Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Loori

haft krzyżykowy - wzory

Polecane posty

szukam ciekawych, niestandardowych wzorów. Może macie jakieś źródła? Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sciagnij sobie z neta program haftix i mozesz w nim przerobic wszystkie swoje zdjecia na wzor krzyzykowy ja w tten sposob wyszylam sobie bardzo duzo oryginalnych obrazkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki - już to zrobiłam Program bardzo fajny. Orientujesz się jaką potrzebuję kanwę, jeśli chcę, żeby miała 50 cm szerokości i było to jednocześnie 500 krzyżyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakieś stronki ze wzorami ktoś zna? bo ten program to zdaje sie dużo kolorów daje - i to drogo wychodzi :( szukam na necie jakichś wzorów ale nie mogę znaleźć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majczysława
a jak ktos ma zawalony komputer zdięciami itp. to skąd może wziać wzory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ice_coffee
www.kaan.pl www.kuferek.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albo wkręć się na forum
www.malgoska.pl, ale tam musisz być polecona przez kogoś. No chyba, że się dogadasz z Małgosią. Jest jeszcze to forum: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=20039 Tam możesz znaleźć wzorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i głupie pytanie... : ale zawsze mnie to ciekawiło... do czego można wykorzystac hafty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albo wkręć się...
agamin, teraz też jest błąd :). Forum "haft krzyżykowy" na www. gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamin
nie działa, widać z automatu coś wstawia spacje między 1 a , - skopiujcie cały adres, wklejcie gdzie trzeba, skasujcie tą spację i wciśnijcie enter - powinno zadziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tesciowa kupowala taka gazete o haftowaniu, bodajze wychodzi raz w miesiacu i jest dostepna w kazdym wiekszym kiosku. tam sa dosyc fajne wzory, zwlaszcza na duze i konkretne obrazy, lacznie z kolorami nici i wyjasnieniem wzoru i potrzenym rozmiarem kanwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna135
bardzo bym prosila (jeśli ktoś ma) o przesłanie mi na maila wzory do wyliczania haftu z chatami wiejskimi. z góry dziękuję oto mój adres KLAUDYNA122333@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hafciki moniki
Witam, wielbiciele haftu krzyżykowego zapraszam Was do zapoznania się ofertą prezentowaną na stronie www.hafcikimoniki.sklepy24h.pl Sklep dopiero rozpoczyna swoją działalność, ale już w ofercie jest ponad 100 wzorów w różnych kategoriach. Zachęcam również do wyrażania opinii o sklepie, o Waszych oczekiwaniach i nie tylko. POZDRAWIAM i SERDECZNIE ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hafciki moniki
Witam, wielbiciele haftu krzyżykowego zapraszam Was do zapoznania się ofertą prezentowaną na stronie www.hafcikimoniki.sklepy24h.pl Sklep dopiero rozpoczyna swoją działalność, ale już w ofercie jest ponad 100 wzorów w różnych kategoriach. Zachęcam również do wyrażania opinii o sklepie, o Waszych oczekiwaniach i nie tylko. POZDRAWIAM i SERDECZNIE ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAW
Witam, Poszukuję Pań z Kielc i okolic oraz Stalowej Woli do wykonywania haftów krzyżykowych. Kontakt motaczki@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiawzory
Witam Zapraszam do nowego sklepu z autorskimi wzorami haftu krzyżykowego i gobelinowego. Stale rozwijamy ofertę (nowe schematy kilka razy w tygodniu). Powoli tworzymy także podstronę z darmowymi wzorkami do wydruku, która także jest rozwijana. www.wzoryhaftu.sklepna5.pl Pozdrawiam hafciarzy i hafciarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina:):)
hej robie obrazki na zamowinie:) Tanio numer tel 504813029 GG 9093686

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np jak chcialam jakies fajne wzorki haftowane, to oddawałam materiały do tej hafciarni www.tajima.pl/uslugi/ i robili mega fajne wzroki, takze moze warto tam podrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza_N
Witam, czy ktoś ma dostępny może ten wzór (mapa świata)? https://www.google.pl/search?newwindow=1&espv=2&biw=1517&bih=703&tbm=isch&sa=1&q=haft+krzy%C5%BCykowy+wzory+&oq=haft+krzy%C5%BCykowy+wzory+&gs_l=img.3..0l10.16770.16770.0.17003.1.1.0.0.0.0.148.148.0j1.1.0....0...1c.1.64.img..0.1.147.KrharDpkrX8#imgrc=8wiRX4f2RsaiZM%3A Interesuje mnie dokładnie ten, nie podobne, bo nigdzie go nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×