Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

GSM SPEC KRAKÓW opinie

Polecane posty

Gość gość

Czy korzystaliście z usług tego serwisu|? Polecacie, czy raczej nie? Mam na zbyciu prawie nowy telefon i chciałabym go sprzedać, no i może właśnie tu ? Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie korzystałam, ale za to korzystałam z Teletorium i mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W teletorium, to oszukują klienta i oferują zbyt wygórowane ceny. Ja wolę jednak GSM-SPEC, tam przynajmniej terminowo wykonują naprawy i mają dość dużo akcesoriów do telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No asortyment mają spory, a ostatnio sobie kupiłam u nich super etui do telefonu w dobrej cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja własnie oddałam im telefon do naprawy. Mam nadzieję, że poradzą sobie z nim tak samo szybko, jak ostatnio :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie, czy mają oni szkła hartowane? I w jakiej cenie? I czy sami to montują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają, montują na miejscu, ale nie powiem Tobie ile kosztuje, bo zapomniałam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Też nie korzystałam i raczej nie skorzystam, bo mieszkam daleko od Krakowa :P Natomiast jeśli chodzi o GSM to może polecić sklep online http://kraktrade.pl/48-stacje-dokujace Fajna sprawa, że mają tak dużo różnych akcesoriów do telefonów i innych sprzętów. Warto zajrzeć, bo można znaleźć tam dla siebie dużo przydatnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie dokładnie znajduje się ten serwis GSM-SPEC? Chodzi mi o adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UL DIETLA 97 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to jestem bardzo zadowolona. Serwis spisał się na medal jeśli chodzi o naprawę. No i tez czas oczekiwania nie jest długi jak w większości przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie miałam z nimi nigdy żadnych problemów, raczej słyszałam dobre opinie, w przeciwiństwie do pozostałych krakowskich serwisów tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy mają oni ładowarki oraz szkła hartowane? ktoś wie? i w jakich cenach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja i ładowarki szkła hartowane i zwykłe folie ochronne, dość spory wybór, więc jak masz znany telefon, znany model, to pewnie będą mieli od ręki w rzadszych przypadkach oferują po prostu zamówienie, ale dostawa jest szybka więc też nie trzeba długo czekać nie pamiętam w jakich cenach są szkła ale nie jest to drogie na pewno w 50 zł się zmieścisz;p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj odebrałam od nich tableta, nie chciał się włączyć ostatnio okazało się, że był rozładowany , a ładowarka nie działała , stąd całe zamieszanie jak dobrze, że musiałam kupić wyłącznie ładowarkę ;) jestem bardzo zadowolona i z ewentualnym problemem na pewno do nich wrócę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznam, że w necie widziałem różne opinie, w większości oczywiście pozytywne, ale zdarzyły się też negatywne kiedy sam skorzystałem z usług mogłem wyrazić też swoją opinię UWAŻAM , ŻE DAWNO NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z TAKIM PROFESJONALIZMEM I WYJĄTKOWĄ OBSŁUGĄ KLIENTA W TEJ BRANŻY oni nie wykonują zdawkowo swojej pracy, a wkładają w nią dużo serca nie zmuszają, nie naciągają, po prostu służą pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w krakowie jest sporo serwisów tego typu, ale żaden nie jest tak terminowy jak gsm spec ostatnio spadł mi telefon i pękł mi cały wyświetlacz za wymianę zapłaciłem 120 zł jedynie ;) do tego telefon miałem do odbioru na drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie wiecie co ? ja zauważyłam, że oni mają krótki czas oczekiwania oczekiwania na naprawę nie czeka się tak jak w innych serwisach 4 dni, czy tydzień, czy w niektórych nawet ponad tydzień, tylko u nich odbywa się to dość sprawnie może dlatego, że pracują tu naprawdę solidni fachowcy z doświadczeniem jestem zadowolona z serwisu GSM SPEC można im zaufać, bo nie naciągają klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w krakowie czasem można trafić na takich partaczy i takich oszustów, że lepiej uważać moim zdaniem warto szukać takich miejsc, gdzie ludzie są uczciwi i naprawdę oferują swoją pomoc na szczęście mój telefon jeszcze nie szwankuje, ale bardzo lubię czasami tu wpadać, by dokupić jakiś gadżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawiorek13
Heja! Jako alternatywę w Krakowie polecę MIKTEL. Nie mówię tego dla reklamy czy coś ale sam szukałem długo jakiegoś ogarniętego serwisu i to ciężkie zadanie. Byłem, pogadałem, zostało zrobione co miało być (ekran w S4), kasa zapłacona i telefon działa już 4 miesiące jak natura chciała. Jak szukacie to warto przedzwonić od nich :P Numer i ceny macie na stronie miktelgsm pl/serwis-gsm Serwis jest zaraz niedaleko banku Pekao, obok salonu orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawiorek13 - tu mowa o GSM SPEC Kraków widzisz temat? nieładnie jest wcinać się z czymś innym z Gsm Spec co prawda nie korzystałem, ale kolega ostatnio zbił sobie szybkę w telefonie i musiał to naprawić. wystarczył im jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje wymiana gniazda zasilania w GSM SPEC? ktoś wie? czy to zalezy od telefonu ? czy jak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zalezy od telefonu na pewno gniazdo jest zepsute ? a może ładowarka ? sprawdzałeś/aś? bo czesto to ładowarki są winą ładowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzałem, ładowarka w innym telefonie działa bez problemu... więc na pewno to gniazdo zasilania na razie korzystam z innego telefonu, więc nie wiem czy zdecyduję sie na naprawę chyba pójdę się dowiedzieć, ile kosztowałaby naprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, oni nie mają wysokich cen jak w innych serwisach, więc fortuny nie zapłacisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio poszedłem ze swoją lumią 535 dotyk słabo mi działał nie wiedziałem co zrobili, ale w każdym razie teraz czułość jest niesamowita a na dodatek zapłaciłem grosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy naprawą iphone'ów tez się zajmują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ;) ja mam iphona i już u nich naprawiałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauważyłam, że to jedyny serwis, który zna się na tych najnowszych iphone'ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się... zanim poszłam do gsm spec, to odwiedziłam jeszcze kilka innycg miejsc i kompletnie nie wiedzieli jak zabrać się za naprawę a w gsm spec nie mieli z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×