Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hostingm co wybrać,darmowy,płatny

Polecane posty

Gość gość

Jak myślicie który hosting jest dobry ? szukam takiego z php,a le tez w rozsądnej cenie, bo przy darmowych chyba są reklamy,a mnie to zawsze irytuj***ardzo. Nigdy nie szukałam niczego, dopiero się rozglądam i szukam informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darmowy hosting na pewno nie będzie dobry, serwer bedzie się wieszał, strona długo ładowała. Jak chcesz robic cos profesjonalnie to najleppiej na płatnym hostingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez podpowiadam tlyko i wyłącznie płatny, chyba ze masz dużo cierpliwości do reklam i własnie ładujących się stron :D ja nie mam i biorę juz od 2 lat chyba na ddr.pl masz tam różne konta, mozesz wybrać sobie, zalezy czego potrzebujesz. Poza ty z tego co sie orientowałem to teraz do pro dodają pendrive, a z php tam jest, sprawdź ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka34
Z doświadczenia radzę przetestować przed zakupem, ja testuje w dhosting.pl i wszystko mi odpowiada, szczególnie fajny jest panel administracyjny- prosty w obsłudze - idealny dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLementynka900
Ostatnio zdecydowałam się na hosting z https://dhosting.pl/ i jestem zadowolona. Maja bardzo prosty panel co ułatwia znacznie pracę. Sama firma też od wielu lat jest już na rynku, co jest gwarancja jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika340
Też zastanawiam się nad dhosting.pl Jest u nich możliwość przetestowania funkcjonalności i ogólnego zorientowania się jak to działa. jestem właśnie na tym etapie i najprawdopodobniej się zdecyduje, bo ceny mają niższe niż tam gdzie mam hosting obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Płatne hostingi z pewnością dają więcej możliwości. Jeśli chcecie, to możecie zajrzeć do https://dhosting.pl/ , gdzie według mnie dostępne są bardzo dobre hostingi w atrakcyjnych cenach. Sprawdźcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że płatne konto. Ale coś takiego np. na Hekko kosztuje 80 zł rocznie z domeną PL. I konto takie wystarczające pod wiele serwisów, więc wcale nie jest tak, że od razu dzielone musi kosztować kosmicznie dużo. To małe koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hosting to Hekko - pierwsza klasa, stabilny, niezawodny, działam na nim od lat. Nie ma sensu ładować się w darmowe serwery. Przy płatnym koncie macie normalnie wsparcie, zero jakichkolwiek problemów, a to chyba najwazniejsze, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darmowe hostingi są owszem dobre ale chyba tylko dla osób, które chcą się pouczyć i pobawić. Dla poważniejszych zagadnień jak np. sklep proponuję zainwestować w coś stabilniejszego jak np. vps. W https://www.statnet.pl mają ciekawą ofertę VPSów, mają też okres testowy więc możesz spróbować i nic nie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasiekKowalski
płatny w promocji do przetestowania :-) biuro@sternservice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bawcie się w darmowe usługo, bo to kompletnie nic nie daje. Dzielone konto to jest kwestia kilkudziesięciu złotych rocznie, a jednak usługa zapewnia spokój, jakość, niezawodność. Skoro tak, to w jakim celu tutaj kombinować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że hosting płatny daje niezależność. Jednak nie wszystkie firmy oferują niezawodne serwery. Warto jest sprawdzić opinię i support wybranej firmy. Ja długo szukałam hostingu dla siebie. Korzystałam z ofert wielu firm, jedne były lepsze, drugie gorsze. Obecnie jestem w https://www.hostingowo.pl, i jest super. Wszystko działa bez zarzutu i cenowo też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×