Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomaswik

jah love tattoo nowa lokalizacja

Polecane posty

Gość tomaswik

Siemka, szykuję się do zrobienia sobie nowego tatuażu. Myślę o Jah Love Tattoo Studio- słyszałem, że jakiś czas temu przenieśli swój salon na ulicę Wilczą 32. Byliście tam? Jak wrażenia? Zmiana na plus? Warto się u nich dziarać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo kiedys sie u nich dziaralam jeszcze w starym studiu :) no to ciekawe jak teraz to wszystko wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrola60
A ja miałam okazję tatuować zarówno w starym jak i nowym studio :) Zmiana zdecydowanie na plus- jest bardzo przestronnie, nie ma ścisku i ogólnie mega profesjonalnie jest na Wilczej :) Mi sie bardzo podoba, bo wnętrze jest zachęcające i na pewno dla nowych klientow będzie zachętą do skorzystania z ich uslug :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajana01
Również miałam okazję pojawić się w nowym studio na Wilczej- rewelacja. Jest znacznie więcej miejsca, na ścianach fajne mocne kolory- fioletowy czy ciemny niebieski. Klimatu dodają również prace tatuażystów, które są na ścianach :) Dla mnie bombowy wystrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwek
fajnie czytać, że mój ulubiony salon tatuażu ma nowa miejscówkę- chyba sam do nich zajrze, bo nowy tatuaż chodzi za mna już od jakiegoś czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaswik
no to ekstra, dzieki za wszystkie wypowiedzi, pora ruszyć na Wilczą i przekonac się na własnej skorze o talencie Jah Love :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×