Odpowiedz na ten temat

Impreza integracyjna - pomysły?

 • gość 2017.04.05 [08:08]
  W tym roku jedziemy w Bieszczady z całą firmą, dokładnie tutaj - https://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_f irm.php To będzie drugi, kolejny wyjazd. Miejsce sprawdzone - nigdy wcześniej żaden pensjonat nie dawał nam tyle atrakcji w jednym miejscu. Basen odkryty, plaża nad Sanem, sauna, kort, boiska, rafting, wyprawy w góry, pieczenie prosiaka,, paintball, loty balonem i tak jeszcze można długo wymieniać. Na dokładkę wieczorem impreza w klimatach PRL. Takie tematy lubi się u nas w firmie - wszyscy byli jednogłośnie za powtórzeniem imprezy w tym samym miejscu.
 • gość 2017.04.05 [14:53]
  a bysliscie kiedys w http://lubinowe.pl/ ? miejsce, które świetnie się sprawdza na różne okolicznosci, obsługa robi robote, jedzenie fantastyczne, wymyślają takie dania, które smakują wyśmienicie, no i maja naturalne spa oczko.gif
 • gość 2017.04.11 [13:03]
  Ja polecam w Domie Kresowym obok Piaseczna, jest tam po prostu swietnie (:
 • gość 2017.04.14 [01:12]
  My w tym roku an wyjazd integracyjny jedziemy sobie do Pałacyku łąkomin. Znajoma tam byla i bardzo poleca. Już po samej ich ofercie wiem, ze na pewno nie będziemy się nudzili, także nie możemy sie doczekać już smiech.gif
 • gość 2017.04.21 [08:42]
  Jak dla mnie najlepsza opcja jest plener. Moze jakis koncert? W plenerze naglosni ci go np firma http://agar-power.pl/ - pomysl o tym zeby byl to czas niezapomniany i przyjemny dla tych osob.
 • noob_cracker 2017.04.24 [07:45]
  Polecam zajrzeć na ich stronęwww.osrodektaurus.pl , to świetny ośrodek wypoczynkowy nieopodal Linowna na Pojezierzu Drawskim. Piękne miejsce, zaraz nad jeziorem Lubie, jednym z najczystszych w Polsce. Można wypożyczyć rowery, kajaki, posurfować, miejsc do spacerów mnóstwo. Mają też salę wyposażoną w sprzęt multimedialny, więc jakieś szkolenie można zrobić.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...