Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inezzzz

Gdzie zamówić fotokalendarz

Polecane posty

Gość inezzzz

Właśnie się zastanawiam nad kupnem fotokalendarza, ale nie mam w ogóle pomysłu gdzie mogę taki nabyć, no i żeby cena nie była zbyt droga. Obiecałam teściowej, że zrobię taki z naszego Wesela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtaniej widzialam na Allegro i to nie u jednego sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptysiu
Odnośnie fotokalendarza, to ja wam polecam www.pixbook.pl - tanio, bo jedyne 20 zl, a pamiatka na caly rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała0mi
Znajoma mi mówiła też, ze zamowila taki kalendarz i nie zaluje. Nie moglam sobie przypomniec strony, ale wlasnie zauwazylam post wyzej i potwierdzam, podobno warto na PixBook kupic, ja sie wlasnie do tego przymierzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldi1
tez slyszalam na temat fotokalendarza na pixbook i za taka cena ( no i podobno dobre wykonanie) to nawet sie nie zastanawiam, tylko zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingbong
ekologicznie i bezwonnie drukuje w Gdyni ul. Abrahama 74 ( róg ulic Kilińskiego i Abrahama ) w przypadku kalendarza to tez ważne bo najcześciej przeciez wieszamy, np w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek3030
Ja zamawiałem na www.kalendarzszkolny.edu.pl i wydaje mi się, że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9999
niestety na alledrogo już nie kupuję – za dużo razy się przejechałam i traciłam pieniądze :/ koleżanka poleciła mi drukarnię m-druk. Robią takie kalendarze (pokazywała mi swoje w domu) i są naprawdę ładne. Porządny papier, dobra jakość druku no i tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez taki kalendarz chce glowa do gory wszytsko sie ulozy kiedys mi facet chcial dopiec i nic z tego no ale prawie sie zakochalam potem niestety - www.youtube.com/watch?v=-R6CnSqPnEg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka zamówiła u fotografa http://rgfotograf.pl/ zdjęcia, a potem, obrobione w formie kolażu dała do drukarni i odebrała gotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia246
Na stronie pixbook.pl można takie zamówić. Jest tam prosty edytor do tworzenia kalendarzy to można sobie stworzyć własny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani, ja zamawiałem juz 2x na www.fotoprintum.pl i nigdy nie miałam żadnych problemów, kalendarze są śliczne, super jakość i kolory. Polecam, gdyż można skorzystać z ich programu i zaprojektować unikatowy wzór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naopa
Ja polecam te ze strony foto-kalendarz.pl. Mają niskie ceny, w razie problemów można się z nimi skontaktować i doradzą co i jak przygotować do projektu kalendarza. Co ważne, przesyłkę otrzymujemy w krótkim czasie i w niskiej cenie, dlatego polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona378
Bez problemu zamówisz taki foto kalendarz w sieci np. http://www.pixbook.pl/fotokalendarz Można dodać zdjęcia z własna dedykacją i co tam byśmy chcieli. Drogą nie wychodzi. Można zamówić od ok. 11 zł. za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zamówić fotkalendarz na foto-kalendarz.pl. Wystarczy im przesłać zdjęcia a oni je nadrukują na kalendarzu, muszę dodać że bardzo ładnie się na nim prezentują. Nadruk jest wyraźni i czytelny, bardoz fajny gadżet, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaK33
Faktycznie, można znaleźć masę stron, które oferują fotokalendarze, jednak moim zdaniem najlepsza to http://www.cotofoto.pl/fotokalendarze , działają w formie sprzedaży grupowej, więc wiadomo, że ceny są dużo korzystniejsze niż gdziekolwiek indziej, dlatego to idealny prezent, kiedy na przykład nie mamy za dużo kasy, albo po prostu chcemy dorzucić coś typowo od siebie do kupionego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz tutaj www.tomexsc.pl naprawde warto, bo swietna jakosc i dobre ceny, wiem bo sama zamawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1990a
Polecam zamówić fotokalendarze na allegro, ja co roku zamawiam u tego sprzedawcy: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id= 2545596 Bardzo dobre jakościowo kalendarze Miła obsługa i cierpliwość do klienta. Usługę 10/10. Profesjonalne podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałem na stronie grewe.pl mają tam edytor online nie trzeba nic ściągać i instalować wszystko robi się przez przeglądarkę internetową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilka26
Tutaj http://www.colorland.pl/fotokalendarz można zaprojektować samodzielnie fotokalendarz i złożyć zamówienie. Jest to naprawdę świetny pomysł na prezent czy też można stanowić znakomitą pamiątkę z ważnych momentów naszego życia. Zapiszcie się koniecznie do newslettera Colorland. Można w ten sposób być na bieżąco ze wszystkim promocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×