Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytek

i po losowaniu w jaki sposob wybieraliscie ???

Polecane posty

Gość pytek

Czy dlugo mysleliscie nad wyborem swojego funduszuy??? Czy sie kierowaliscie ??? Opiniami znjamomych ??? "Marka" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybrałam CU i nie miała problemu z wyborem bo to największy fundusz od lat w czołówce dlatego mu zaufałam. do tego wiem że dostał wiele nagród branżowych więc musi być to dobry fundusz. www.10stycznia2009.pl/atuty ti jest więcej info na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy fundusz mozna zmieniac
ja niedawno podjełam prace i nie wybrałam zadnego funduszu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zaczełaś pracę przed 10 stycznia to prawdopodobnie już Cię wylosowali w styczniowym losowaniu (chyba że sama wybrałaś OFE) a jeśli zaczęłaś pracę po 10 stycznia to możesz sama wybrać teraz OFE masz czas do 10 lipca i taką możliwość tobie polecam bo warto samemu wybrać tym bardziej że najlepsze ofe nie biorą udziału w losowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytek
ponoc najlepsze i najgorsze - jakie to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak poszło wybieranie OFE a może ktos z was wolał olać ta sprawę i dał się wylosować ?? strata dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytek
losowanie jest jednak niczym strzal w kolano :/ nikt nam nie zagwaratuje ze na przestrzeni 20-30 lat jescze jakis dolek nie nadejdzie wiec... wole trzymac z silniejszymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze robisz nei wiadomo jak będzie wyglądało to wszystko za kilka lat dlatego trzeba wybierać najlepszych żeby za kilka lat nie stracić dlatego ja wybrałam CU a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytek
Mnie ostatnie losowanie nie dtyczylo ale wolalem popytac wczesniej :) Poki co przemawia do mnie "wilka trojka" chcoc warto zwrocic uwage ze pod wzgledem ilosci klientow jak i zebranych aktywow na pierwszym miejscu jest CU... Niby czas jeszcze mam ale robi to wrazenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytek zawsze warto dowiedzieć się wcześniej na spokojnie w temacie bo potem wybór OFE będzie o wiele łatwiejszy :) co do danych które wymieniłeś to masz rację ja mogę ci polecić jeszcze stronkę www.10stycznia2009.pl/atuty tam też jest troszkę innych ale też ważnych informacji na temat OFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Czesiek jest super chociaż ja bym nie chciała tak skończyć jak on z resztą trzeba to samemu obejrzeć ;) patrząc na niego wiem że nigdy nie dam się wylosować!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×