Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hotel Bawaria Wisła OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Hej, co sądzicie o tym hotelu? ktoś z was w nim nocował? jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękny hotel :) osobiście polecam, bo miejsce jest naprawdę wyjątkowe mąż mnie tutaj kiedyś zabrał, i tu właśnie się oświadczył, dlatego wracamy tutaj co roku :) w ten sam dzień na kilka dni warto było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o tym serwisie hotels.com rezerwował tam już ktoś jakis hotel? tutaj http://wczasyna6.pl/hotels-com znalazłam takie komentarze i teraz już nie wiem czy warto przez ten serwis rezerwować czy lepiej poszukać czegoś innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio zatrzymaliśmy się w tym Hotelu obsługa bardzo ciepło nas przyjęła, co do pokoju - typowo góralski klimat przytulnie i czysto! warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hotel Bawaria, to idealne miejsce na organizacje dużych imprez, obsługa jest konkretna i kulturalna, do tego to niesamowite jedzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze organizują dane wydarzenia,w zeszłym roku byliśmy tu na wigilii w tym roku nie mieliśmy okazji, ale myślę, że było równie fajnie miejsce jest bardzo rodzinne, kto tu będzie ten to zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym hotelu znajduje się znakomity klub pieczara, w którym można zroagnizować tutaj niewielkie imprezy okolicznościowe profesjonalne oświetlenie, zaplecze dla DJ-a, Dance Deck-parkiet taneczny jestes zadowoleni, super opcja dla tych , którzy szukają czegoś z klimatem\!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my właśnie poważnie zastanawiamy się nad organizacją wesela w tym hotelu kiedyś nocowaliśmy tutaj i mam ich wizytówkę w portfelu zastanawiamy się czy lokal pomieści naszych gości no i w sumie jesteśmy ciekawi menu czy można coś zmieniać? ktoś wie? no i pytanie ile jest za osobę? jaka cena? warto? nie warto? co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze wesela organizują w Szczyrku-jest tam kilka nowych sal weselnych,pięknie urządzonych albo karczmy.Wesela,z tego co widziałam,są organizowane przez cały tydzień.Niektórzy oferują w cenie noclegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Szczyrk są piękne,nowe sale weselne "Romeo i Julia" oraz "Biała róża" byłam tam na weselach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta pani powyżej chyba nie wie co mówi- może jest i pięknie,ale jakie są ceny jednak jeśli chodzi o wesele, to wolę Hotel Bavaria, ponieważ mam pewność, ze zmieszczę się w budżecie i przede wszystkim będę mogła liczyć na dobre jedzenie. W Romeo i Julia cóż z tego, że było pięknie, jeśli jedzenie było do kitu ? Hotel Bavaria potrafi też zaskoczyć specjalnymi ofertami, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki koszt za osobę? jeśli chodzi o weselę? czy są jakieś pakiety? ktoś może mi podesłać jakieś zdjęcia sali weselnej? bardzo mi zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena Menu od 140 zł/osoba no i z tego co wiem nie ma pakietów, ale wszystko możesz ustalać indywidualnie tworzyć własny pakiet w ramach tej ceny będzie mieć dużo prezentów od Hotelu Bavaria zdjęcia możesz sobie zobaczyć na ich stronie www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Bavaria i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba ;) nawet jak nie ma pogody,to można tu miło spędzić czas nie ma nudy są atrakcje hotelowe ;) jesteśmy bardzo zadowoleni z ostatniego urlopu warto było spędzić tutaj czas :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje wesele organizowałam w hotelu http://www.hotel-libero.pl/ . Wyszło świetnie. :) obsługa zna się na rzeczy, sala bardzo ok a jedzenie przepyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśki chodzi o salę na wesele, to ze swojej strony bardzo polecam http://hetman-luszczow.pl/ - mają bardzo dobrze zorganizowaną obsługę i wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka jest teraz cena za nocleg? bo w sumie sezon się już skonczył, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×