichś negatywnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie lepiej jest skorzystać z pomocy fachowców z http://pneumaster24.pl/ oszczędza się czas i pieniądze. To mobilny serwis opon, więc większość spraw można załatwić na @ lub telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiając dokument kolekcjonerski z fastidcard.com nie wierzyłem że jakość będzie aż taka dobra. A tu niespodzianka. Cena też do przeżycia, zwłaszcza ze z kodem 84NA7R5B cały czas dają zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nieźle,kod zniżkowy 84NA7R5B. na fastidcard.com wciąż działa. A same dokumenciki są naprawdę dobrej jakości, bardzo polecam, zwłaszcza przeciwnikom opłat za fotoradary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×