Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anita556

Hosted.pl Opinie odnośnie kreatora stron

Polecane posty

Gość Anita556

Cześć drogie Panie, Mam pytanie odnośnie możliwości tworzenia stron z takich gotowych szablonów. Znalazłam firme Hosted.pl i oni się reklamują że można stworzyć własną stronę internetowwą bez grafików i informatyków. Czy ktoś w ogole korzystał z takich kreatorów? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nevita1
o matko za mną też chodzą wszedzie te reklamy Hosted, zwłaszcza w telewizji ostatnio. Ja myślę że jak sie nei chce wydawać kasy na projekty grafików czy wlasnie informatyków to swietne rozwiązanie. Moja chrzestna robiła strone korzystajac z uslug agencji reklamowej i zaplacila 4 tysie :D a mogla zrobic to samo z tekiego kreatora za 20 zł . Zalezy czego potrzebujesz, jak masz firme ktora zatrudnia 50 osob to ciężko żebyś strone robiła z kreatora np Hosted, tylko lepiej to zlecic komus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do założycielki tematu "Hosted.pl Opinie " - Anity, Reklamy tej serwerowni hosted to i na kafeterii w bannerach sie pokazuje, ale nie ważne. Ja akurat z kreatora nie korzystalam, ale kupilam usluge pozycjonowania stron, bo namowila mnie na to reklama w TV. To jakies grosze kosztowalo i powiem szczerze, ze naprawde jestem zadowolona. Raz do nich zadzwonilam bardzo profesjonalnie mnie obsluzyli więc o hosted opinie mam naprawde dobrą. Jesli chodzi o kreatory, to mysle ze wszystko ma swoje wady i zalety. Jesli potrzebujesz strony niedrogim kosztem, to jedyne rozwiazanie bo to glupota zlecac projekt strony za 3 kafle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamDariusz
o boze jak mnie denerwuje takie pierodylenie o Chopenie. Sprawdz za 20 zl i bedziesz wiedziala, to taki wydatek ze najpierw piszesz na forach i zakladasz tematy? W jakim ja kraju zyje. przed wyborem kreatora strony zaloze temat HOSTED OPINIE i najlepiej jeszcze niech prezydent na twitterze mi odpowie czy warto czy nie, ludzie jest 11 godzina MAJOWKA a wy siedzicie na forach i tracicie zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita556
AdamDariusz , jak nie masz nic konstruktywnego do dodania to po co mnie krytykujesz? Forum jest od tego zeby zapytac. Nie chodzi o to że 20 zł, czytałam opinie o tej firmie Hosted, widziałam reklamy w TV i chce sprawdzic, jestem przekonana. Po prosty chce dostac jakies uwagi o kreatorach, tworzeniu / projektowaniu stron , na co zwrocic uwage. Ja w przeciwienstwie do Ciebie nie jestem omnibusem i nie znam się aż tak na temacie tworzenia stron www czy kreatorów stron. Czytałem o kreatorze firmy Home.pl i ludzie mówią że tandeta wielka a o tym hosted mowią ze bardzo fajne wychodza strony. I TO JEST MOJA MAJOWKA i moj wolny czas, wiec ty spedzaj go jak chcesz, ja bede spedzac jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita556
Jeszcze mam jedno pytanie, czy taki kreator trudno jest pozniej po utworzeniu optymalizować i edytować? Rozumiem że hosting strony automatycznie wchodzi w sklad takiech pakietów co oferują rózne firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamDariusz
Anita556, ja tez mam prawo sie wypowiadać :) i dawac moje sugestie. Wiesz co, wpisalem w wyszukiwarce Hosted opinie i masa rzeczy wyskakuje, ludzie sobie pisza co jest fajne co jest nie fajne, to po co robisz kolejny wątek na forum? Ogolem ludzie sa bardzo zadowoleni ale tez narzekaja ze ciagle widza reklamy tej firmy i ich to meczy. masz odpowiedz. Firma robi wszystko zeby takie Anitki zrobily sobie kreatory, pisaly na forach i hajs sie na koniec dnia zgadza :) Wracam do znajomych bo takie rozmowy o stronach ww czy jakis hostingach to nie moja bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, wlasnie dobrze ze pytasz o opinie bo przeciez do tego forum jest. Jeśli chodzi o te Hosted domeny itd to tez widzialam w TV reklamy tej firmy - takie kolorowe animacje. Akurat nie korzystala, ale wydaje sie bardzo profesjonalnie wszystko. Ja mysle ze wiekszosc tch kreatorow to jedna i ta sama, ludzie ogolem polecaja na internecie. Ja akurat bardziej jestem zainteresowana usluga pozycjonowania co promują za 19 zł na stronie hosted.pl Jak zrobisz stronke to koniecznie daj adres :) Milej majowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam w Hosted pozycjonowanie i efekty sa naprawde świetnie. To zdecydowanie polecam bo hosted jest skuteczne pod tym wzgledem i mowi to naprawde wiele osob. Obsluga klienta spoko My tu gadu gadu a chinczykow przybywa, milego dnia!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie wy nie macie lepszych rzeczy w zyciu do roboty niż w majowke rozmawiac o jakies firmie hosted? Zadzwoncie sobie do nich a nie dupcie zawracacie innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka ja moge Ci pokazać pewien szablon, jesli tylko chcesz to do mnie zadzwon. Stworzymy cos pieknego i bedziech achwycona moim dorodnym kreatorem :) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serwery w tej firmie Hosted.pl to ma bardzo dużo ludzi - w rankingach pokazuja ze najwiecej osob nowych wlasnie wybiera te firme i sa zadowoleni. o kreatorze nic nie slyszalem. Najwiecej reklam puszczaja w telewizji i radiu o pozycjonowaniu stron internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita nie przejmuj sie tymi krytykantami twojego tematu, po prostu tacy sa polacy i wszystko krytykuja. Ja mysle ze to sweitny pomysl - taki kreator, bo tanio i szybko i naprawde ładnie stronka wyglada. Jesli chodzi o hosted - to sa juz tematy na forum, ludzie sobie chwala. Wiecej jest watkow o tym pozycjonowaniu hosted ale znajdziesz cos dla siebie. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS z drugiej stron, czy ktos wie ile kosztuje dokladnie projektowanie strony indywidualnie u web designera z jakimś programistą? Bo ceny sa przerozne a tez nie warto odwalic jakiejs fuszerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnsenJulia
Ja pisze z Danii! Otworzylam ten temat bo mam u nich właśnie kreator stron. Hosted wybralam jakos z pol roku temu po zobaczeniu reklamy ale zastanawialam sie nad home i nazwa. Sprawdzilam home i to byl totalny kicz. W hosted jest masa szablonow i to wyglada naprawde profesjonalnie. Mysle ze bedziesz zadowolona bo to bardzo male pieniadze :) See u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o serwery do tego, to wystarczy wykupic kreator - serwer juz jest utrzymywany w tej cenie stworzenia strony :) Onie teraz maja jeszcze lepsze oferty niz kiedys , jakas promocje widze na tej stronie hosted. Wiec z reka na sercu - opinie mam naprawde dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrienne91
to co, juz mozna watek zamykac skoro przeprowadzona tak ciekawa i fascynujaca rozmowe o stronach niczym powiem letniego powietrza pośród bzów ? XD Beka z ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała stworzyć stronę aby ściągnąć lokalnych klientów - panow trzepakowych do mojego mieszkania. Pierwsze 5 wizyt gratis. Czy powinnam użyć kreatora stron Hosted? Jakie macie opinie kochani, zalezy mi żeby pięknie przedstawić moje masaże tantryczne w niskiej cenie. Masowa skala, najwyzsza jakosc i najlepsza cena. HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahaha yolo Ja mysle ze panowie trzepakowi to wytrzepia nawet bez kreatora stron hosted. Ale teraz na poważnie. Ja bym chciała pozycjonowanie strony za 19 zl Hosted - prosze wypozycjonować moje imie i nazwisko wraz z numerem telefonu. Podaje tresci: Ania Kowalska - miała mnie cała warszawa i świadcze najlepsze usługi w europe centralno wschodniej. chcem do pałacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisabethopinionerka
ludzie, bo Anitka sie poplacze. Wybrałaś anitko już szablon kreatora ? Jestem bardzo podekscytowana Twoja decyzja. Podziel sie swoją opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co, jest majowka - skad w was tyle żółci ??? Nie rozumiem po co te żarty z zalozycielki tematu ktora chciala miec prosta odpowiedz. Ja mam strone z takiego kreatora i bardzo polecam. To naprawde proste, warto jeszcze wybrac domene i ja podczepic. Anita, trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widac Anita przestala sie udzielac. Pozdrowienia dla wszystkich uzytkowniczek kafeterii za milosc i radosc ktora dają światu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zadzwonilam do tej firmy Hosted na numer 22 888 55 88 - dowiedzialam sie ze jest kilkaset szablonow do wyboru i jakbym nie byla zadowolona to zwroca pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widac z rzekomo malo ciekawego wątku zrobila sie dyskusja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym pozycjonowaniu Hosted to bardzo dużo słyszałem, ludzie zachwalaja sobie i opinie sa sweitnie. Nie wiem na ile wynik to reklamy ale nawet moj kolega mi polecal te firme. O kreatorze nic nie slyszalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w wielkiej brytanii i wszedzie wysweitlaja mi sie polskie reklamy: Pozycjonowanie Hosted.pl 19 zł o kreatorze nic nie mowia. Ktoś korzystał z pozycjonowania w tych wyszukiwarkach internetowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem zadowolony z Hosted i mam złą opinie. Przeniosłem się do nich i rzeczywiscie we wszystkim mi pomogli, ustawili mi certyfikat ssl na stronie i nie bylo problemow, strona zawsze dzialala bardzo szybko ale po kilku miesiacach zadzwonilem do nich i powiedzialem ze chce miec większą pojemność - 500 GB a oni powiedzieli ze musze rozszerzyć plan bo płacę obecnie jedynie 250 GB. Mowilem im ze nie chce doplacac i czulem jak konsultant mnie zbywal - uwazam ze nie jest to poprawne podejscie do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie zacznijcie rozmawiać o kwiatkach, mniszkach lekarskich, łąkach, górach, jeziorach czy relaksowaniu ze znajomymi a nie o jakiejść Sp. z o.o. rozmawiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturoZamoysky
Ludzie, czy wy jestescie chorzy psychicznie? JEST MAJÓWKA NA SŁOŃCE IŚĆ. Serio, piszecie, czas tracicie, pozniej placicie za te kreatory, strony czy jakies SEO ( dla wtajemniczonych jak ktos nie wie pozycjonowanie ) . To nie dosc ze placicie im w tym calym hosted ktore wyroslo jak grzyb po deszczu to jeszcze za darmo ich promujecie. Przyjalem do zrozumienia ze to duza firma, masa reklam w tv itd ale juz basta. blgama was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nołlajf123
a ja juz spaceruje na sloneczki i przy okazji czytam co sie dzieje na kafeterii. Moja opinia jest taka, że jesteście nołlajfami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×