Odpowiedz na ten temat

Hosting i domena

• kaparatek 2015.09.17 [16:10]
    Gdzie wyjdzie najtaniej? Chodzi o domenę PL. To będzie pod stronę firmową wszystko, ale wcale nie chcemy specjalnie przesadzać z wydatkami. Pomysły, propozycje?
  • groszaks 2015.09.23 [16:21]
    Hekko. Koło 80 zł, bo masz domenę za darmo w pierwszym roku. W kolejnym już płacisz normalnie, ale to jest koło 50 zł, więc w dalszym ciągu to mało.
  • mrowiks 2015.10.28 [16:18]
    Mniej więcej tyle to kosztuje i jest faktycznie najtaniej - a odnośnie ceny to mam pewność, bo w ostatnich dniach przeglądałem kilkadziesiąt ofert - teoretycznie dobrych. Nikt więcej od nich nie dawał.
  • gość 2015.11.18 [15:52]
    Ja bym raczej powiedział, że Kylos - hosting 49 zł a domena też jakoś niedrogo wychodzi
  • jaboteks 2015.11.19 [16:17]
    Pisz konkretnie, albo nie pisz nic. Bo jak rozumiem - skoro nie podajesz stawki to jest wysoka? W Polsce przedłużenie domeny PL powinno kosztować koło 50 zł.
  • haparysiek 2015.12.03 [16:25]
    54 brutto w hekko płacę za przedłużenie PL. Nie ma sensu płacenie więcej za domeny, bo to zwyczajne przepłacanie. Jeśli gdzieś próbują wam wmówić stawkę na poziomie 120 zł za przedłużenie PL to uciekajcie.
  • gość 2015.12.15 [16:29]
    ZA PL to dobra stawka. Niektóre firmy nadal wyskakują ze stawkami na poziomie 120 zł za dokładnie to samo. Ale już takie kwoty są chore!
  • gość 2015.12.25 [09:04]
    możesz sprawdzić hosting z ddr.pl kiedyś znalazłem tam kont na stronie i jets cały czas aktywny, poza tym maja spoko ofertę bo znajoma przy wykupieniu PRO miałą aktualizacje za darmo.
  • gaberski 2016.02.05 [18:21]
    Od lat jestem na dokładnie tej samej usłudze, która jest odpowiedniej jakości i nie sprawia problemów. Najlepiej kupować od razu pakiet, ale oczywiście nie na tych drogich serwerach. Tak po prostu nie macie szans na normalną jakość.
  • gość 2016.05.25 [16:29]
    PL to w Hekko. A za serwer to ja płacę jakoś kilkadziesiąt złotych - nie ma sensu więcej, bo i tak nie wykorzystuję nawet połowy parametrów jakie mam w pakiecie, a zresztą i tak co trochę mi do tych pakietów coś dokładają.
  • gość 2016.06.10 [16:37]
    Dzielone w Hekko robi różnicę, ale to wszystko wymaga zdrowego podejścia i zwracania uwagi jakość... Parametry serwera muszą być dopasowane do serwisów i wtedy to będzie robiło różnicę. Nie wrzucajcie wszystkiego do jednego worka.
  • pralinka24 2016.06.13 [16:23]
    Moja propozycja to dhosting.pl macie dwa tygodnie, aby sobie wszystko za darmo przetestować. Usługa działa sprawnie, bez żadnych przerw. Helpdesk prawie natychmiastowy.
  • Marinta 2016.08.31 [15:24]
    Co do domen oraz hostingów, to moim zdaniem dobrą ofertę znajdziecie w https://domeny.pl/ . Sprawdzaliście już ich ofertę, jeśli nie to polecam porównać sobie ceny usług.
  • gość 2016.09.16 [16:30]
    Przedłużenie domeny kosztuje mnie 54 zł rocznie. Oczywiście PL. Jeśli ktoś berze od was więcej niż 60 zł, to jest to moim zdaniem zdzierstwo i po prostu trzymanie u kogoś takiego domeny uważam za totalną bzdurę.
  • irka2222 2016.10.15 [20:19]
    jak szukamy dobrych i bezpiecznych serwerów dedykowanych to najlepiej poszukać firm które są znane taka jak ta http://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i-uslug i/centra-danych/serwer-dedykowany oferują oni pakiet bezpieczeństwa na najwyższym poziomie, oraz pomoc techniczną 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Sami sprawdźcie jak jest to dobra oferta.
  • gość 2016.10.18 [12:48]
    Nigdy nie kieruj się tylko ceną. Pomyśl, co będzie później? Weź pod uwagę jakość usługi (hosting) i wsparcie techniczne usługodawcy. Jak kupisz byle jaki serwer to się będziesz z nim bujać przez rok i wkurzać. Szkoda życia. Weź serwer, który będzie działał bez zarzutu i w dodatku jak rakieta oczko.gif Od siebie polecam https://www.lh.pl/hosting
  • gość 2016.11.01 [23:36]
    zajrzyj sobie na stronę seohost.pl. Zarówno jeśli chodzi o domeny PL, czy hosting nie zapłacisz wiele. A z doświadczenia wiem że bardzo dobrze się z nimi współpracuje.
  • bibisia 2016.11.09 [15:45]
    Ufff całe szczęście że znalazłam te opinie http://firmatoty.pl/netmark przed skorzystaniem z oferty netmark. Warto się z nimi zapoznać przed zakupem
  • juliannagolec 2016.11.18 [22:37]
    @bibisia. Szczerze mówiąc pierwszy raz o nich słyszę. Ale z tego co widzę w kwestii sprzętu nie mają czym się pochwalić, także ja bym nie ryzykował. W kwestii seohost cieżko trochę określić, z pół roku mam u nich domenę, jeszcze jej nie odnawiałam, ale na daną chwilę mają bardzo konkurencyjną cenę. Jakość jak najbardziej ok.
  • gość 2017.08.23 [16:20]
    W Hekko masz od razu domenę w cenie hostingu. Najlepiej z kodem rabatowym, który macie na ich blogu - wtedy od razu kupujecie całość za połowę ceny...
  • gość 2017.10.11 [16:40]
    My również od dawna na Hekko i wszystko działa pierwsza klasa. Dobre parametry, niezawodność, solidność. Ogólnie ich serwer jest OK. Ale najlepiej odpalić sobie okres testowy i na tej podstawie oceniać jakość działania.
  • Wiktoriusz 2017.10.12 [09:46]
    Sprawdź ofertę https://www.netbomb.pl - mają domeny w dobrych cenach. Zresztą zawsze można wziąć domenę i hosting, wtedy wszystko będzie w jednym miejscu i zarządzanie tym będzie bardzo wygodne.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...