Odpowiedz na ten temat

Gdzie warto wybrać się na wakacje ?

• edyta00004 2012.05.23 [10:33]
    Hej
    zbliżają się wakacje a ja kompletnie nie wiem gdzie pojechać.
    Zależy mi żeby można było tam wypocząć i zrelaksować się daleko od codziennych problemów, ale zarazem żeby ta wycieczka nie była strasznie droga. Jeśli znacie takie miejsce proszę piszcie.
    Z góry Dziękuję smiech.gif
  • Małgorzata_88 2012.05.26 [15:04]
    To ja polecam Grecję usmiech.gif Najlepiej skorzystać z jakiejś oferty last minute, wtedy można sporo zaoszczędzić. W ubiegłym roku byłam na Rodos w hotelu Orion, który posiada trzy gwiazdki. Jedzenie było bardzo dobre. Miło wspominam te wczasy usmiech.gif
  • Minimalistkanim 2012.05.30 [19:18]
    Co do lastów sie zgadzam, zawsze można coś fajnego upolować. A polecam Ci Tunezję, która mnie bardzo przypadła do gustu. Naprawdę warto się tam wybrać.
  • Franciszko 2012.05.31 [13:45]
    Ja sie wybieram na lasta z beefree do Maroka, pierwszy raz jadę w te rejony, ale licze na udany pobyt. Cena bardzo przyzwoita jak na 7-dniowy urlop.
  • zielony_krokodyl 2012.05.31 [15:21]
    A może chcesz zostać w kraju? Polecam Ci wypad do Puszczy Białowieskiej - chyba nigdzie nie zaznasz tyle spokoju i odpoczynku od zgiełku miasta jak tam

• asdasdasdas 2012.05.31 [15:25]
    dubaj , tajlandia ,seszele. reszta to dla studencikow
  • krakowskimtargiem 2012.06.05 [12:52]
    może mazury? albo bieszczady? wziąć plecak, namiot i wyruszyć w nieznane usmiech.gif to ma swój urok i naprawdę niewiele kosztuje. mnie się marzy, poza takim wypoczynkiem w kompletnej głuszy, zwiedzenie wszystkich większych polskich miast.
  • bursztynowa_komnata 2012.06.06 [14:10]
    o rany, jak dla mnie gdziekolwiek, gdzie jest chociaż trochę spokojnie, bo ostatnio mam taki kocioł i urwanie głowy, że przyda mi się wypoczynek i relaks.
  • janina2334dd 2012.06.08 [09:43]
  • miodowocynamonowo 2012.06.14 [12:48]
    nasze morze to wcale nie jest zła opcja, nie rozumiem tego psioczenia :/ ja wiem, ze pogoda u nas niepewna, ale bez przesady. obiekty turystyczne mamy już na wysokim, europejskim poziomie. i na pewno do takich należy primavera w jastrzębiej. do plaży bliziutko, ale w razie niepogody można się porelaksować w spa, mnie więcej do szczęścia nie trzeba.
  • ania005 2012.06.16 [15:03]
    Skoro nie zależy tobie na zwiedzaniu , a na odpoczynku to zdecydowanie polecam Mazury http://www.nabutach.pl/polska/100-pozostale/1 65-mazury-kraina-woda-i-lasem-malowana . Tam w zasadzie nie ma nic innego do roboty. Oczywiście są miejsca, które warto odzwiedzić, jednak to nie jest jedyna atrakcja regiony. Głownie to jeziora, widoki i żegluga.
  • Tunisiana 2012.06.18 [03:44]
    Może Tunezja ?

www.tunezjatours.blogspot.com
  • jar-39 2012.06.20 [13:03]
    www.umarkarybaka-jezierzany.superturystyka.pl

• keringinta 2012.06.21 [15:57]
    ja chyba polecę do meksyku do cancun
    byłam w zeszłym roku 3 tyg i byłam bardzo zadowolona
    nie brakuje hoteli 5* więc luksus i wypoczynek zapewniony usmiech.gif
    Długo się leci ale trudno
  • mimi5555 2012.06.21 [16:02]
    Mojej rodzinie Meksyk nie przypadł do gustu. Jest pieknie - owszem - lecz w hotelu. Wyjazd z Cancun - całkiem inny świat - niestety tak to odebraliśmy.

W tym roku lecimy na Borneo

Do tego hotelu

http://www.wakacje.pl/oferty/borneo/shangri-l a-s-tanjung-aru-resort-187806.html?od-2012-07-06 ,do-2013-05-22

Meksyk na pewno jeszcze kiedyś odwiedzimy, ale bez dzieci typowo zwiedzić.

Zuzia 2.02.2001 Kamilek 18.10.2009 Bartek 21.12.2010
  • edzio52 2012.06.21 [16:07]
    a ja latam do egiptu
    last munute 5* za 1200 we wrzesniu
    i tez nie narzekam

piwko, gierki, filmy X i dzień mija .. na rencie od 2001 roku
  • radula 2012.06.24 [10:11]
    Też myśląc o wakacjach myslę o cenie. Niezłą opcją są Hiszpania i Bułgaria - pewna pogoda i koszt tańszy niż nad naszym morzem. Jeśli nie boimy sie długiej podróży autokarem - oferty last minute jak najbardziej wskazane do tych dwóch krajów. W Bułgarii nie ma waluty euro i knajpki na mniejszą kieszeń, ładny kraj , mili ludzie i lubią Polaków.W Hiszpanii dużo fajnych miejsc ,bardzo dobra informacja turystyczna i transport. Tu kilka wskazowek:http://www.zaradni.pl/porada/9000 ,jak_ciekawie_i_tanio_spedzic_czas_na_costa_brava_kilka_ niezwyklych_miejsc
  • Mirrella 2012.06.24 [15:24]
    Zależy, czego dokładnie szukasz, czy lubisz aktywny wypoczynek, czy wolisz raczej poleniuchować na plaży. Ja lubię zagraniczne wycieczki, ale nie wyobrażam sobie wakacji bez kilku dniu nad Bałtykiem, mam sprawdzony hotel we Władysysławowie-velaves, gdzie byłam już kilka razy, bo jest wszystko czego potrzebuję do relaxu. A ja łącze ruch z wylegiwaniem się, np. pływam w basenie, a później biegnę na masaż i wszystko w jednym miejscuoczko.gif
  • zakurzona 2012.06.26 [22:27]
    Z kolei ja też bym radziła nie ryzykować z pogodą w Polsce i jechać gdzieś, gdzie bedzie pewne ciepełko. Biura maja mnóstwo kierunków do wyboru, tylko musisz sie rozejrzeć, ale w dobie internetu nie jest to trudne oczko.gif ja ze swej strony polecam Rainbow Tours i ich oferty.
  • Labradooorka 2012.06.26 [23:37]
    Co do Rainbowa, to też mogę ich polecić, co prawda ja byłam z nimi na objazdówce, ale organizację wycieczek mają solidną. Nie ma zmian hoteli w ostatniej chwili, itd.. Z kierunków, polecam Ci Tunezję usmiech.gif Mnie ten kraj urzekł. A ceny są przystępne. Szczególnie z lastów... usmiech.gif
  • Zytaaa 2012.06.27 [11:04]
    Ja w tym roku zdecydowałam się skorzystać z oferty last minute tego biura podróży RT i już niedługo lecę z nimi na wycieczkę Turcja-Smak Orientu, dlatego cieszy mnie ta pozytywna opinia o objazdach. Mam nadzieję, że i ja będę zadowolona z wyjazdu, bo z ceny samej wycieczki jestem bardzo zadowolona oczko.gif
  • kamilla1978 2012.06.27 [22:44]
    Wybierając się w kraje egzotyczne lub zalesione miejsca blisko wody nie można zapomnieć o ochronie przed insektami, nie tylko uciążliwymi komarami, ale także groźnymi kleszczami. Polecam skuteczny środek, który jest znany praktycznie na całym świecie a kosztuje grosze...http://vitamarket.pl/p11496-MUGGA-DEET-SPRAY- Na-komary-ORYGINALNY-tylko-1999-zl-75-ml.html
  • kamilla1978 2012.06.27 [22:46]
    Wybierając się w kraje egzotyczne lub zalesione miejsca blisko wody nie można zapomnieć o ochronie przed insektami, nie tylko uciążliwymi komarami, ale także groźnymi kleszczami. Polecam skuteczny środek, który jest znany praktycznie na całym świecie a kosztuje grosze...http://vitamarket.pl/p11496-MUGGA-DEET-SPRAY- Na-komary-ORYGINALNY-tylko-1999-zl-75-ml.html
  • kamilla1978 2012.06.27 [22:47]
  • kamilla1978 2012.06.27 [23:07]

• joasia1980 2012.06.28 [19:58]
    Warto jechać wszędzie gdzie jest ciepło usmiech.gif Teraz jest tyle fajnych ofert, że tylko wybierać. Bułgaria, Turcja, Tunezja, Egipt.
    MOJA WYPRZEDAŻ Odzież, Obuwie, Galanteria Dodatki, Akcesoria, Biżuteria ... rzeczy nowe i używane http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1278 2393 BRANSOLETKI STYL PANDORA http://tnij.org/q79w
  • fioletta12 2012.06.29 [00:05]
    Warto sprawdzić sobie lasty z Rainbowa, moi znajomi nas namówili i chyba sie zdecydujemy. Mieliśmy jechać nad Bałtyk, ale w tej samej cenie można mieć wczasy w ciepłych krajach.
  • kontrolerka. 2012.06.29 [13:36]
    No ja wlasnie byłam z nimi na objazdówce w Turcji, Turcja - fascynująco różnobarwna. całe dwa tygodnie! Nie był to najtańszy wyjazd, ale był spełnieniem moich marzeń, hotele w których nocowaliśmy bez zarzutów, autokary biura full wypaśne, ogólna ocena 4+ smiech.gif
  • szesnastka! 2012.06.29 [19:17]
    ja zazwyczaj wybieram miejsca, w których mogę się zrelaksować i zregenerować organizm, w tym roku pierwszy raz jedziemy w góry do Bukoviny na baseny termalne i do Spa. Tym razem zjedziemy większą grupa znajomych, wiec mam nadzieje ze wszyscy będą zadowoleni oczko.gif
  • Kosmyczki 2012.06.29 [23:58]
    Ja popieram, że wczasy w Polsce sa mega drogie, za ta samą cenę mam wypasione wczasy z Rainbowem i leże plackiem na piaszczystej plaży.
  • nieznjaoma112 2012.07.04 [19:55]
    W wakacje warto odwiedzić Park Linowy Linlandia w Pruszkowie koło Warszawy. Jest to super miejsce, park składa się z dwóch tras, które zawieszoną są między drzewami. Takie chodzenie po podniebnych szlakach to prawdziwa frajda dla dużych i małych. Pokonywanie przeszkód dostarcza wszystkim dużo wrażeń Po za tym są tam złośliwe belki, pal buszmena, tyrolki, pionowe pale i wiele wiele innych atrakcji. Tam na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Szczerze polecam to miejsce.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...