Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WojTexq

Inwestycja na lokacie

Polecane posty

Gość WojTexq

Cześć, mam odłożone trochę grosza. szukam lokaty lub konta oszczędnościowego. Na razie znalazłem Orange Finanse z oprocentowaniem 3,5%, to chyba dobra oferta. w sumie to jestem nieufny bo nigdy nie miałem lokaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcel77
Dość długo szukałem rozsądnej lokaty, w której miałbym jakiś sensowny procent. Na ogół oprocentowanie oscyluje w granicy 2-3%. Orange Finanse oferuje oprocentowanie 3,5% + dostajesz szereg przydatnych bonusów. Z resztą, szczegóły znajdziesz zapewne na ich stronie www. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lechu 55
Lepsze Orange Finanse, niż trzymanie oszczędności w skarpecie. Skarpeta posiada cudownych właściwości rozmnażania pieniędzy ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz
Chyba nie posiada, Lechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokata oszczędnościowa to dobra opcja, ale warto poczytać sobie ten artykuł o tym w co warto zainwestować w 2017 roku http://wcoinwestowac24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorta2
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, z tego że na lokatę czasami się nie oplaca dawać. Już lepiej zainwestować w złoto, ale nie takie czyste, najlepiej takie certyfikowane, monety, które mogą zakręcić w przyszłości rynkiem. Dlatego oblicz sobie wszystko i obmyśl w co lepiej inwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×