Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomek333

gram baldur gate 2

Polecane posty

Gość tomek333

gram baldur gate 2 dokładniej shadows of amn i mam problem . jestem w 5-tym rozdziale i wszystkich zabiłem wyczytałem w jakimś poradniku że mam znaleść jakieś jaja smoka dla ów smoka szukałem go i nic . nie moge go znaleść a bez niego nie wydostane się z podmroku ( czy jakoś tak ) pomużcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://crpg.insi.pl/baldurs-gate-2/solucja/1069a lepiej poczytaj solucję, na tym forum ci raczej nikt nie pomoże. Grałem wielokrotnie w baldurs gate 2, to jajo mają bodajże kapłanki Llolth (drowki) w głównym mieście. Możesz wszystkich wytłuc (ja tak robiłem, dużo sprzętu będzie) ewentualnie jest drugi sposób, nie pamiętam niestety jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekkk3
dzięki ale ja nie moge wejść do tego jeb..nego miasta drowów wszystkich zabiłem a jest czarno na białym opisane bo czytałem na innych forach że trzeba znaleść smoka jego jaja a on przemieni wszystkich w drowów i w tedy można wejść do miasta. tylko naprawde wszystko pszeszukałem a ów smoka niema rwe sobie włosy z głowy że tyle grałem a nie moge dalej ciąć bo ... wrrr niemoge znaleść tego zafajdanego smoka ani nie moge z tąd wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek333
baldur's gate 2 uważam za najlepszą grę ona jest zaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
jest dobra solucja na stronie insimilion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek333
wesołych świąt wsze podpowiedzi bardzo mi pomogły ale akiś error bo pszeszukałem karzdy mm mapy i nic płyte (pirata) połamałem i już długo długo nie gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×