Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxxxx1919xxx

groźby z zastrzeżonego,co robic?

Polecane posty

Gość xxxxxxx1919xxx

Moja mama dostaje telefony z zastrzeżonego ,co chwilę.Jakaś baba albo dziewczyna zmienionym głosem mówi,że spała z moim ojcem,że jest sukinsynem itp ;/ Wyzywa ją strasznie ;( aż mi jej żal,wczoraj widziałam jak płakała.Do mnie na gg przychodzą wiadomości również o moim ojcu,o mnie -że jestem psychiczna,brzydka itp.Ale przeważają wlasnie informacje o ojcu. Myślę,że to jakaś jego kochanka,bo wiem,że miał dwie...Jak to sprawdzic ? Boję się o mamę,bo widac,ze ta kobieta nie jest normalna.Mój tata mówi,ze wystarczy nieodbierac,ale jednak to denerwuje,często telefony są w nocy,nad ranem. I teraz moje pytanie.Czy policja coś pomoże ? Bo kuzynka mówi,że jeżeli to telefon na karte to nie ma mozliwosci.No i jeśli skasuje ten numer na gg to też ;( Co mamy robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyno i Ty ...
Się zastanawiasz? Na policje i to zaraz ...!!!!!!!!!!! Wszystko namierzą.! W brew pozorom dużo mogą zdziałać w takim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxx1919xxx
ale to nie jest śmieszne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyno i Ty ...
nie zakładaj dwóch topików ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxx1919xxx
ok...wiesz moze ile to bedzie trwac ? i czy na pewno sprawdza? bo nie chce robic zamieszania jesli nic z tego nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyno i Ty ...
sieć komórkowa może namierzyć nr bez problemu. Ta osoba na bang nie jest tak sprytna że będzie wyłączała komórkę. Sprawdzą gdzie ostatnio ta osoba się "logowała" (chodzi o nadajnik) i namierzą a ile to może trwać. Jak groźby są karalne i macie na to dowody odrazy się tym zajmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxx1919xxx
a telefon będzie trzeba zostawic na policji ?A dowodów nie mamy ;( MAma nie ma możliwosci nagrywania rozmów,bo ma starszy telefon,ale są te wiadomosci na gg,ale też nie udowodnię,że to np nie ja pisalam ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setra
ale napisalam ci juz na innym topiku....spytajcie sie o co chodzi?...to moze bedzie cie mogli dojsc co to za osoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyno i Ty ...
namierzą IP komputera. Ale idźcie odrazy...Litośći czegoś takiego się nie zostawia dla potomnych!!!! A to że zastrzeżony to tylko dla WAS a nie dla sieci kom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxx1919xxx
nawet jak ta suka usunela nr gg ? i np wyrzucila karte z której dzwoni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setra
przeciez mozesz na policji spytac sie...powiesz jaki masz problem i spytasz co sie da z tym zrobic...powiedz, ze to ciagnie ie sie od jakiegos czasu i w roznych porach...i poza tym, ze ta pani obraza twoja mame, to jeszcze zakloca wasz mir domowy....jak policja bedzie cos mogla zrobic, to na pewno ci powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxx1919xxx
mam nadzieję ;( człowiek w takiej sytuacji czuje sie taki bezsilny ; / nie wie co ma robic...mam nadzieje,ze namówie mame zeby poszla na tą policje bo ona woli zmienic numer ale co to jej da,jak ta idiotka bedzie chciala to zdobedzie go i tak,a ja na gadu dalej bede dostawala wiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×