Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaparatek

Hosting i domena

Polecane posty

Gość kaparatek

Gdzie wyjdzie najtaniej? Chodzi o domenę PL. To będzie pod stronę firmową wszystko, ale wcale nie chcemy specjalnie przesadzać z wydatkami. Pomysły, propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszaks
Hekko. Koło 80 zł, bo masz domenę za darmo w pierwszym roku. W kolejnym już płacisz normalnie, ale to jest koło 50 zł, więc w dalszym ciągu to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowiks
Mniej więcej tyle to kosztuje i jest faktycznie najtaniej - a odnośnie ceny to mam pewność, bo w ostatnich dniach przeglądałem kilkadziesiąt ofert - teoretycznie dobrych. Nikt więcej od nich nie dawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym raczej powiedział, że Kylos - hosting 49 zł a domena też jakoś niedrogo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaboteks
Pisz konkretnie, albo nie pisz nic. Bo jak rozumiem - skoro nie podajesz stawki to jest wysoka? W Polsce przedłużenie domeny PL powinno kosztować koło 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haparysiek
54 brutto w hekko płacę za przedłużenie PL. Nie ma sensu płacenie więcej za domeny, bo to zwyczajne przepłacanie. Jeśli gdzieś próbują wam wmówić stawkę na poziomie 120 zł za przedłużenie PL to uciekajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZA PL to dobra stawka. Niektóre firmy nadal wyskakują ze stawkami na poziomie 120 zł za dokładnie to samo. Ale już takie kwoty są chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz sprawdzić hosting z ddr.pl kiedyś znalazłem tam kont na stronie i jets cały czas aktywny, poza tym maja spoko ofertę bo znajoma przy wykupieniu PRO miałą aktualizacje za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaberski
Od lat jestem na dokładnie tej samej usłudze, która jest odpowiedniej jakości i nie sprawia problemów. Najlepiej kupować od razu pakiet, ale oczywiście nie na tych drogich serwerach. Tak po prostu nie macie szans na normalną jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to w Hekko. A za serwer to ja płacę jakoś kilkadziesiąt złotych - nie ma sensu więcej, bo i tak nie wykorzystuję nawet połowy parametrów jakie mam w pakiecie, a zresztą i tak co trochę mi do tych pakietów coś dokładają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzielone w Hekko robi różnicę, ale to wszystko wymaga zdrowego podejścia i zwracania uwagi jakość... Parametry serwera muszą być dopasowane do serwisów i wtedy to będzie robiło różnicę. Nie wrzucajcie wszystkiego do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka24
Moja propozycja to dhosting.pl macie dwa tygodnie, aby sobie wszystko za darmo przetestować. Usługa działa sprawnie, bez żadnych przerw. Helpdesk prawie natychmiastowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Co do domen oraz hostingów, to moim zdaniem dobrą ofertę znajdziecie w https://domeny.pl/ . Sprawdzaliście już ich ofertę, jeśli nie to polecam porównać sobie ceny usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedłużenie domeny kosztuje mnie 54 zł rocznie. Oczywiście PL. Jeśli ktoś berze od was więcej niż 60 zł, to jest to moim zdaniem zdzierstwo i po prostu trzymanie u kogoś takiego domeny uważam za totalną bzdurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak szukamy dobrych i bezpiecznych serwerów dedykowanych to najlepiej poszukać firm które są znane taka jak ta http://biznes.t-mobile.pl/pl/produkty-i-uslugi/centra-danych/serwer-dedykowany oferują oni pakiet bezpieczeństwa na najwyższym poziomie, oraz pomoc techniczną 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Sami sprawdźcie jak jest to dobra oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie kieruj się tylko ceną. Pomyśl, co będzie później? Weź pod uwagę jakość usługi (hosting) i wsparcie techniczne usługodawcy. Jak kupisz byle jaki serwer to się będziesz z nim bujać przez rok i wkurzać. Szkoda życia. Weź serwer, który będzie działał bez zarzutu i w dodatku jak rakieta ;) Od siebie polecam https://www.lh.pl/hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj sobie na stronę seohost.pl. Zarówno jeśli chodzi o domeny PL, czy hosting nie zapłacisz wiele. A z doświadczenia wiem że bardzo dobrze się z nimi współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibisia
Ufff całe szczęście że znalazłam te opinie http://firmatoty.pl/netmark przed skorzystaniem z oferty netmark. Warto się z nimi zapoznać przed zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliannagolec
@bibisia. Szczerze mówiąc pierwszy raz o nich słyszę. Ale z tego co widzę w kwestii sprzętu nie mają czym się pochwalić, także ja bym nie ryzykował. W kwestii seohost cieżko trochę określić, z pół roku mam u nich domenę, jeszcze jej nie odnawiałam, ale na daną chwilę mają bardzo konkurencyjną cenę. Jakość jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Hekko masz od razu domenę w cenie hostingu. Najlepiej z kodem rabatowym, który macie na ich blogu - wtedy od razu kupujecie całość za połowę ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My również od dawna na Hekko i wszystko działa pierwsza klasa. Dobre parametry, niezawodność, solidność. Ogólnie ich serwer jest OK. Ale najlepiej odpalić sobie okres testowy i na tej podstawie oceniać jakość działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzielone w Hekko nie zawodzi i robi różnicę. Z mojego doświadczenia - kawał porządnej usługi. Nie sprawia problemów, robi swoje. I lepiej brać pakiet, bo domenę masz od razu w cenie hostingu. A całość działa naprawdę sensownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko jest ok - kwestia jedynie dopasowania pakietu pod wasze oczekiwania i wszystko. Support działa ok, hosting niezawodny, solidny. Testujcie i sami sprawdzajcie. Na pewno nie ma podstaw do wydawania na takie usługi jakiejś tam kolosalnej kasy. To nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam działanie hostingu w Hekko. Jestem tam od lat i działa on niezawodnie. Nie mamy z nim żadnych problemów. usługa stabilna, ma wiele plusów. Pamiętajcie, że dostajecie za darmo domenę, a na ich socjalach wrzucają kody rabatowe nawet na 80 proc. Można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dobre doświadczenia z https://netbomb.pl - przenieśli mi stronę z innego hostingu i nawet krzaczki w bazie poprawili, których nie musieli poprawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam jakość Hekko. Tam dostaniecie od razu na starcie domenę w cenie - warto. Support spoko, uptime wysoki. Po prostu - sama usługa nie sprawia żadnych problemów pod względem korzystania z niej. I to ma kluczowe znaczenie w przypadku hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich poszukujących hostingu wraz z domeną zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: www.futurehost.pl/serwery-www. Do każdego pakietu hostingowego otrzymacie domenę .PL na rok gratis (tutaj ceny późniejszych przedłużeń: www.futurehost.pl/domeny) + inne extra bonusy (Kaspersky na 2 komputery na 90 dni, 100 różnych aplikacji, kreator stron itp.). Oczywiście na początek 14 dni na testy, a jeśli zdecydujecie się na wykupienie usługi, to do wykorzystania kupon rabatowy FH50, który daje 50% zniżki na każdy pakiet hostingowy. Z pozdrowieniami, Zespół Futurehost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hosting www w Hekko - jak najbardziej. Domena też. Lepiej mieć wszystko w jednym miejscu. Zazwyczaj kiedy kupujecie hosting, to od razu macie domenę w cenie. Nie chce mi się kombinować z różnymi firmami w sytuacji, kiedy ta, w której działam, dobrze się spisuje. Bo po co w takiej sytuacji szukać kolejnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że dużo lepiej mieć pakiet w jednej firmie - wystarczy to wam. Wtedy na bank będzie sporo taniej - zawsze są promocje, jeśli korzystacie z 2 w 1. W Hekko domena jest za darmo do konta. Po prostu - róbcie sobie kalkulację tego, co bardziej się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×