Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joolcia1990

Internet bezprzewodowy. Co polecacie?

Polecane posty

Gość Joolcia1990

Hej. Zawsze mi pomagacie. Mam więc nadzieję, że tak będzie i tym razem. Mam zamiar kupić sobie w czerwcu laptopa. Chciałabym także do niego internet... Oczywiście bezprzewodowy. Polećcie mi najlpeszy.. Od razu dodam, że mieszkam na wsi. Mam na wsi nadajnik z plusa, kiepsko jest znaleźć sieć w erze i orange. Jakie są jeszcze inne dobre?? I powiedzcie mi od razu szybkość i cenę za polecany przez was internet..plisssssssss.....=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joolcia1990
Nie... po co mi to?? chce ot tak sobie. aby od czasu do czasu pograć w coś.. poodwiedzać kilka stron.. posłuchać radia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joolcia1990
Pisać na gadu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joolcia1990
Hehe nie, bo najpierw trzeb aje kilkagodzin ściągać=] wolę jak mi ktoś ściągni ei wgra na płytkę=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie bierz iPlusa
to jest najgorszy net jaki jest mozliwy mam go i wiem cos o tym jak bedziesz czesto siedziec to po 7 dniach zmniejszy Ci sie transfer i stronka bedzie Ci sie otwierala 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joolcia1990
Żartujesz?? bo ja własnie na iplusa byłam bardziej napalona.. a jaki inny polecasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie bierz iPlusa
moim zdaniem takich bezprzewodowych sie nie oplaca kumpela ma z play i tez narzeka wez lepiej jakis normalny sieciowy osiedlowy mam od 5 miesiecy internet z upc jest super smiga jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joolcia1990
Ale własnie w tym jest problem, że na wakacje nie będzie mnie w domu. i chcciałabym miec jakiś kontakt z ludźmi... i nie mogę mieć chyba innych... chyba , że macie jaką inną propozycję?? JAKIEŚ RADY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem zadowolona z iPlusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×