Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hotel Miłosz KASZUBY

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś może mi coś na temat tego hotelu powiedzieć? Jak z noclegiem? Czy można tutaj organizować imprezy okolicznościowe? jak wygląda okolica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny hotelik. Nocowałam w nim już kilka razy i za każdym razem wracam tutaj z jeszcze większą chęcią. Miejsce komfortowe, eleganckie, dobre jedzenie no i niedrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańszy hotel na Kaszubach w jakim byłam i powiem szczerze, że chyba jeden z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie ile się płaci za nocleg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokój jednoosobowy 85 zł. Pokój dla dwóch osób sie bardziej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo za pokój dwuosobowy płaci się 125 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie znalazłam nic tańszego w tym samym standardzie bardzo elegancko i z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mieliśmy tutaj weselicho i powiem wam, że było super do jedzenia nie mam się co przyczepić, a nocleg... mega ;) pokój jaki otrzymaliśmy jako już nowożeńcy.. godny polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hotel świetnie położony dookoła dużo atrakcji, więc bez wątpienia za taką cenę warto przyjechać luksusowo, ale bardzo rodzinnie fajnie, że jest siłownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniałe miejsce :) pozytywnie zaskoczyła nas cena, bo w takim standardzie... mega! muszę przyznać, że z pewnością wrócimy tutaj w czasie urlopu dziękujemy za miniony weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elegancko, a jednocześnie tak swojsko naprawdę hotelik na poziomie, ale zrobiony w klimacie kaszubskim urlop się udał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my myślimy , żeby zorganizować tutaj wesele niedawno mieliśmy okazję być tu na obiedzie i było pysznie, więc mam nadzieje, że wesele też bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie - idealne miejsce na relax bardzo dobre, domowe jedzenie, do tego rodzinna atmosfera nocleg niedrogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hotel Miłosz jak najbardziej na plus :) dobre ceny, doskonałe warunki , można się tu dobrze bawić i spędzić wspaniale czas chodzi o to, że takiej obsługi w żadnym hotelu nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktem jest , że to chyba najtańszy hotel na Kaszubach :) poza tym co jak co, ale ich wyśmienite dania kuchni polskiej podbiły moje serce i moim zdaniem warto tu zostać na trochę dłużej, niż jeden dzień<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobry hotel, lokal z pysznym jedzeniem tutaj jadłam pyszne pierogi ;) naprawdę,normalnie jak u mojej babci ;) dodatkowym atutem dla mnie jest ta wspaniała obsługa, która zawsze była do dyspozycji gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zadowolona z tego hotelu :) idealne miejsca dla osób kochających zieleń, przyrodę i jeziora obiekt jest położony w spokojnym miejscu doskonała kuchnia polska, dobre ceny, świetna obsługa w hotelu sprawia, że nawet wymagający gość wychodzi stąd zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poważnie zastanawiamy się nad wyborem tego lokalu na wesele miejsce idealne bardzo nam sie podoba okolica, do tego czytaliśmy wiele pozytywnych rekomendacji, choć jakieś negatywy też się znalazły dlatego kieruje pytanie do osób, które miały okazję tu organizować wesele warto było? ile się płaci? ile za nocleg? czy państwo młodzi tez płacą za nocleg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna oferta, my byliśmy na bardzo eleganckim weselu w przepięknym kompleksie Zajazd u Przemka. Jedzenie było pyszne i smaczne. Bardzo się cieszę, że na miejscu mieliśmy nocleg w Hotelu Diament http://hotel-diament.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak wolę Hotel Miłosz ;) dla mnie to miejsce jest wprost wymarzone, czy to na nocleg, czy to na wesele ;) jako gość weselny bawiłam się rewelacyjnie sama z chęcią zastanowię się poważnie nad wyborem właśnie tej sali na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedługo pójdziemy tu na wesele, jestem ciekawa jak będzie nigdy tu nie byłam, choć na Kaszubach mieszkam od lat dam wam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak było na tym weselu ? powiedzcie mi czy można zorganizować jakąś atrakcję na weselu ? czy tort mogą zmówić i alkohol? czy to muszę sama wszystko załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko możesz ustalić z menadżerem sali zależy od preferencji, od tego czego oczekujesz my alkohol załatwialiśmy na własną rekę tort również bo woleliśmy sami sobie te rzeczy zorganizować reszta należała do hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, hotel nadaje się na duże wesela jedzenie już próbowaliśmy, jest smacznie mam nadzieję, że na weselu nas nie zawiodą miejsce urzekło nas eleganckim, ale również rodzinnym klimatem bardzo miły menadżer sali, da się z nim wszystko ustalić mamy jeszcze dylemat odnośnie dekoracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my właśnie też zastanawiamy się nad wesele w tym miejscu mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami jest ładnie, jest przestronnie, dodatkowym atutem dla mnie jest fakt, że jest możliwość noclegu jak najbardziej cieszę się, że ktoś polecił nam właśnie to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, hotel ciągle się zmienia in plus , z tego co zauważyłam kiedyś tu byliśmy i już było super, ale teraz po kilku latach kiedy przyjechaliśmy, to było dla nas zaskoczenie i jak zwykle pełno ludzi personel nie zmieniający się, ciągle pozytywni ludzie , uśmiechnięci aż chce się tu wracać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi , czy oni organizują jakąś zabawę sylwestrową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają w ofercie specjalną kolację sylwestrową i nawet jest to niedrogie, bo menu jest w cenie 85 zł za osobę my się wybieramy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już po :) było super!! kto był ten wie ;) mam nadzieję, że za rok też będa organizować sylwestra, bo chętnie bym się wybrała ponownie cena faktycznie byla niska jak na tyle atrakcji i niespodzianek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy są jeszcze jakieś wolne terminy na wesele w tym roku ? ktoś z was sie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×